Şimdi Ara

Kemal Kılıçdaroğlu'ndan Demirtaş'ın eşine telefon (4. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
125
Cevap
0
Favori
3.199
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Adam kendi ağzıyla diyor. "Bana 4 yıl verin Ülkeyi uçuracağım" Uçmaya var mıyız canlar ? :)

• Ak parti karşıtı olmak uğruna teröristlere bile arka çıkıyor. Son 2 senedir HDP-PKK ya en ufak yaptırımda ya KK nın yada bir chp milletvekilinin destek mesajı mutlaka olmuştur.
  • Tayyip düşmanlığı HDPKKnın yanında olmayı gerektiriyorsa ben Ben Tayyipçiyim
    Ama gerçek CHPbu değilse ben Atatürkçüyüm

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu şerefsizler yüzünden Atatürk toplumda yanlış anlaşılıyor

• quote:

Orijinalden alıntı: D-NZ-93

Kilicdaroglu son derece insani bir davranista bulunmus ne var ki bunda.

Son derece insani mi ? Teröristlerin ailesini arayıp üzülmeyin demek ne zamandan beri insanlık oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: Civitas Terrana

Kadına ayıp olması diye arayıp karanlık günler geride kalacak demiş.

Ne var bunda bu kadar büyütecek.

CHP'nin hatası devede kulak kalır

bisey yok canım ne var bunda

yarın karayılan da yakalanınca karısını veya karılarından birisini arasın "karanlık günler geride kalacak desin" dermi der. bence bi sakıncası yok kemal den beklerim.

ha karayılan la silho birmi dersen bana gore hiç farkı yok!

• Cemaatin Deniz Baykal'ın seks kaseti kumpası sonrası Kılıçdaroğlu getirildi.

Yani parti Komünist Solcular,Pkklılar tarafından dolduruldu.Parti yönetimi cemaat kontrolündedir,bunların hiçbiri Kemalist değil.

• bu ülkede

atatürkçü parti desen alayı yalan primci
    dinci parti desen alayı yalan primci
    milleyetçi parti desen alayı yalan primci

hiç bir şey kalmadı herkes biryerlerden prim yapmaya çalışıyor
  • Edit.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Tala Valkov -- 22 Eylül 2020; 15:58:57 >
  • iyike aramış akp gidipte çözum süreci ayağına adamları beslemedi mi ne çabuk unuttunuz ne bicim insansınız bu ulkede ayrımcılıkta artık zirve yapıyor bunuda anladık yanı bu adam ne yapsa size yaranamaz bu adamın en ufak hatasını gorursenız saldırırsınız sizin tayyip naptı gitti fetoyu besledi senelerce sonra rantta anşamadılar birden feto kotu oldu hem besle senelerce bu ulkenin en buyuk duşmanı akp dir fetoyu besledi pkkyı bi nevı barış surecı adı altında besledi siz bunları gormeyın veya gorupte gormemezlıkten gelin ayrıca bu adamlar tutuklandıda ne olucak ne değişicek ne oldu pkk bittimi ? bu adamlar tutuklanır hatta şöyle bişey söyliyim paritiyi dahi kapatsanız yenıden bi parti kurarlar artık bu cahil milliyetçiliği bırakmalısınız bu iş masada çözulur bu ulkede 25 milyon kürt var artık bunu ırkı belli olmayan milliyetçi tayfanın anlaması lazım ben zazayım ama bu iş masada çözülür savaşmakla çözülmez bu pkk anca öyle silah bırakır yoksa bu senelerce sürer bunu artık herkezın anlaması lazım siz naparsanız yapın pkk bitmez hergün asker şehit olur yazık deilmi o askerlere siz evinizde oturun asker gitsin savaşsın ayrıca pkk falan asla desteklemem sadece şunu belirttim tutuklamalarla bu işlerin bitmiceğini öyle bi algı yaratılıyorda hatta şöyle diyim amerika yarın oburgun bı telefon çakar hemen serbest bırakır tayyip merak etmeyin tayyip in babası amerika oldugu için bu lafımıda unutmayın 1 telefona bakar hemen serbest bırakılırlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi baranist -- 5 Kasım 2016; 19:13:57 >
  • Lılıçdaroğlu Chp'yi kurtaracak hamleyi yapmış millet mızmızlanıyor. Adam açıkça "Ben de Pkk severim beni de içeri alın da artık şu Chp'nin başına Atatürk'ü seven Atatürk'çü bir adam geçsin. Yoksa benim şerefimle (kaldıysa) istifa edeceğim yok" demiş.

• 23 yaşındayım ve bugüne kadar seçimlerde hep chp tarafına oy verdim. Kılıçtaroğlunun bu hareketinden sonra, kendisi partiden gidene kadar asla ve asla oy vermem. Mhp ve ak partiye de kesinlikle oy vermeyeceğim. Yalnız bu haberi okuyup köpürenler, dağdan davulla zurnayla inen terörist haberlerine neden köpürmüyordu bunu gerçekten çok merak ediyorum. Ak partililere kızdıgım en büyük nokta bura. İnsanlar size bu yüzden koyun diyor. Adam size dün barış süreci dedi heval oldunuz,dün hoca efendi dedi saygıda kusur etmediniz.Bugun aynı adam milliyetçi olacaksınız diyor milliyetçi oluyorsunuz, dün efendim dediğiniz adamı bugun bulsanız öldürecekseniz. Yani adam size ne derse siz 'o'sunuz. Bizim siyasetimizde çok büyük bir muhalefet eksikliği var.Ben ve benim gibi düşünen, oy kullanırken havada kalan büyük bir kitle var. Sizle bizim aramızdaki fark da şudur. Biz partimizle çelişen bir görüşümüz oldugunda partiyi bırakıp görüşümüzü devam ettirebiliyoruz. Siz çelişki yaşadağınızda görüşünüzü değiştirip partiye devam ediyorsunuz.
  • quote:

Bunlari da gorduk

• Ne Atatürkçülüğü ya bunlardan olsa olsa Atatürk pazarlamacısı olur...
  • CHP kaset kumpasıyla marjinal sol un eline geçeli yıllar oldu, bu parti artık Atatürk'ün kurduğu parti değil.

Şu CHP seçmeniyim diyen arkadaşlar, bu türden her haberin altına AKP de şunu şunu yapmıştı şeklinde savunmaya geçmekten vazgeçin. AKP nin hataları, CHP nin tutumunu meşru kılmaz.

Ne AKP nin dün yaptıklarını unuttuk, nede CHP nin bugün yaptıklarını unutacağız. Türkiye bir beka sorunu yaşıyor, bugünler geçtiğinde herkes yaptıklarının hesabını verecektir şüpheniz olmasın.
  • quote:

Orijinalden alıntı: .mono

besledi büyüttü mü?

akp iktidarı gelmesinde kim gelirse gelsin, salt çoğunluk onlarda olmasında teröriste bile razıyımcılar onlara oy verdi sözüm ona aydın ve sanatçı vs. tipler büyüttü besledi bu herifleri.
    bunu bilmiyor muydun?

bilmez abisi o buraya yaptığı yorum başına para alıyor gerisi onu ilgilendirmez...
  • quote:

içerek akli yeteneklerini örttükten sonramı yazdın bu yazıyı, yoksa
    yürek yiyerekmi, yoksa
    birileri sana buraya yorum yazman için paramı veriyor ?
  • Eski cehapeli olmaktan utaniyorum.
  • Bazı arkadaşlar bu duruma şaşırmış, bende bunu anlamıyorum. Hangi dünyada yaşıyorsunuz anlamıyorum ki. Atatürkün partisi pkk partisi oldu diye iki senedir yırtıyoruz kendimizi.

• CHP'nin en kısa sürede genel başkanının değişmesi lazım. CHP'yi çiftliğe dönüştürdüler resmen! Çizgisinden çok saptı, tekrar yapılanmalı.
  • 
Sayfa: önceki 23456
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.