Şimdi Ara

Kendi arsamda devlet kurabilir miyim? (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
1.674
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: MonacoDoom

İlk önce bölgeyi özerk ilan etmen lazım. Sonra bakacaksın tc sana daha fazla tolerans veriyor, bağımsızlık isteyeceksin foşiq töce diyeceksin ve bağımsızlık tamamdır MİŞYIN KOMPİLİTED.

Alacağımı alıp ülkeyi kapatacağım hocam
  • Bak burdaki arkadaş kurmaya çalıştı, şuanda mezarı nerde bilinmiyor

• Yav bu kadar salakça soru olmaz bence. Arkadaş trollüyorda, kendi devletini kursan elektrik suyu nerden bulcaksın devlet sana yaptığı tüm şeyleri keser, markete gitmek için bile vize alman gerekir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • niye kardeş sen yavudi misin?
  • devlet içinde devlet olmaz

• quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

quote:

Orijinalden alıntı: King Athelstan

quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Karayoluyla geliyor sanırım 2 hafta teslim süresi

Tır kapının önüne gelmiyor ama.

the arc, dizide ki Athelstan ın gerçekliği tartışmalı, benim yazdığım Athelstan daha doğrusu Æthelstan zamane Wessex kralı.kral olanının avatar boyutunda resmi olmadığı için rahip olanınkini koydum işte.

anladım o zaman aslında athlestanın bebeği doğdu wessex prensinin karısından oradan büyüyüp kral olabilir kendisi ya da torunları

Bilemem onu

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/%C3%86thelstan

ne rahipten bahsediyor ne de kral Ecbert den.dediğim gibi rahip olan Athelstan diziye renk katması için eklenmiştir bence, ya da Vikinglerin Hristiyanlığa geçişini.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi King Athelstan -- 6 Eylül 2015; 12:00:55 >

• quote:

Orijinalden alıntı: The Arkham Knight

Hocam yanlışlıkla etiketlemissin sanırım bende diyorum ne ara mesaj attım bu konuya :D

Yavaş bir pttcell ile çok normal hocam, uzunca da uğraştım the ark reactor ü etiketliyim diye, becerememişim

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: The Arc Reactor

quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Ingrid

Karayoluyla geliyor sanırım 2 hafta teslim süresi

Tır kapının önüne gelmiyor ama.

the arc, dizide ki Athelstan ın gerçekliği tartışmalı, benim yazdığım Athelstan daha doğrusu Æthelstan zamane Wessex kralı.kral olanının avatar boyutunda resmi olmadığı için rahip olanınkini koydum işte.

anladım o zaman aslında athlestanın bebeği doğdu wessex prensinin karısından oradan büyüyüp kral olabilir kendisi ya da torunları

Bilemem onu

https://tr.m.wikipedia.org/wiki/%C3%86thelstan

ne rahipten bahsediyor ne de kral Ecbert den.dediğim gibi rahip olan Athelstan diziye renk katması için eklenmiştir bence, ya da Vikinglerin Hristiyanlığa geçişini.

anladım bilgilendirme için teşekkürler :)

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: achmaster

Yav bu kadar salakça soru olmaz bence. Arkadaş trollüyorda, kendi devletini kursan elektrik suyu nerden bulcaksın devlet sana yaptığı tüm şeyleri keser, markete gitmek için bile vize alman gerekir

Trollemiyorum, tarlamı kendi ülkem haline getirip yurtdışından alacağım ürün için vergi ödememeyi düşündüm savaşmak gerekiyomuş ama vazgeçtim ödeyeceğiz el mahkum
  • Vay ananısını sayın seyircileer
  • Hocam bir sürü ilaç içiyorum üzerine alkol alıyorum ama sizin yaşadığınız kafayı yaşayamıyorum
  • Kurabilirsin ama obüs toplarıyla gelirsek kaçmak yok.

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.