Şimdi Ara

Kemal Sunal'ı sevmeyen var mı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Gece gece aklıma takılan soru. Bu adamı sevmeyen olduğunu düşünmüyorum ama eğer varsa nedenini söyleyebilir mi?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Gelir şimdi badem bıyıklının teki .....
  • Sevmeyenin sağlam nedenleri vardır umarım çünkü ben de senle aynı fikirdeyim.

• Severim ama tam olarak neden sevdiğimi bilmiyorum sempatik oldugu için sanırım. Neden sevmemiz lazım ? Neden böyle bir konu açtın napıcan millet severse sever, sevmezse sevmez.
  • Mesele sevmek sevmemek değil de abartıldığını düşünüyorum. Tamam bir döneme damgasını vurmuş kaliteli bir oyuncu ama ya millet bakınca çok farklı şeyleri görebiliyor kendisinde ya da kendi gençliğine duyduğu özlemle ayrıca benimsiyor kendilerini.

Not: Severim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Babam hep "aptalı oynamak için akıllı olmak gerekir" derdi

Orada bir saygı uyandırdı- (incepşın) öyle de devam etti bende.

• Mimikleriyle bile gulduren bir insani kim sevmez
  • Bir rol gereği bizi güldürüyor Kemal Sunal yerine başka birisi oynasa bu kadar güldürür mü bilmiyorum . Adamın mimikleri güldürüyordu esprileri falan güldürmüyordu. O metinleri başka bir oyuncuya verseler o da o espriyi yapıp gene milleti güldürebilirdi. Kendisini severim öyle sevmiyorum/nefret ediyorum gibisinden şeyler asla söyleyemem ama çok abartıldığını düşünüyorum.

• Kemal sunali sevmiyorum diyen birini ben görmedim bu zamana kadar. Sebebide üstadın aramızdan erken ayrılması diye düşünüyorum.

• Bence insanlar olaya yanlış bakıyor,adam o yıllardaki sorunları sinemaya bu tarzda vurmaya çalışmış başarılıda olmuş.
    direk sorundamn bahsetseniz ve elestirmeye kalksaniz vikipedi yazilari gibi odun gibi bisey çıkar karşınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UçamayanZüperGahraman -- 12 Mayıs 2017; 8:34:40 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ölümünden yıllar sonra bile insanları güldürebiliyor. Biz gülüyoruz, eminim ki evlatlarımız, ve hatta torunlarımız da gülecek.

Bu, sanattan çok öte bir şey olsa gerek, ben şahsen bu şekilde düşünüyorum. Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun inşallah.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Eric Cartman. -- 12 Mayıs 2017; 8:45:1 >
  • Hakkını Arayan Serçe kullanıcısına yanıt
    Aynen çok abartıldıgını düşünüyorum bende...

• Öztürk Serengil daha komik

• arap sevdalıları sevmiyor pek, imamların üfürükçülerin nasıl halkı kandırdığını işlediği bir çok film var ve bu onlar için dinizimi aşağılamış bak diyorlar bizzat kulaklarımla duymuştum bir kaç yobazdan.
  • Ünlü tayfasını, medya tayfasını vs vs.. Çoğunu kişilik olarak, dünya görüşü olarak sevmem ama izler, dinler, gülerim o ayrı, saygım vardır bir kısmına da.
  • Sadece güldürüyor mu ..

Ben propaganda da hüngür hüngür ağladığımı bilirim...

Mekanı cennnet toprağı gani gani bol olsun..☺️

• Üçüncü sınıfa geçtiğinin yazı gittiğim kuran kursu hocası sevmiyordu. Bize de izlemeyin, günah diyordu.elbet kılıf altında daha derin nedenler vardı ama bize, islamda değer verilen Şaban ismine inek yakıştırması yapıldığını söylüyordu,.

• Recep ivedi daha komik

• Kendisini sevmiyorum, filmlerini seviyorum. Sinema tarihimizde önemli bir yer tutmuş kendisi. Çok başarılı ve kaliteli oyunculuğu var.
  • Kemal SUNAL rol gereği değil, gerçekten güldüren adam gibi adamdır.
  • 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.