Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

keilanlar bulamıyorum:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir Kullanıcı, 1 Masaüstü Kullanıcı
4
Cevap
0
Favori
142
Tıklama
Tüm Forumlar >> Free to Play - MMO >> Knight Online >> KO Genel >> keilanlar bulamıyorum:(
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    957 Mesaj
    haritayı didik didik aradım ama bi turlu bulamadım biri yerini tarif edebilirmi acaba?

|
    |
    humansın demi? doda ya git. orda sundariesin yanındaki kapıdan dümdüz ilerle. wild smildonları ve hornetleri geç sağ tarafta smildonlar dusk orclar var onların orda. megarodon ve mastotdonlarda var. zor geldiyse 30 görevinin ordaki yolu izle yol kıvrımının olduğu yerde solda.
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...
  • Yüzbaşı
    268 Mesaj
    el morad mısın karus mu

karussa keilan karuslarda yok
    |
    |

Orjinalden alıntı: veledizina

humansın demi? doda ya git. orda sundariesin yanındaki kapıdan dümdüz ilerle. wild smildonları ve hornetleri geç sağ tarafta smildonlar dusk orclar var onların orda. megarodon ve mastotdonlarda var. zor geldiyse 30 görevinin ordaki yolu izle yol kıvrımının olduğu yerde solda.

tskr...... buldum sonunda
    |
    |

Orjinalden alıntı: unnamedhero

quote:

Orjinalden alıntı: veledizina

tskr...... buldum sonunda

np herzaman yardım ederim
    |
    |
    Harabelerden dört dünya yaratıldı. Bizim için ve menschler için dünyalar: Gök, Ateş, Taş, Su. Her dünyayı bir diğerine dört Kapı bağlar: Arianus'u Pryan'a, Abarrach'a, Chelestra'ya. Düşmanlarımız için bir ıslahevi yapıldı: Labirent. Labirent diğer dünyalara Beşinci Kapı ile bağlanır: Nexus. Altıncı Kapı ortadadır, giriş sağlar: Vorteks. Ve her şey Yedinci Kapı aracılığı ile yapıldı.
    Son, başlangıçtı...

HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
Kurumsal Web Tasarım Şirketi
Mobilya Takımları
google reklamları
Masal
Veri Merkezi;Metro Ethernet;Cloud Sunucu
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,153
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.