Şimdi Ara

Kelime Oyunu | Bloomberg HT

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
80
Cevap
0
Favori
4.611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Denk gelirse hiç kaçırmıyorum. Özellikle yarışmayı sunan kişinin üslubu muhteşem.
    Programı izlemeseniz bile sırf o adamın olaylar karşısındaki tavrını görmek için bile izleyebilirsiniz.

Neyse fazla uzatmadan, izleyen var mı ?
    < Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• İzlemeyen var mı ?
  • Valla denk geldiğimde keyifle izliyorum. Geceleri uyumadğımda ve pc bakmadğımda onu açıyorum.Sunucu başka biri olsa bu kadar keyifle izleyemeyeceğime de eminim.
  • arada izliyorum ben de.. adam cidden süper ya tam evlenilcek erkek tipi
  • Adam iyi bir sunucu gerçekten.Ben de geceleri izliyorum denk gelince
  • Görürsem, denk gelirsem izlemeden kapatmadığım bir program. Gayet güzel bence. Bi ara katılmayı bile düşünmüştüm hatta.
  • Türk kanalları içerisindeki en kaliteli yarışma programlarından biri diyebilirim.Sık sık takip ederim.
  • ben takip etmem, denk gelince izlerim. basit ve güzel sunum yapan sunucu var, tabiki izlenir fakat evlenilecek tip mi bilemem
  • Oldukça güzel bir yarışma programı bence. Hangi günler ve hangi saat aralığında yayınlandığını tam olarak bilmiyorum ama denk geldiğim an sonuna kadar izlerim.
  • Sunucu muhteşem bence televizyon izlerken gördüğüm en iyi sunuculardan biri neden mi yapmacık gelmiyor insana ayrıca programda gayet güzel rastladıkça izliyorum.
  • bir ara takip ediyordum ama artık denk gelince izliyorum gayet iyi ve güzel bir yarışma
  • Özellikle rejiyle olan diyalogları çok hoş.

- Ah bu zalim reji yok mu!

• Ben yemek yerken izliyorum.Tam o saate geliyor.TV'de maç dışında izlediğim tek şey sayılır.
    Aylardır izlememe rağmen sunucunun dilinin sürçtüğünü bir iki sefer gördüm.Adam hiç hata yapmıyor.
  • Nasıl katılabilirim ?
  • Geceleri izliyorum.Sunucu gerçekten çok iyi..
  • quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Nasıl katılabilirim ?

Google'da biraz bilgi toplarken bir form görmüştüm.
    Sanırım hazır bir taslak var, sen orda boş olan yerleri doldurup gönderiyorsun onlara.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Tayfa-140

quote:

Orijinalden alıntı: Johnny Bravo

Nasıl katılabilirim ?

Google'da biraz bilgi toplarken bir form görmüştüm.
    Sanırım hazır bir taslak var, sen orda boş olan yerleri doldurup gönderiyorsun onlara.

Ben de o şekilde göndermiştim. Ama o zamanlar daha yeni 18 olmuştum. Yanıt bulamamıştım. Bir de resim göndermemiştim. Tip falan düzgün. Bir de sosyoloji okuyorum. Katılmak isterim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Volpenotte

Valla denk geldiğimde keyifle izliyorum. Geceleri uyumadğımda ve pc bakmadğımda onu açıyorum.Sunucu başka biri olsa bu kadar keyifle izleyemeyeceğime de eminim.
  • Bende izlerim genelde..İnternette oyunu varmı acaba ? Bir tane buldum shetürk diye bir site var öyle birşeydi sanırsam ama güzel yapamamışlar.. başka var mı ?
  • bu akşamki bölüm çok heyecanlıydı, 8000 puan alan hanımı sonraki 3 yarışmacı geçme şansı yakaladı, özellikle son sıradaki kişi nerdeyse geçiyordu, ancak başaramadılar..
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.