Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (494. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: tayaydin Daha Az
1 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 4 Misafir - 4 Masaüstü1 Mobil1 Android
5 sn
20.073
Cevap
358
Favori
814.707
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dik Otur -- 18 Temmuz 2021; 22:53:18 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • geçen sene aldığım modem yıldırım düşmesi sonucu yandı (omni)

yine aynısını aldım (daha gelmedi kargoda)

350 tlye, sizce bu fiyata başka bi modem mi almalıydım yoksa iyi seçim mi?

• Younes Belhanda kullanıcısına yanıt
    Yaz günü yıldırım düşmesi de büyük şanssızlık olmuş. Garantiye yollamayı denemediniz mi?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Dik Otur kullanıcısına yanıt
    Mobilden de güncellenir.

• Merhaba modem arayüzüne giriş yapamıyorum oturum aç tuşu bir işe yaramıyor neden olabilir modem keenetic omni dsl

• yok reis peder alacaktı bi tane dedim sen alma ben alırım uğraşmadım açıkçası

rize'deyim ilk keenetici alma nedenim de yıldırımdan dolayı eski modemin yanmasıydı, 2 sene üst üste sel oldu burada biri birkaç gün önce haberlerde görmüşsündür :/

• MertTR23 kullanıcısına yanıt
    https://forum.donanimhaber.com/mesaj/yonlen/149427490#149427490

• Anlattığınız herşeyi yaptım fakat hala aynı oturum aç tuşu çalışmıyor my.keenetic.net de 403 hatası alıyorum ordanda girilmiyor

• MertTR23 kullanıcısına yanıt
    Farklı tarayıcı ile de dener mısınız, cache bellekten şüphelendim...

• kullandığımız şifreleme türüne göre wifi hızı etkileniyor mu? wpa2 seçiliyken hızım 18mbit lere kadar düşüyor ama wpa+wpa2 seçiliyken 88mbit ten aşağı düşmüyor. modem yan odada iki denemede de. siz ne kullanıyorsunuz en iyisi ne sizce? (extra dsl) TKIP AES filan göremiyoruz galiba.

• goksenin1 kullanıcısına yanıt

• KeeneticOS 3.6.10 Kararlı Sürümü Yayınlandı. 20.07.2021

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • TTnet ADSL 16 mg internet için keenetic extra DSL’den verim alınırmı? Tavsiye edermisiniz

• Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Almak istediğiniz verim hangi yönde bilemem ama fazlasıyla memnun edecektir.

• Güncellemeden sonra extra dsl'de kablolu bağlantıda tanımlanmayan ağ gözüküyor, daha önce yaşayan oldu mu? (3.6.10 sürümünden sonra)

Edit: 3.6.9'a geri döndüm sorun çözülmüş gözüküyor. Belli ki bu sürümde bir sıkıntı var.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi CengizGurkan -- 20 Temmuz 2021; 17:8:18 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Almak istediğiniz verim hangi yönde bilemem ama fazlasıyla memnun edecektir.

Ev triplex 10-12 küsür sürekli internete bağlı akıllı tv tablet telefon ve 2 oyun konsolu mevcut internet dediğim gibi çöp zaten 16 megabit ama en azından bu kadar cihazı kasmadan kaldırabilirmi düşüncesi oluştu..Ya da başka modem tavsiyeniz varmı? Teşekkürler🙋🏻‍♂️

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Buzmavili -- 20 Temmuz 2021; 17:43:26 >
  • Cihazım Keenetic City, 5Ghz ile odamdan yaklaşık 60 Mbps hız alıyorum ping 7 oluyor ve mesafe uzak olduğu için kopma olabiliyor., modemi extra dsl ile değiştirip keenetic city cihazımı odama alsam 100 Mbps hızımın 90 Mbps'nı stabil olarak alma şansım olur mu? aynı işlemi kendi modemim ile yapınca ping yükseliyor ve verimsel olarak sorunlar oluyor.

• CengizGurkan kullanıcısına yanıt
    Kablolu kısmında ip alamadı görüyorsanız pppoe ile ilgili bir durum olmuş olmasın? Yada köprü yaptı iseniz öndeki cihazdan bir akış kesintisi.

• Buzmavili kullanıcısına yanıt
    Triplex bir yerleşim alanı için tek cihaz yeterli olmayacaktır. Marka farketmeksizin.

Diğer türlü düşünürsek cihaz sayınıza göre Extra DSL fazlası ile yeterli. Wifi ciplerine göre client sayı limiti çip üreticisi tarafından bir yerde belirtilmiş var idi. Ama şu anda bulamadım. Bu limitlerin çok altındasınız.

• İlk cumleniz ile son cumleniz bağıntılı olarak şu anki kullanım senaryonuzu mu yansıtıyor.

Konumlandırma herşey diyerek, iyi bir konumlandırma ile Extra DSL+City mesh kurulumunda sıkıntısız olarak ping farkı dahi olmadan aktarım yapabilirsiniz. 90mbit görebilmek için 5ghz de 250/300mbit kadar bağlantı hızı sağlayabilmeniz yeterli olur. Keza ben bu tarz bir kullanımda 3. Cihaz City olarak 60mbit alabiliyorum. 100 mbit internet hattimda ve ping süresi maksimum 10ms kadar farkediyor. (Benim ağım acik ve kapalı alan karışık şekilde)

• 
Sayfa: önceki 492493494495496
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.