Şimdi Ara

Kemal Kılıçdaroğlu; Atatürk havalimanı'nı yeşil alan yapılması bizim projemizdi, telefonlarımızı din

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
512
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Kemal Kılıçdaroğlu; Atatürk havalimanı'nı yeşil alan yapılması bizim projemizdi, telefonlarımızı din
    Kemal Kılıçdaroğlu; Atatürk havalimanı'nı yeşil alan yapılması bizim projemizdi, telefonlarımızı dinSelâmi Haktantwitter
    “Kılıçdaroğlu'nun 2018'de Atatürk Havalimanı ile ilgili yaptığı konuşma gündem oldu: "Atatürk Havalimanı'nı yeşil alan yapılması bizim projemizdi." https://t.co/w15tTmPmps”
    https://twitter.com/slmhktn/status/1526295170039300096

"Telefonlarımızı dinledikleri için oraya ne yapacağımızı öğrendiler"

"İktidarın vaadi millet bahçeleri, sizin yeşil vaatleriniz var mı?" sorusunu cevaplayan Kılıçdaroğlu, "Çok şükür Erdoğan'ın yeşili keşfetmesi beni çok mutlu etti. Yeşil alan kaldı mı ki millet bahçesi yapacaklar bilmiyorum. Atatürk Havalimanına millet bahçesi yapmayı düşünüyor. Bizim telefonlarımızı dinledikleri için, oraya ne yapacağımızı öğrenip, kalkıp böyle bir açıklama yapıyorlar." demişti.

• 2018 de, Millet Bahçesi bizim planımızdı diyen Kılıçdaroģlu, yarın Atatürk Havalimanı için "Yaptımayacaģız" diye miting yapacak.

• Bu şekilde boyarlardı herhalde :) İzmirde yaptıkları gibi...

Kemal Kılıçdaroğlu; Atatürk havalimanı'nı yeşil alan yapılması bizim projemizdi, telefonlarımızı din

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ysnozverdesign -- 17 Mayıs 2022; 9:54:32 >
  • Arazi 12 milyon m2. Pistler kırılmadan rekreasyon, orman, mesire yapacak kadar büyük. Onu kastediyordur.

Şunu göreceğiz, küçücük bir park yapılacak ve kalanı zenginlerin konut-işyeri-ofis-otel projelerine verilecek.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chp liler bunu da savunur elbette.

Zamanında Sabiha Gökçe hakkında ifadelerini de incelesinler, ikisini beraber savunsunlar. Ne de olsa sorgulamadan otomatik savunmak onların klasiği.

Kılıçdara bu chp seçmeni yakışıyor. Adam da bu nedenle görevde kalıyor. Ne söylesem gidiyo bu kitleye diyor.Kemal Kılıçdaroğlu; Atatürk havalimanı'nı yeşil alan yapılması bizim projemizdi, telefonlarımızı din 

• Yıllar evvelki Chp'nin projesinde, havalimanının yıkılmayacağına dair bir şey görmedim. İstanbul'un Central Parkını yapma niyetindelermiş, şimdi niye ters çıkıyorlar anlamıyorum.

• cocainbar kullanıcısına yanıt

Kesin olacak depremden sonra o havaalanı yıkımında payı olanlar, umarım hak ettikleri cezayı alırlar.

Zaten deprem sonrası yardım teklifleri geldiğinde malum kişinin TVdeki olası konuşmasını duyar gibiyim: "Ülkemiz gerekli arama kurtarma çalışmalarını yapacak kapasiteye sahiptir! Terörist destekçisi batılı ülkelerin yardımına kalmadık!"

O sırada enkaz altında canlı olanların tanrısı yardımcısı olsun, çünkü bir kişinin kibri yüzünden bir kısmının kurtarılabilecekken ölme ihtimali var.

• BlackGhost12 kullanıcısına yanıt

He he onu kastediyor aynen. Ahahah Akpyi geçtiniz tükürdüğünüzü yalamakta be kardeşim

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.