Şimdi Ara

Kenan Sofuoğlu'na Erdoğan'dan Duygu Yüklü Espriler(!)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
49
Cevap
0
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://twitter.com/mfsahinn/status/748900668526788608

Erdoğan, köprü açılışında getirilen Kenan Sofuoğlu'nun ailesiyle ilgili muhteşem espriler(!) yaptı...

• Adamin kardesi abisi kimse artik olmus. Cocugu olmus adamin espriye bak. Kenan sofuoglunu basarisindan dolayi cok severim ama yalakalik aile serefinin onune gecmemeli. Bu kadar sacma sapan espri bile olmayan sey ve onu soyleyene yazik diyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Müstehaktır kenana oraya gelmemeliydi şayet bana sorsalar gelmezdim insanların acısı memlekette kan ve gözyaşı varken gösteri yapamam demeliydi..

Bknz Candan erçetin..
  • Haberi izlemesek, neyse

Yav he he

• quote:

Orijinalden alıntı: drejtc

Haberi izlemesek, neyse

Yav he he

Yani bu lafi demedi diyorsun oyle mi?
  • Haketmiş

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Montaj mı hocam? :D
  • Yuh

• quote:

Haberi izlemesek, neyse

Yav he he

Midem bulandı.

• Söylenecek laf değil. Hiç düşünmeden aklına geleni direk söylüyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Treth

Söylenecek laf değil. Hiç düşünmeden aklına geleni direk söylüyor.

Dusunmesi icin bir neden yok ki? Istedigi kadar yersiz laf etsin tepki mi gorecek. destegimi azalacak? Yok. Boyle icinden geleni soylemesi daha iyi aslinda. Gercek zihniyet ortaya cikiyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Dusunmesi icin bir neden yok ki? Istedigi kadar yersiz laf etsin tepki mi gorecek. destegimi azalacak? Yok. Boyle icinden geleni soylemesi daha iyi aslinda. Gercek zihniyet ortaya cikiyor.

Tayyip'in desteği azalmaz. Mescid-i Aksa müdahalesinde ölenler sadece müslüman oldukları için burada hümanist takılıp duyar kasan, Polis'e taş atarken ölen birine su testisi su yolunda mesajı atana nefret suçundan dava açıağını söyleyen elemanlar orada oh iyi olmuş gebermiş diyor.

Böyle bir nefretin önünde tek set Tayyip. O yüzden desteği azalmaz. Diğer taraf Tayyipten bin beter.

• quote:

Haberi izlemesek, neyse

Yav he he

İnsan bunu yazarken birazcık da olsa utanir..
  • drejtc kullanıcısına yanıt
    Bunlarda utanma duygusu yok hocam. Terör örgütleriyle anlaşırken de yoktu. Vakıflarda çocuklara tecavüz ederken de... Çok bekleriz.
  • abi bilmiyorum ama bana çok fena koyardı hele ki orada hemen cevap verememek. Bu aileden kaldı mı yaaa ne demek abi .
  • Alan memnun satan memnun biz ne yapalım

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: captain_turkiye

quote:

Tayyip'in desteği azalmaz. Mescid-i Aksa müdahalesinde ölenler sadece müslüman oldukları için burada hümanist takılıp duyar kasan, Polis'e taş atarken ölen birine su testisi su yolunda mesajı atana nefret suçundan dava açıağını söyleyen elemanlar orada oh iyi olmuş gebermiş diyor.

Böyle bir nefretin önünde tek set Tayyip. O yüzden desteği azalmaz. Diğer taraf Tayyipten bin beter.

Sizden de olenler size karsi olunca iyi olmus, gebermis diyenleri cok gorduk. O yuzden hic o konuda duyar falan kasma. Senin dedigin nefretin onunde tayyip varsa benim dedigimin arkansinda da o var o zaman. Iki tarafta ayniyken nasil birine bin beter diyebiliyorsun?

Konuda ki lafin anlami, soyleyenin zihniyeti belli. Sen burada istedigin bahaneyi soyle ama ne bu zihniyet degisir ne de sizin verdiginiz destek. Bu lafin ne kadar agir oldugunun farkindasin. Bunu chpli biri dese iste sizin zihniyetinin bu diye ortaligi yikardin ama simdi bunu yapamiyorsun.

• sanki incik boncuk kaybolmuş gibi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.