Şimdi Ara

Kelime sansürlerini kaldırılsın

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Tamamen işlevsiz bi yöntem kelime sansürü.

Şuan denedimde yok, bu bölüm için mi geçerli acaba *

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironist -- 12 Temmuz 2012; 15:46:52 >

• Farz-ı misal hiçbir işe dahi yaramasa kaldırılmasını gerektirecek bir durum göremiyorum.

İyi forumlar.
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >
  • bende onu diyorum abi olup olmaması fark yaratmıyor ama varlığı işe yaramayan bişey gereksizdir diye düşünüyorum. Sevindirelim yazarken Sev**** çıkması fakat küfür kullanırken sansür olmaması garip.
    Ayrıca indirmek diye bi kelime neden sansür yer anlamış değilim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ironist -- 12 Temmuz 2012; 18:50:55 >
  • düşündüm de haklısınız banane ya nerden taktıysam bırakın silin konuyu
  • İndirme kelimesinde sanıyorum zamanında link paylaşılması durumu vardı. Bunun önüne geçmek için kelime bazlı sansür gayet etkili bir yöntem. Bunun yanısıra çok eskiden listeye girmiş kelimeler tekrar değerlendirilip gerekirse listeden çıkarılabilir. Gayet mantıklı. :)
  • Yalnız bu sistemin şöyle bir zaafı var ki; mesaj düzenlendiğinde filtreye yakalanmıyor.
    Atıyorum malum alışveriş sitesinin adını yazdığınızda ******* olarak çıkıyor ama mesajı düzenleyip tekrar yazarsanız filtreye takılmıyor. Eğer mesaj alıntı yapılırsa alıntı içerisindeki yasaklı gelime tekrar ****** oluyor.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.