Şimdi Ara

kemana başlamak istiyorum bakar mısınız?

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
621
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhaba arkadaşlar uzun zamandır istiyordum okulumda kursu açınca başlamaya karar verdim şu aralar maddi açıdan pek iyi durumlar değilim ( öğrencilik hali... )

uygun bir keman buldum sizce nasıl? iyi mi? beni ne kadar idare eder? yardımcı olursanız sevinirim

Keman; Manuel Raymond 4/4 Keman Siyah MRV44BK

http://www.bezelye.com/Manuel-Raymond-44-Keman-Siyah-MRV44BK,PR-3104256.html

• merhaba,

100-200 tl aralığındaki kemanlardan kalite olarak çok fazla bir beklentiye girmemenizi öneririm. Keman seçerken göz önünde bulundurulması gereken önemli konuları okuyup, daha sonra kemanı görerek, ya da kargo ile alıyorsanız bu hususlara göre değerlendirerek almanız daha iyi olacaktır.

Keman seçme rehberini okumanızı öneririm: Keman Satın Alma Rehberi
  • Kemana aşırı zaman ayıramayacaksan (günde min 1 saat - sana kısa gelmesin canının istemediğin günler dahil çalman lazım-) boşuna başlama, ileride birkaç ay bile bırakırsan epey gerilersin.
    Ve başlangıçta hocanın yardımı ile 100 tl civarı bir keman al , önemli olan ucuz ve kaliteli olması , ikinci el piyasası kötüdür bu yüzden bırakma ihtimaline karşı ucuz bir keman al, ama interneten almak yerine hocan ile birlikte seçersen daha iyi olur çünkü fabrikasyon kemanlarda sorunlar çıkabilir.
    Eğer devam edersen 2-3 sene para biriktirir sonra çok para verip el yapımı bi keman alırsın.
  • https://www.sahibinden.com/ilan/ikinci-el-ve-sifir-alisveris-muzik-muzik-aletleri-sahibinden-yeni-sayilacak-kadar-az-kullanilmis-keman-310311572/detay
    Sevgili romalılar.Ben de yukarıdaki keemanı gördüm ve begendim.Kemandan malesef anlamadığım icin 2 sorum olacak.1)Bu keman 4/4 lük mü? 2)Sizce fiyatına göre nasıl? simdiden çok teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Merhaba, çok güzel bir içerik olmuş çok yardımcı oldunuz bütün sorularımı cevapladınız iyi forumlar

Keman Satın Alma Rehberi
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.