Şimdi Ara

Kehanet Online'i Geri Açtırabilir miyiz ?

Koronavirüs Özel
Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
15
Cevap
0
Favori
3.140
Tıklama
Tüm Forumlar >> Oyun >> Çok kişili online RPG Oyunları >> Diğer oyunlar >> Kehanet Online'i Geri Açtırabilir miyiz ?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    994 Mesaj
    Merhaba arkadaşlar joygame tarafından türkiyede yayın hayatına başlayan ve kapatılan Kehanet'i bilirsiniz.Joygame bu oyunu tekrar açmayacağını söylüyor.Başka bir firmaya baskı uygulasak bu oyunu Türkiye'ye getirirler mi ? şöyle bi problemde var oyunun orjinali yani 81 keys'de şu anda kapalı galibahttp://www.wayi.com.tw/81keys/index.html

|
    |

Bence adam gibi bir firma 100 level sınırı koyup level kasmayı 10 kat zorlaştırıp Hero'yu tekrar getirsin akalım.
    |
    |

Ne bakhtin gülüm?
    - Mikhail Mikhailovich Bakhtin
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: Cinéma

Dediğin şey için yoğun bi istek olması gerek(En az binlerce kişi).Onun yerine oyunun private serverlarında oynayabilirsin veya kendin bi server kurup arkadaşlarınla oynayabilirsin

sanırım hiç private serveri yok.olsa saten herkes başlar o kadar aradık ama hiç bulamadım.Sen bulabilir misin zahmet olmassa ?

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

quote:

Dediğin şey için yoğun bi istek olması gerek(En az binlerce kişi).Onun yerine oyunun private serverlarında oynayabilirsin veya kendin bi server kurup arkadaşlarınla oynayabilirsin

sanırım hiç private serveri yok.olsa saten herkes başlar o kadar aradık ama hiç bulamadım.Sen bulabilir misin zahmet olmassa ?

O oyunla ilgilenmiyorum ve şu ana kadar 1-2 server dışında hiç private serverda oynamadım.Ben de nerde bulabileceğimi bilmiyorum ne yazık ki

Ne bakhtin gülüm?
    - Mikhail Mikhailovich Bakhtin
  • Yüzbaşı
    994 Mesaj
    quote:

quote:

Orijinalden alıntı: LiveStorm-TR

quote:

O oyunla ilgilenmiyorum ve şu ana kadar 1-2 server dışında hiç private serverda oynamadım.Ben de nerde bulabileceğimi bilmiyorum ne yazık ki

tamam teşekkür ederim sanırım kehanet - 81 keys tamamıyla tarihe karıştı
    |
    |

• Yüzbaşı
    945 Mesaj
    Kapali kalmasi genclerimiz icin daha hayirli

Darisi diger joygame oyunlarinin basina

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Eskiler eskiler... Eski oyunların tadı şimdiki oyunlarda hiç yok. Keşke açılaydı tekrar şu kehanet online. Özlüyom valla. Grand Chase de kapandı zaten çok dertliyim çook. Yeni mobilde çıkan Grand Chase de gerçeğinin yüzde biri bile değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gchapenguin -- 30 Mart 2019; 17:15:6 >

Orijinalden alıntı: gchapenguin

Eskiler eskiler... Eski oyunların tadı şimdiki oyunlarda hiç yok. Keşke açılaydı tekrar şu kehanet online. Özlüyom valla. Grand Chase de kapandı zaten çok dertliyim çook. Yeni mobilde çıkan Grand Chase de gerçeğinin yüzde biri bile değil.
    Postu görünce duygulandırdın
    |
    |
    Merhaba Biz Kapanan Oyunları P sunucu Olarak açmayı hedefleyen bir ekibiz ve bu konud hakkında 2013 yılında kapanan ZombiRock adlı oyunu offline olarak açmayı başarıp kendi aramızda oyananacak duruma getire bildik bir diyer proje kapsamımızda 2 oyun belirledik bunlardan biri ise wayi'nin oyunu olan 81 keys yani kehanet online sihirli anahtarlar'ın dosyaları gerekli 1 yıll'a yakın araştırma yapıyoruz ama hiç bir yerden dosya elde edemedik bir çok site den indirmeyi denedik lakin bir sonuç alamadık eyer elinde kehanet online yüklü olan dosya mevcut ise bizim ile paylaşırmısınız. iyi forumlar.
    |
    |
    https://dosya.co/ytnsen524b8j/Kehanet_Setup.exe.rar.html
    |
    |
    http://dl.kehanetonline.com/Kehanet_Kurulum_Yoneticisi.exe

goo.gl/dANqR
    http://dl.kehanetonline.com/Kehanet_Kurulum_Yoneticisi.exe
    |
    |
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Arkadaşlar bu arkadaşımız oyunun dosyalarının elinde olduğunu söylüyor bana da mesaj atmış fakat çok geç gördüm. Şimdi ulaşmaya çalışıyorum, siz de ulaşmak isterseniz konu linki:https://forum.donanimhaber.com/kehanet-online--141789833#141789833
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
bankalar.org
SEO
Canlı Tv izle
emek server
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,396
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.