Şimdi Ara

KEMAN ÇALMAK İSTİYORUM,YARDIM

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
444
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar herkese merhaba,uzun süredir keman çalmak istiyorum ve bu yazda başlamak istiyorum.Ama aklımda bir sürü soru var.
    Belediyenin ücretsiz kurslarından birinemi gitmeliyim yoksa özel kursamı?(istanbul)
    Tek başıma videolar ile öğrenebilirmiyim veya?
    Başlangıç için hangi marka keman almalıyım.
    İSMEK'in kurslarına baktım ama daha yenilememişler sanırım,çünkü hala 2017'de başlama tarihi olan kurs var (batı müziği olan),ve oda 16 yaş sınırmış.(15 yaşındayım)
    Bu İSMEK yeni bir kurs açarmı sizce? Sorularımı cevaplarsanız gerçekten çok minnettar kalırım.

• Özel kursa gitmeni öneririm çünkü kemanda nota yerleri olmadığı için hocayla birebir eğitim alıp sesi öğrenmen gerek.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • öncelikle müzik icazet usulü ile öğrenilir. hocan sana öğretir sen de hocanın tavrını alırsın. her sanat için böyledir. hoca %100 gereklidir. İnternetten öğrenilmesine sıcak bakmıyorum.

özel kurslar olabilir ancak kim olacak? hocan olacak kişinin daha önceki vazife yaptığı yerler referans olabilir.

ismek genellikle sene başlarında 15 kişi olarak başlar 3 4 hafta sonra 3 4 e düşer.1 sene boyunca 3 4 kişi özel ders gibi olabilir. ancak düzenli olarak 5 6 kişi gelirseniz. arkadaşlar ile tatlı bir rekabet ile harika zamanlar yaşayabilir ve kendinizi geliştirebilirsiniz. Ayrıca ismek'te solfej sınıfları açılıyor. keman+solfej dersleri de alabilirsin. ve birçok hocadan da istifade edebilirsin. ilk başlarda özel hoca yerine ismek veya birçok hocanın bulunduğu kursları tercih etmenizi tavsiye ederim.

İstanbul'da fındıkzade'de ve Kadıköy hasanpaşa'da ismek müzik kursları var ve muhteşem hocalar var. zaten deneyimsiz kişileri almıyorlar.
  • kanguru_kesesi kullanıcısına yanıt
    Anladım çok saolun bu bilgiler için.İsmeği takip ediyorum,kurs açtığında hemen kaydımı yaptıracağım.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.