Şimdi Ara

Kendi fotoğrafını duvar kağıdı yapmak ?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
859
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ne düşünüyorsunuz bu davranış hakkında ?

Her gördüğümde ilk sefer görmüş gibi hayret ediyorum. Birinin kişiliği hakkında net bir bilgi vermez, sadece buna bakarak yargılamak doğru olmaz fakat çok garip geliyor nedense.

Bir yakınınla (sevdiğin, ailen vb.) beraber çekildiğin fotoğrafı koymak anlaşılabilir.
    Birde +40 yaş olanların yapması bana çok abes gelmiyor nedense

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FRIENDS -- 28 Mart 2020; 15:34:3 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Bana da denk geliyor öyle manyaklar. Ağızlarını eğip bükmeler, kafa kaşımalar filan... Sevgilisini, çocuğunu koyanlar da ayrı bir manyak türü.

• +50 yaş olup sevdiği birini koyanlar veya tam tersi -50 olup hayatını kaybeden birinin fotoğrafını koyanlar için saçma gelmiyor bana, bunlar haricinde kendi fotoğrafını koyanlar hayatı çok seviyor sanırım...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • valla onu bilmem de, bizim iş yerinde bi kız arkadaş masasına kendi küçük yaştaki kızıyla fotoğraflarını koydu, fotoğrafta hem kendisi hem de kızı selfie çekilir gibi yüzlerini birleştirip dudaklarını büzmüşler. ulan dedim dünya son dönemde nasıl değişti, 30 sene önce annemizin böyle bir fotoğraf çekildiğini hayal ettiğimde kahkaha atasım geliyo

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • çirkininden en güzeline kadar çoğu kız bunu yapıyor anlamlandıramıyorum
  • gençler de yapıyor. gıcık kapmamak elde değil.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.