Şimdi Ara

Kenan Sofuoğlu, YTÜ’nün yerli formula aracını test etti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.101
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kenan Sofuoğlu, YTÜ’nün yerli formula aracını test etti 
    Supersport kategorisinde yarışan ve birçok kez şampiyonluk ipini göğüslemeyi başaran Kenan Sofuğlu, Yıldız Teknik Üniversitesi’nin "YTU Racing" ekibi tarafından tasarlanan ve üretilen yerli formula aracını test etti.

En prestijli mühendislik yarışmalarından birisi olarak kabul edilen, İngiltere ve Almanya’da gerçekleştirilen "Formula Student"te Türkiye’yi başarıyla temsil eden "YTR-03 Karbosan" adlı formula aracını geliştiren öğrencileri Sakarya’da misafir eden Sofuoğlu, burada ekipten araç hakkında bilgiler aldı.

Akyazı ilçesinde yer alan ve kendi adını taşıyan çalışma pistinde gerekli güvenlik önlemlerini alarak direksiyona geçen Sofuoğlu, yarış aracının sınırlarını zorlayarak birkaç turdan oluşan test sürüşü gerçekleştirdi. Öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik eden milli motosikletçi araç hakkında tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi.

• ne alaka sanki hergün magazinde gördüğün şarkıcalardan birisi de. kaldı ki başlığı görünce habere girmemekte de özgürsün. onu da geçtim adam yurtdışında ülkemizi temsil ediyor ve hatrı sayılır başarıları var, şahsen gurur duyuyorum. kimi görmek istediğini de ayrıca merak ettim.
    Editörümüzü tebrik ediyorum. Çok isabetli bir seçim yapmış. Çok güzel bir haber yapmış.

Gencecik mühendislerimiz Formula aracı yapmış geliştirmiş ne güzel ya. Gurur duydum. Kim bilir hangi zorluklarla yaptılar. Üniversite bütçeleri malum. Devlet desen ortada yok. Helal olsun çocuklara. Kenan Sofuoğluna da ayrıca teşekkürler. Destek olmuş.

Öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik eden milli motosikletçi araç hakkında tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi.Diyorsun da editörüm insan merak ediyor acaca ne demiş diye. Haberde yok videoda yok. Olmadı şimdi.
    arkadaşın sıkıldığı şey alakalı alakasız ortamlarda boy göstermesi ve şekil yapmaya çalışması.

doktor mehmet öz'den neden sıkıldı insanlar? kalp cerrahı olmasına rağmen zayıflama haplarından tut egzersiz aletlerine kadar herşeyin reklamını yapmaya başlamasıyla.

şimdi bu arkadaş, motorcu mu? evet. dört tekerli bir araç senin uzmanlık alanın mı? hayır. peki hadi diyelim test ettin, bunun haber değeri nerede?

yurtdışındaki temsil konusu ekşi sözlükte epey irdelenmişti, biraz incele istersen.
  • Bıktım şu adamı görmekten ve duymaktan.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OnLiNe MaNaGeR

Bıktım şu adamı görmekten ve duymaktan.

ne alaka sanki hergün magazinde gördüğün şarkıcalardan birisi de. kaldı ki başlığı görünce habere girmemekte de özgürsün. onu da geçtim adam yurtdışında ülkemizi temsil ediyor ve hatrı sayılır başarıları var, şahsen gurur duyuyorum. kimi görmek istediğini de ayrıca merak ettim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: porsche911gt2

quote:

ne alaka sanki hergün magazinde gördüğün şarkıcalardan birisi de. kaldı ki başlığı görünce habere girmemekte de özgürsün. onu da geçtim adam yurtdışında ülkemizi temsil ediyor ve hatrı sayılır başarıları var, şahsen gurur duyuyorum. kimi görmek istediğini de ayrıca merak ettim.

Kerimcanı getirin bu arkadaşa. Belki onu görmek istiyordur adam.

• quote:

Ney senin zoruna giden adımızı dünyada adam gibi duyuran tek sporcu olması mı ?
    Senin yaran başka belli yorumunu okuyan herkes anlayacaktır derdini.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ForeverAlonee

quote:

Ney senin zoruna giden adımızı dünyada adam gibi duyuran tek sporcu olması mı ?
    Senin yaran başka belli yorumunu okuyan herkes anlayacaktır derdini.

Çok var aslında adımızı duyuran sporcu ama neyse. Kenan'ın nasıl dünya şampiyonu belli, gidiyor 18 yaşındaki garibanları yene yene birinci oluyor.

• bizim gazide hala ders ders diyip dursun.başka hiçbir şey yapıldığı yok okulda

• Editörümüzü tebrik ediyorum. Çok isabetli bir seçim yapmış. Çok güzel bir haber yapmış.

Gencecik mühendislerimiz Formula aracı yapmış geliştirmiş ne güzel ya. Gurur duydum. Kim bilir hangi zorluklarla yaptılar. Üniversite bütçeleri malum. Devlet desen ortada yok. Helal olsun çocuklara. Kenan Sofuoğluna da ayrıca teşekkürler. Destek olmuş.

Öğrencileri çalışmalarından dolayı tebrik eden milli motosikletçi araç hakkında tavsiyelerde bulunmayı da ihmal etmedi.Diyorsun da editörüm insan merak ediyor acaca ne demiş diye. Haberde yok videoda yok. Olmadı şimdi.

• formula olmadı gokart oldu bu da olumlu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dgo_cr7 -- 6 Aralık 2016; 15:9:50 >
  • Kenan'ı her zaman tebrik ederiz başarılarından dolayı ama artık asıl yarış kategorisi olan motoGp de başarılar elde etmeli. Bir sezon yarıştı fakat hiç varlık gösteremedi.

• İleride daha güzel yerlere gelirler inşallah.
  • porsche911gt2 kullanıcısına yanıt
    arkadaşın sıkıldığı şey alakalı alakasız ortamlarda boy göstermesi ve şekil yapmaya çalışması.

doktor mehmet öz'den neden sıkıldı insanlar? kalp cerrahı olmasına rağmen zayıflama haplarından tut egzersiz aletlerine kadar herşeyin reklamını yapmaya başlamasıyla.

şimdi bu arkadaş, motorcu mu? evet. dört tekerli bir araç senin uzmanlık alanın mı? hayır. peki hadi diyelim test ettin, bunun haber değeri nerede?

yurtdışındaki temsil konusu ekşi sözlükte epey irdelenmişti, biraz incele istersen.
  • motor ağırlık vs..biraz da teknik veri olsaymış iyiyimiş
  • arabanın önü karınca yiyen gibi olmuş ön terker kısmını biraz daha ileri almaları gerekiyor Kenan Sofuoğlu, YTÜ’nün yerli formula aracını test etti
  • bu adam da sorsan müslüman. bir ara instagram'da denk geldi gördüm. ferrari var, havuzlu villa var, milyonluk jipler var. vay anasını dedim, acaba veletlerle değil de motogp'de filan yarışa ne olurdu. ama adam iyi ekmek yiyor bu kendini pazarlama işinden helal olsun.
  • Nesi var Kenan’ın

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.