Şimdi Ara

Kena: Bridge of Spirits PS4 & PS5

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Sakarya İlan Türü #Satılık Orjinal Oyun #PS4 Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    hesap için 180₺ istiyorum. Eft sonrası bilgileri yollayacağım. Sec hakkı forumda. O arkadaşın numarasını da atacağım.
    Hızlı iletişim: 05422483488

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iceman_54 -- 24 Kasım 2022; 7:49:37 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Sadece pri hak için mi 300 tl istiyorsunuz?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • AlperÇorapçıgil kullanıcısına yanıt

Evet. Sizce ne kadar olmalı? Tam bilmiyorum pri sec olayını o yüzden kesin bilgiyle yazmadım fiyatını

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• iceman_54 kullanıcısına yanıt
    En temelde forumda kabul gören hak fiyat oranları var. %37.5 Ps5 pri, %37.5 ps4 pri ve %25 sec hak olarak bu oranlar. Elbette ki ürün sahibi bu oranlara uymak zorunda değil, sadece genel kabulden bahsediyorum ben. 380 TL üzerinden %37.5 ar oranla ps4 ve ps5 pri haklarını ayrı ayrı satabilirsiniz.

Bir de piyasa şartları var tabii. Oyun satış takas konusunda kena yı aratıp ps4 ve ps5 pri hakların kaç TL piyasası olduğuna bakıp ona göre fiyat biçebilirsiniz.

Bu dediklerim bir zorunluluk değil sadece genel kabullerden bahsediyorum. İyi satışlar dilerim

Edit: şimdi baktım, sec hak 50 TL bandında, ps4 pri hak 50 TL bandında ve Ps5 pri hak ise 80-100 TL aralığında ilana konulmuş son zamanlarda. Ps4 güncel oyunları kırıldığı için fiyat düşmüş galiba yoksa o da 80 TL civarlarındaydı diye hatırlıyorum.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AlperÇorapçıgil -- 13 Temmuz 2022; 11:54:4 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • hocam yanlış anlamayın da şuan 40 tl ye bile zor satarsın. deluxe e de geldi oyun. ek olarak gelmese bile 180 tl inanılmaz bir rakam hem de sadece pri hak için .

uyarmak istedim sadece

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.