Şimdi Ara

Keenetic Lite 300 Mbps 2x5dBi Keenetic Lite KN-1310-01TR 300 Mbps Router - 149,90TL

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
0
Favori
3.005
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Geçen günkü Keenetic Omni 169.90TL fiyattan sonra alınabilecek makul bir fiyatta Keenetic Lite için. Üzerindeki donanımsal anahtar ile modlar arası kurulum çok daha kısa sürer.

Lokasyon : Hepsiburada

Bağlantı : https://www.hepsiburada.com/keenetic-lite-300-mbps-2x5dbi-cloud-vpn-wpa3-amplifier-menzil-genisletici-access-point-fiber-wifi-mesh-router-p-HBV00000N2WVT?magaza=Arestrendy

Fiyat : 149,90TL

Kargo : En geç 21 Mayıs Cuma günü kargoda

Keenetic Lite 300 Mbps 2x5dBi Keenetic Lite KN-1310-01TR 300 Mbps Router - 149,90TL

Özellik Karşılaştırması:

< Bu mesaj bir yönetici tarafından değiştirilmiştir >

• Modem değil dimi bu

• HeLLsTeR kullanıcısına yanıt

Hayır.

Router / Kablosuz Servis Sağlayıcı

Tekrarlayıcı

Erişim Noktası

İstemci

modları ile çalışır.

Mevcut modeminizi köprü moduna alarak bu modeli ana ciahz görevinde kullanabilirsiniz.

• 064 kullanıcısına yanıt

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 15 Mayıs 2021; 19:35:55 >

• Hocam rica etsem modem olanından tavsiyen var mı 300-350 bandından fiber olmasada olur
  • yasinim35 kullanıcısına yanıt

Keenetic tüm modelleri fiber altyapıda ethernet kablosu sonlandırması ile çalışır.

Modem olarak Omni Dsl yada Extra Dsl tercih edebilirsiniz tabikide.

Omni DSL bütçeniz doğrultusunda uygundur.

• yasinim35 kullanıcısına yanıt
    Router ve Repeater olarak keenetic başarılı. Ama modemi pek iyi değil. Çekimi iyi değil. Eski bina da ikinci odada sinyal kayboluyor.

Bende önce Omni dsl aldım. Sonra repeater ihtiyacı için lite ve start modellerini daha sonra ayrı ayrı aldım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hepsinin anten dBi ' ları aynı. Bazı modellerde Amplifier var ki aldığınız modellerde de mevcut.

Eski bina ise kalın duvarlar kullanılmış olabilir. Her zaman söylediğim gibi yinede konumlandırma ve antenlerin pozisyonların en büyük rolü oynar, ondan sonrada belirli ayarlar.

• Bende şu anda Vodafone un verdiği h300s modem var. Aslında 5 ghz de var gayet güzel. Ama İnternetim 50 mbit olmasına rağmen WiFi de aldığım hız bazen 35 lere falan düşüyor. WiFi den kaynaklı mi bu düşüş yoksa o anda modem gerçekten 35 mbit mi alıyor tam anlayamadım. Keenetic modemleri de bir denemek istiyorum doğrusu.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Xiaomi Mi WiFi AC1200 Router 4A Giga Version 1167 Mbps 2.4G Fiyatı (hepsiburada.com)

Selamlar, bu ürünle karşılaştırabilecek olan var mıdır?

• Router olarak kuramadım ben kuran oldu mu
  • hyhelvaci kullanıcısına yanıt

neden kuramadınız?

• 064 kullanıcısına yanıt

H300s hem dsl hem fiber altyapıları destekliyor.

50 mbitte 35 almanız wifi ye o anda cihazın bağlı olduğu kanal sayısı ve bağlantı hızı ile de alakalı olabilir.

• Telefondan mı bakıyorsunuz hıza. Eğer öyleyse telefon kaynaklı olabilir. En iyi sonuç kablo ile bilgisayardan bakılan sonuç. O da speedtest sitesinden.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Tplink wa850re modeli var bende, ev dublex modem alt katta ve ust katta internet cekmiyor, tplinki alt katta sinyalin iyi oldugu ve ust kata yakin olacak bir yere konumlandiriyorum ama yinede internet yukardan cekmiyor. Bu urunun cekimi daha kuvvetli midir? İsimi gorurmu alsam sizce?
  • bdurmus kullanıcısına yanıt

Priz tipi tekrarlayıcılardan daha fazla işinizi göreceği kesin.

Ana cihazınızın da konumlandırması ile birlikte tüm tekrarlayıcıları ona göre konumlandırmalısınız.

• helsloot kullanıcısına yanıt

Ben de tam bunu sormuştum az yukarıda

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.