Şimdi Ara

Kemal Kılıçtaroğlu Muhalefet Yapmayı Bilmiyor..

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
53
Cevap
0
Favori
2.048
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
23 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Kemal Kılıçtaroğlu Muhalefet Yapmayı Bilmiyor..

Bir Akp'li değilim.Sayın Kemal Bey,operasyonun yapılmamasını ve yanlışları anlatıyor.

Operasyon sürerken bu söylemler gereklimiydi?

Girerken size sorulmadı mı?

Türkiye ruhuna,özüne,milliyetçiliğine söylemleri yakışıyor mu?

Bence otursun,dış ülkelerin başbakanlarına ve yetkili makamlarına Türkiye'nin haklılığını ve girme sebeplerimizi anlatsın.Şu an ordumuz savaşırken bu tarz söylemleri doğru bulmuyorum.

Ne zaman operasyon biter,o zaman artı ve eksisini konuşursun..Kemal Bey'in şu an konuşması,Trump'ın twitter saçmalamalarından daha beter beni üzüyor..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vommel -- 15 Ekim 2019; 14:23:39 >

• Ayrıca adam operasyona karşı değil, o alintiladigin söz ABD uşaklığı yapıp Suriye'yi karıştırdığı için iktidara söylenmiştir.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201910151040397434-chp-gene-baskani-kemal-kilicdaroglu-chp-tbmm-grup-toplantisi/

Açıklamaların tamamı burada boşuna algı yapmayın
    Algı yapılacak bir durum yok,konu Türk milleti.Muhalefet yapacam diye bu kadar düşen bir liderin düşüncelerini savunmak için haklılık arama çabanız takdire şayan.

Ben Atatürk'çüyüm ve milliyetçiyim.Koltuk dedi,onca yıldır koltuğunu terk etmeyen yine kendisi.Söylediklerinde o kadar çelişkiler var ki..
  • Ben chp liyim aynen dediklerine katılıyorum.
    Operasyon biter öyle konuşursun.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siyasette kazanmayı zerre bilmiyor bilse 17 senedir yenilmezdi zaten düşündüğü ne varsa lap atıyor ama Erdoğan oy için ne gerekiyorsa ona göre hareket ediyor arada hatalara düşüyor elbette.
  • zatne bilmediği için bu kadar yükleniyoruz yoksa niye yüklenelim kendisine
  • Şu an konuşma yapıyor ve söylediği herşey baştan aşağı tastamam doğru Kemal Bey'in.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kemal zaten bir proje ne bekliyorsun ki .

• Ayrıca adam operasyona karşı değil, o alintiladigin söz ABD uşaklığı yapıp Suriye'yi karıştırdığı için iktidara söylenmiştir.

https://tr.sputniknews.com/turkiye/201910151040397434-chp-gene-baskani-kemal-kilicdaroglu-chp-tbmm-grup-toplantisi/

• quote:

Orijinalden alıntı: felsefesever

Ayrıca adam operasyona karşı değil, o alintiladigin söz ABD uşaklığı yapıp Suriye'yi karıştırdığı için iktidara söylenmiştir.

Eğer suriye'ye mudahale edilmeseydi,Kürdistan'ın kurulmasına çok az kalmıştı.

Türkiye'nin geleceği söz konusuysa A partisi B partisi çok mu önemli?

Adam geleceğimiz için Kürdistan'ın sınırdaşı olmamız için elinden geleni yapıyor,orda bile hazımsızlık?! "Bataklığa girmeyin dedik" diyor.Bugün o bataklığa girmezsen,yarın orası seni yutar.

Açıp SDG-YPG yayılmasını inceleyin lütfen.

Yine de düşüncenize saygı duyuyorum.

• quote:

Bu mesaj silindi.
    *Neden kötü niyetli olayım?

*Kötü olan birşey yapılmıyor ki.Kürdistan kurulması engelleniyor.

*Ağladığımız hatta çok sorun yaşadığımız mülteci sorunu için kesin olarak çözülmeye çalışılıyor.

*Sınır tehtitleri ortadan kaldırılıyor(yarın sdg'nin PKK ya destek verip Türkiye'de eylem yapabileceğini)düşünmüyormusunuz?

*Dışarda onca düşmanımız varken,kalkıp eleştirmek ne işimiz vardı orda demek mi mantıklı?

Konuyu parti bazında düşünmeyin.Konu Türk milleti,partizanlık değil!
  • Hala anlamamakta ısrar ediyorsun. Zaman algısını kaybetmişsin, daha da yazmam.

• quote:

Bu mesaj silindi.

Alıntıları Göster
    Algı yapılacak bir durum yok,konu Türk milleti.Muhalefet yapacam diye bu kadar düşen bir liderin düşüncelerini savunmak için haklılık arama çabanız takdire şayan.

Ben Atatürk'çüyüm ve milliyetçiyim.Koltuk dedi,onca yıldır koltuğunu terk etmeyen yine kendisi.Söylediklerinde o kadar çelişkiler var ki..
  • Kendisini sevmiyorum. Muhalefete en büyük zarar veren kendisi. Dediğin gibi de parti içi diktatör resmen.

Ancak geçmiş politikalar da elestirilmeyecekse kapatıp gidelim ülkeyi. Şu anki operasyonla ilgili en ufak bir eleştiri yapmıyor.

Şu forumdaki insanlar bana bu adamı da savundurdu ya

• Türkiye artık dünyada otoriter ve baskıcı bir rejim tarafından yönetilen bir ülke olarak biliniyor. Bırakın içeriden muhalif sesler çıksın. Bu demokrasi adına bir ışıktır, Türkiyede hala umut olduğunu gösterir.
  • programmer_onur kullanıcısına yanıt
    Doğru olabilir ama siyasette doğrular genelde kazandırmaz.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.