Şimdi Ara

Kemer'de Bekar için hotel tavsiye. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
41
Cevap
2
Favori
16.782
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    hatunlar nasıldı peki? :))))
  • bizde 2 erkek arabayla 3 gün ege turu yapıp antalyaya hydros cluba gecmeyı dusunuyoduk 3 gece ama 2 erkek kabul etmıyo dedı aracı şirket sorgulama yapıcaklardı yarın haber verıcekler. 2 erkek geceliği 250 lira civarı her şey dahil hareketli otel arıyoruz hydrosta ruslar falan baya oluyomus ama 2 erkek almıcaklar sanırım

2 erkek toplam 1500 liraya 3 gece her sey dahil deniz kenarı otel önerinize açığım acil hemde rezerv için.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kardeşim gittim bekar birisi için ortam süper yemekler berbat son 3 gün dışarıda yemek yedim hotelde büyük yani zaten gidersen bi gece otelden çıkarsın gündüz sokakta hayat yok.

• quote:

Orijinalden alıntı: exxplorer

bizde 2 erkek arabayla 3 gün ege turu yapıp antalyaya hydros cluba gecmeyı dusunuyoduk 3 gece ama 2 erkek kabul etmıyo dedı aracı şirket sorgulama yapıcaklardı yarın haber verıcekler. 2 erkek geceliği 250 lira civarı her şey dahil hareketli otel arıyoruz hydrosta ruslar falan baya oluyomus ama 2 erkek almıcaklar sanırım

2 erkek toplam 1500 liraya 3 gece her sey dahil deniz kenarı otel önerinize açığım acil hemde rezerv için.

Dostum Hydros full rus ama, hiç beklentiye girmeyin :)
    Rusçanız yoksa özelikle. Nerdeyse hepsi Aile olarak gelmiş zaten,
    Yalnız takılan yok desem yeridir.
    Eğlence istiyorsanız kendi discosunda gayet iyi, hep beraber ruslarla dans edebilirsiniz.
    ama sadece dans fazlası hayal.

Türk Arıyacaksınız emin olun :)

• almadilar hydrosa zaten iki erkegiz diye cmt bakicaz otellere 2 gecelik geceligi 250 lira civari olan guzel bi otel 18-20 agustos arasi var mi oneriniz deniz kenari falan antalya da

• quote:

almadilar hydrosa zaten iki erkegiz diye cmt bakicaz otellere 2 gecelik geceligi 250 lira civari olan guzel bi otel 18-20 agustos arasi var mi oneriniz deniz kenari falan antalya da

ben daha antalyaya gitmem,
    türk kızların gözünü seveyim.

Bu rus ların bana türkleri aratacağını hiç zannetmezdim.
    Sadece dans eğlence, ötesi yok.
  • 2 gece bodrum gumbet 2 gece Fethiye de otel aldik geze geze gidicez arabayla Antalya isi yatti bizim zaten

• quote:

2 gece bodrum gumbet 2 gece Fethiye de otel aldik geze geze gidicez arabayla Antalya isi yatti bizim zaten

dostum en iyisini yapmışsınız,
    gümbet her haliyle, kemere 5 çeker. (ortam eğlence ve kızlar bakımından)

Türk gibisi yok, aklında olsun (diğerleri faydasız :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-ADB25C85D -- 7 Ağustos 2017; 8:58:25 >
  • Bütün planlar yatti gumbette biraz dandik bi otele gidicez akvaryum beach iki arkadaş orda kalicak diye oraya ayarladik uçakla gidip gelicez güzel oteller de bayansiz almiyodu bari her sey dahil ucuz bi otel olsun parayı dışarda yeriz dedik

• serkanertekin kullanıcısına yanıt
    Geçen sene iki kere gittim misafirleri genelde 30 yaş üstü ama, yiyecek ve temizlik konusunda iyiler odalarda yenilenmiş durumda. deniz ve havuzda merkezdeki otellere nazaran çok daha iyi. gece clubden dönmeside çok rahat yürüyerek 2 dk da odandasın kimseyi beklemene gerek yok veya teksite40-50 tl vermene gerek yok.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dlee

Geçen sene iki kere gittim misafirleri genelde 30 yaş üstü ama, yiyecek ve temizlik konusunda iyiler odalarda yenilenmiş durumda. deniz ve havuzda merkezdeki otellere nazaran çok daha iyi. gece clubden dönmeside çok rahat yürüyerek 2 dk da odandasın kimseyi beklemene gerek yok veya teksite40-50 tl vermene gerek yok.
    Yanlış alıntıladınız sanırım

• Bu konunun canlandırılması lazım.

Asdem parkı çok öven ve çok yeren var . Ne düşünüyorsunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: flood670

Bu konunun canlandırılması lazım.

Asdem parkı çok öven ve çok yeren var . Ne düşünüyorsunuz?
    çoğu otel artık tek bay ve çift bay kabul etmiyor.
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Asdem park alıyor diye biliyorum zaten onların olayı o.

• quote:

Asdem park alıyor diye biliyorum zaten onların olayı o.
    asdemi biliyorum , ama döviz artması,yabancı turisti çoğaldı,otelciler onlara yoğunlaştı.

bu yıl kız arkadaşımla, farklı ülkelerden gittik tatile, bu halde bile kıllık yaptı otel.

rezervasyon ve tatil sitelerine girin bakın tek bay çift bay kabul etmiyor, kabul eden oteller ya kötü otel yada çok para istiyor.

Birçok ülkede bulundum böyle birşey bizde var malesef,birşeyde diyemiyorsunki,serbest piyasa,adam almıyorum derse ne yapılabilir ki?
  • ComradeMRX kullanıcısına yanıt
    Mesajından sonra baktım tek bay alıyor mu diye Ets'den 2 bay olarak ödeme sayfasına kadar geldim ki bay almayan otellerde uyarı çıkıyor ve ödeme sayfasına geçilmiyor.

• quote:

Mesajından sonra baktım tek bay alıyor mu diye Ets'den 2 bay olarak ödeme sayfasına kadar geldim ki bay almayan otellerde uyarı çıkıyor ve ödeme sayfasına geçilmiyor.
    onu belirttim hocam.

2015 rus uçağı , 2016 patlama,darbe girişimi vs

2015-2017 Türk turizmi dip yapmıştı , oteller yerli turiste indirim yapmıştı, tek bay çift bay sıkıntı yapmıyyordu.

bu sorunlar bitti, lira değer kaybetti, yabancı turist çoğaldı, yerli turiste fiyat artırdılar, eski yıllarda tek bay çift bay gibi saçma olaya başladılar,anlatmak istediğim bu.
  • Arkadaslar yeni yil kutlama icin bana hangi tatil beldesini onerirsiniz lutfen emeklilerin yasidigi yer olmasin.

Kalabalik

Haraketli

Deniz kenari kemer fethiye

Tavsiye bekliyorum

• Merhaba beyler bayramın ilk günü iki arkadaş gitmeyi düşünüyoruz. Tavsiye verebilirseinz sevinirim.

Kişi başı günlük 150-200 verebilirsek iyi.

Yani geceliği 300-400 arası
    https://www.etstur.com/Kemer-Dream-Hotel?gclid=Cj0KCQjwla7nBRDxARIsADll0kCQ80XtJLu7V7if3mPPZwea1w8xEhsfBwDE5MtwpBWiL_DZ9qDlG_waApT5EALw_wcB&gclsrc=aw.ds

Dream Hotel'i bulduk ne dersiniz?
  • Aile hotellerinden uzak durun. SARMAZ.

Aşağıdaki listeden bir hotel seçin.
    https://www.atolltourism.com/sayfa-cocuk_almayan_oteller
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.