Şimdi Ara

keep2share - Turbobit - wdupload - uploaded - jumploads - rapidgator - florenfile - filenext.. (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir (1 Mobil) - 3 Masaüstü1 Mobil
5 sn
386
Cevap
52
Favori
86.279
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Isparta İlan Türü #Satılık
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Referansı kuvvetliymiş arkadaşın. ekledik msnyi bakayım bi alışverişte ben yapayım.
  • Mesajımız bulunsun ..
  • 1 aylık oron aldım arkadaştan
  • Arkadaştan 1 aylık fileserve ü sorunsuz aldım.
  • ben de 3 adet üyelik aldım 1 adet üyelik (1aylık) hediye verdi ve hepsi de sorunsuz çalışıyor..
    Teşekkürler..
  • haberiniz olsun hocam **** olmak üzere çoğu site kapatılıyor bizzat FBI inceleme başlatmış
  • 4 üyelik aldım hiç bir sorun yok, çok ilgili bir arkadaş kesinlikle güvenilir ve hızlı.Teşekkürler.
  • hocam uploaded+hotfile+nedload 3aylık veya 6 aylık ne olur
  • quote:

Orijinalden alıntı: kara_4483

hocam uploaded+hotfile+nedload 3aylık veya 6 aylık ne olur

pm gönderildi

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Ödemem ilgili pm attım, ilgilenirseniz sevinirim.
  • Arkadaşımızdan tekrar üyelik satın aldım. Paraya değil dostluğa değer veren ender kişilerden birisi.
    Teşekkür ediyorum.
  • hizmetiyle kişiliğiyle foruma yakışan bir arkadaş. kaçıncı alışverişim hiç sorunla karşılaşmadım.
  • Arkadaşımızdan 1 aylık 3 premium hesap aldım. Hiç bir sıkıntı yok hiç düşünmeden premium alabileceğiniz bir arkadaş.

Alacak olan arkadaşlar hiç bir yere bakmadan en uygun fiyata en hızlı şekilde en iyi hizmetle djmixed arkadaşımızdan alışveriş yapabilirler

Kendisine tekrardan teşekkür ediyorum.
  • PM.
  • Pm
  • Arkadaş hesaplarımı 5 dakika içinde teslim etti. Teşekkür edeyorum. Dürüst bir arkadaş.
  • satıcı gayet ilgili arkadaşlar 2 hesap aldım hayırlı olsun.
  • 1 aylık uploaded aldım. Sorunsuz bir alışveriş oldu. Arkadaşa çok teşekkür ederim.
  • PM
  • Takip
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.