Şimdi Ara

KEENETİC modem ile yaşadığım sıkıntılar

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
737
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İyi forumlar, aylardır keenetic omni dsl ile sıkıntı yaşıyorum. Beş metreden sonra wifi sinyali yok oluyor. Farklı cihazlarla farkli modemlerle tüm olasılıkları denedim ve modemde sorun olduğuna kanaat getirdim.

Hafta içi işte olduğum için destek alma şansım yok. Servisle konuşup kargo ücretini ödeyip garantiye yolladim. Tam da tahmin ettiğim gibi sorun yoktur diye geri yolladılar. Arayan arkadaş beni dinlemedi bile. Bu marka çok hoşuma gitmişti ama servis konusunda benim için sınıfta kaldi.

https://drive.google.com/file/d/1TrHjA7xkVbPBesPi4q58hPpyd4Domnt6/view?usp=drivesdk

• Ben de torrent istemcisi ve medya sunucusuyla ilgili sorunlar yaşıyorum. Hddyi usbye taktığım an modem çöküyor.

• Pabulous699 P kullanıcısına yanıt
    Farklı HDD ile deneyin

HDD sağlığından emin misiniz ? Belki bad sector vardır HDD de, indirme sırasında oraya yazamadığı için sıkıntı oluyor olabilir... Ufak bir tahmin
  • Pabulous699 P kullanıcısına yanıt
    HDD harici güç isteyen bir yapıda olabilme ihtimali sıfır ise, başka bir USB disk ile deneyin. Cihaz kendini yeniden mi başlatıyor, diski takınca ne semptom yapıyor?

Yazarsanız yardimci oluruz.
  • Telegram grubundan yazdığımız öneriler sonucu ne oldu?

Wifi ayarları, telefon üzerindeki ayarlar, ayrıca modem konumlandırması hakkında buradan da bilgi verebilirsiniz.

• Merhaba hocam, ilginiz için sağolun. Yazilanlari denedim sonuç değişmedi. Ben de iki senelik bilgisayar mühendisiyim, az çok ağlardan da anlarım. Yani aklima gelen her şeyi denedim yine de çözüm olmadı.

• Smartyy kullanıcısına yanıt
    Sistme gunlugunde bağlanmaya çalışan cihazın mac adresi ile ilgili, bu durumu yaşarken ki kayıtları atınız.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.