Şimdi Ara

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Suriyeli çıkışı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
403
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kilis'te Suriyeli nüfusunun giderek arttığına dikkat çeken CHP Lideri, savaştan kaçan Suriyelilerin ülkelerine dönmesi gerektiğini söyledi.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Yozgat'ta basına kapalı gerçekleştirilen ziyaretlerin ardından, Saray köyünde bulunan köy kahvesinde vatandaşlarla buluşarak, sorunları dinledi.

SURİYELİLERİ SORDULAR
    Vatandaşların sorularını da yanıtlayan CHP Lideri, iç savaştan kaçarak Türkiye'ye sığınan Suriyelilerle değindi.

Bu konuda parti olarak tavırlarının çok net olduğunu ifade eden CHP Lideri, Suriyelilerin ülkelerine geri gitmelerini istediklerini söyledi.

"BU KADAR AÇIK BU KADAR NET"
    Kemal Kılıçdaroğlu, konuyla ilgili şunları söyledi; "Siyasi olarak görüşümüz biz Suriye'de akan kanın bir an önce durmasını istiyoruz. Türkiye'deki Suriyelilerin ülkelerine geri gitmelerini istiyoruz. Bu kadar açık bu kadar net. Kilis'te bugün seçim olsa deseler ki her kes oy kullanacak. Kilis'te belediye başkanı ve belediye meclis üyelerinin tamamı Suriyeli olur. Kilis'teki bizim vatandaşlardan daha fazla Suriyeli var, hem de iki kat. Bizim bundan kurtulmamız lazım. Artık kendi ülkelerine dönmeleri lazım."
    http://www.ensonhaber.com/kemal-kilicdaroglundan-suriyeli-cikisi.html
    http://www.posta.com.tr/kemal-kilicdaroglu-suriyeliler-ulkelerine-geri-gitsin-haberi-1325769

Güzel yerden değinmiş Kılıçdaroğlu..Birileri bu Suriye meselesini unutturmuştu..

• ülkesine bayramlaşmaya giden suriyelilere 1000tl bayram harçlığı vereceksin.
    sonra tekrar içeri almayacaksın
  • Her yer Arap kaynıyor her yer Arapça kaynıyor Kilis'i bırak İstanbul Ankara Bursa her yer aynı.3-4 milyon diyorlar da hiç 3 milyona benzemiyor.Bu işin sonu ne olacak ülkeyi Araplara mı teslim ettik arkadaş her yerde neden Arapça dükkan tabelaları var?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Boşa yorma kendini bu halk seni anlasaydı biz şimdi Suriyeli sorunu değil, çağdaş yaşamı konuşuyor olurduk.
  • Para Mı Vatan mı hangisi önemli ?
    3 kuruş para için tüm esnafların adı arapça oldu. hakkı mustehak bize.

Yardım etmek boynumuzun borcu ediyoruzda, lakin ülkeyi versek doymayacak gibiler.

Geldikleri gibi gitmeliler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mcx

Para Mı Vatan mı hangisi önemli ?
    3 kuruş para için tüm esnafların adı arapça oldu. hakkı mustehak bize.

Yardım etmek boynumuzun borcu ediyoruzda, lakin ülkeyi versek doymayacak gibiler.

Geldikleri gibi gitmeliler.

Küçük esnafı geçtim koskoca Vakko bile arapça yazılar yazmış mağazanın camına....

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nasil gonderecegini de anlatirsa 2019 da baskan olur.

• Halk ayaklanmadığı sürece hiç biri gitmez..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamlar bayram da tatile gider gibi gidip dönüyorlar . Şaka gibi . Ben ülkeden çıkmaya çalışsam bir sürü prosedür girmeye çalışsam bir sürü prosedür .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WmGMD -- 20 Ağustos 2017; 13:57:9 >
  • hay kurban olduğuma bak sokaklara dökülelim eylem yapalım hiç biri olmuyorsa chpli yerlerden defolsunlar akpli din kardeşleriyle yaşasınlar
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Nasil gonderecegini de anlatirsa 2019 da baskan olur.

çok kolay timler kursun versin silahı tekme tokat alayını döve döve kovarız piskopat çok ülkede korkak arapı mı kovamıcaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: forumu

Nasil gonderecegini de anlatirsa 2019 da baskan olur.

Gene olmaz. Bahaneler uretilir nasilsa.

Madem bu meselenin cozumunu bulmak secilmek icin yeterli kriterse once bu meselenin bu hale gelmesine sebep olanlara destek vermemek iyi bir baslangic olabilir. "Cozum buldu oy vereyim, cozum bulamadi o zaman isler daha kotu olsun diye oy vereyim" gibi sadece 2 secenek yok.

Bu durumun bugunlere gelecegi bastan belliydi. Onlemler alinmasi gerektigi soylendi ama dinleyen olmadi. Zamaninda o onlemleri almak isteyenler desteklenmediyse simdi de gondermek isteyenler desteklenmez.

Bu sorun esas olarak 10-15 yil sonra belli olacak. Bu iktidarin uyguladigi bu politikanin ulkeye zararlari o zaman daha net anlasilacak. Halk boyle olmasini istedi, yapacak bir sey yok.
  • Sokakta -otobüste -nerde görsem ters ters bakıyorum..Bir tanesi çıkışma yapsa cevabını alacak...Uzun zamandır boş gezmiyorum...Şimdi silah nasıl temin ederim onu araştırıyorum..Bunlara bu şekilde davranacaksın istenmediklerini bilsinler..yüz verirsen açırsan tepene çıkarlar..Korkmayın çoğu kayıtsız zaten ..fırsatını buldunmu sokun bıçağı..atın köşeye..

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.