Şimdi Ara

Kelebeğin Rüyasına Gittim Ben ettim Siz Eylemeyin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
0
Favori
1.113
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • hatun gidelim dedi. ben yerli filmlere para vermicem diye söz vermiştim ama ilk filmimizdi beraber kırmayım dedim. sonuç gene hayal kırıklığı. 2 buçuk saatlik zaman kaybı. o kadar ağır ilerliyorki ne adam gibi konu var ne iyi bi dram ne aksiyon girdiğim gibi çıktım filmden

• Kelebeğin Rüyası'ndan aksiyon bekleyen adamdan ne beklersiniz ki ??
  • Burada konu açacağına eşinizle beraber istişare yapsanız yerli filmlerle filmle ilgili fikir verseniz gidermiydi?
    Kabul edip filme gittiğinize göre suçu üstlendiniz mi?
    Yıllarca yerli filmlerde ticari olduğunu biliyordunuz hangisi iyi çıktığını gördünüz?
    Yapımcılar hakkını veremediği filmlerden senin gibi izleyicilerden gelen paraların güzelce para sayıp filmden memnun ayrıldığınızı düşünüyormusunuz?
    Bu konuda tekrar kıramayacağınız eşiniz dostunuz vasıtasıyla gitmeyi düşünüyormusunuz ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dephyr -- 17 Mart 2013; 21:57:31 >
  • Eşşeğe altın semer vurmuşlar,eşek yine eşek
  • quote:

Orijinalden alıntı: kendilerine bagladilar

Kelebeğin Rüyası'ndan aksiyon bekleyen adamdan ne beklersiniz ki ??

yeğenim aksiyon derken vurdu kırdı vs den bahsetmiyoruz arada bi hareketlenme olur bişey olur . dram hissinide veremiyor zaten hiç bişey hissetmedim evlat bu filmde
  • Bende gitmekle gitmemek arasında muallaktayım ama şuana kadar hep iyi diye duydum. sen böyle diyince tereddüt ettim bak şimdi.
  • Kıvanç tatlıtuğ varsa gidilir.Ne filmi olursa olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bir dahakine 15 Sexy Days'e gidin

Silin la konuyu çizerler.
  • Amac zaten hatunla kotu filme gitmektir , sıkılıp yiyismeye zemin hazirlican. Hala gelmis yok film kotu durgun dion gay misin olm sen

• quote:

Orijinalden alıntı: kfadam

Bende gitmekle gitmemek arasında muallaktayım ama şuana kadar hep iyi diye duydum. sen böyle diyince tereddüt ettim bak şimdi.

Çevreni değiş

• quote:

Orijinalden alıntı: NeroEM9

quote:

Orijinalden alıntı: kfadam

Bende gitmekle gitmemek arasında muallaktayım ama şuana kadar hep iyi diye duydum. sen böyle diyince tereddüt ettim bak şimdi.

Çevreni değiş

Zaten yorumuna güvendiğim insanlar olsa çoktan gitmiştim
  • quote:

Orijinalden alıntı: dephyr

Burada konu açacağına eşinizle beraber istişare yapsanız yerli filmlerle filmle ilgili fikir verseniz gidermiydi?
    Kabul edip filme gittiğinize göre suçu üstlendiniz mi?
    Yıllarca yerli filmlerde ticari olduğunu biliyordunuz hangisi iyi çıktığını gördünüz?

dostum kızla uzun zamandır çıkıyoruz. hatta ayrıldık gene barıştık vs hiçi sinemaya gidemedik . bu filmi istedi. kırmak istemedim en azından bi kerelik gönlü olsun istedim. eskiden arada güzel türk filmleri çıkıyrdu içimde bi umut vardı ama izlerken resmen işkenceye dönüştü film. çıkıştada dedim zaten aşkım türk filmi izliceksen benle izleme dedim bu arada vizyondaki filmlere baktım şöle sağlam bi film olsa ona gidelim diye ikna edecektim. ama bulamadım. tom cruise ın oblivition una götürcem onu film görsün

• quote:

Orijinalden alıntı: Apollon

Kıvanç tatlıtuğ varsa gidilir.Ne filmi olursa olsun

havalar ılıdı beyler yine
  • Şairleri yeterince veremiyor bize.Ama şiirsel bir film gidin bence.Biraz edebi tarihte olur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Amac zaten hatunla kotu filme gitmektir , sıkılıp yiyismeye zemin hazirlican. Hala gelmis yok film kotu durgun dion gay misin olm sen

evlat zaten bizim evden filme gittik yiyişcek yaşı geçtik daha farklı boyutlarda yaşıyoruz ilişkimizi çocukmuyuz yiyişme ne genç
  • cevremde pempe nufus cuzdanı taşayan baı yaratıkların filmi begenmesinin neden kuzey

film cok güzelmiş hele kıvanc/kuzey cok iyi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Açılın Ben Doktorum

quote:

Orijinalden alıntı: Créw

Amac zaten hatunla kotu filme gitmektir , sıkılıp yiyismeye zemin hazirlican. Hala gelmis yok film kotu durgun dion gay misin olm sen

evlat zaten bizim evden filme gittik yiyişcek yaşı geçtik daha farklı boyutlarda yaşıyoruz ilişkimizi çocukmuyuz yiyişme ne genç

Ben sana yiyisemezsin demedim , ada.. :) saka yapiyorum illa her cift sinemada yiyiscek die bi kural yok. Mutluluklar dilerim

• quote:

Orijinalden alıntı: kendilerine bagladilar

Kelebeğin Rüyası'ndan aksiyon bekleyen adamdan ne beklersiniz ki ??

aynen öyle.
    bu filmden anlamıyorsan sorunu kendinde ara boş herifin tekisin

• Beyaz programda çok övüyordu filmi.
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.