Şimdi Ara

Kelebeğin Rüyası (11.10.2013) l Kıvanç Tatlıtuğ - Belçim Bilgin - Mert Fırat (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
135
Cevap
2
Favori
7.005
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • bu filmin dvd si çıkmasına rağmen sitelere nasıl düşmemiş ?
  • neyalan soyliyim begenmedim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Beğenmedim fazla.Sınıfta izliyorduk.Tam o maden sahnesinde kadın hoca baktı tahtaya Kadın fail oldu

• Belçim bilgin, senaryo ve kurgu zayıf film akmıyor bu yönler eleştrilebilir ama bunun dışnında yerden yere vurulacak bir film değil. Kıvanç'ın ve Mert Fırat'ın oyunculukları gayet başarılı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sen Aydınlatırsın Geceyi -- 25 Şubat 2015; 21:41:04 >
  • HD verisyonunu bir türlü bulamadım nette.
  • bu film niye internette yok. izlemek mümkün degil
  • en sevd @Witsel igim yerli film

• Film Netflix'de var,HD olarak.Bir aylık üyelik ücretsiz zaten Netflix'te,izlemeyenler ücretsiz üyeliği kullanarak izleyin,bir ay dolmadan da iptal edin zaten size mail ile uyarıcak Netflix.
  • quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Film Netflix'de var,HD olarak.Bir aylık üyelik ücretsiz zaten Netflix'te,izlemeyenler ücretsiz üyeliği kullanarak izleyin,bir ay dolmadan da iptal edin zaten size mail ile uyarıcak Netflix.

Bu bir süre sınırlı kampanya mı? Yani istediğimiz zaman bu 1 aylık süreden faydalanabiliyor muyuz yoksa şu şu tarihler arasında geçerli bir kampanya mı deniyor?

• quote:

Orijinalden alıntı: Kartal Göz

quote:

Orijinalden alıntı: ürüng ayıg toyon

Film Netflix'de var,HD olarak.Bir aylık üyelik ücretsiz zaten Netflix'te,izlemeyenler ücretsiz üyeliği kullanarak izleyin,bir ay dolmadan da iptal edin zaten size mail ile uyarıcak Netflix.

Bu bir süre sınırlı kampanya mı? Yani istediğimiz zaman bu 1 aylık süreden faydalanabiliyor muyuz yoksa şu şu tarihler arasında geçerli bir kampanya mı deniyor?

Bir süre yok ya şuan,1 ay ücretsiz,kart bilgilerinizi giriyorsunuz
     Kelebeğin Rüyası (11.10.2013) l Kıvanç Tatlıtuğ - Belçim Bilgin - Mert Fırat

• Konu hort!
    Sinemada izlemiştim.. kıvanç ve mert on numara oynamış..
    Senaryo da gayet güzel..

• En iyi Türk filmlerinden biri bana kalırsa. İzleyeli baya oldu ama hala aklımda
  • Bu film nasil begenilmemis anlamadim. Yeni izledim daha ve cok begendim. Bence süperdi valla sair olmak istedim resmen.

• Filmi dün izledim o da Russel Crowe'un bir ara -2014-2015 civarı- Türk sinemasına, Yılmaz Erdoğan ve Cem Yılmaz'a alaka gösterdiği zamanlardaki "Kelebeğin Rüyası" filmini izlediniz mi diye övdüğü twit'nin etkisiyle oldu. Yıllardır o twit'i unutmamıştım film de kalmayınca izledim. Türk sinemasındaki değerli yapımlardan biri olmuş Kelebeğin Rüyası. İyi bir dram. Şiir ve şair sevmeyen beni bile etkiledi o şairlerin dizelerle yaptıkları espriler. Mevcut dönemi de fena yansıtmamış.
    Maden ocakları, tüberküloz (verem), ezanın Türkçe okunması, radyodan Hitler'in propaganda sesleri ve 2. Dünya Savaşı'na adım adım yaklaşılması vs vs.
    Güzel detaylar. Yani normalde dramı pek seven, romantizmi hiç seven birisi değilim, biyografiyle de işim yoktur ama izlerken hiç sıkılmadım. Su gibi aktı gitti. Kıvan. Tatlıtuğ'un oyunculuğu da çok iyiydi, drama bu adamın yüzüne çok iyi gidiyor, çok gerçekçi duruyor. Tabi diğer oyuncuların da haklarını yememek gerekir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kartal Göz -- 18 Mayıs 2020; 11:3:45 >

• 
Sayfa: önceki 34567
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.