Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (478. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar: merakli2005
1 Kayıtlı Üye ve 4 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
19.838
Cevap
350
Favori
805.633
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: smartboom

Merhaba, keenetic extra dsl modemimin web arayüzüne girmek için için her zamanki gibi my.keenetic.net yazdım browsera ve entera tıkladım fakat ekte yer alan fotodaki gibi bir hata ekranı çıktı. Neyi yanlış yapıyorum acaba?

• Merhabalar, zaman buldukça yorumları okuyacağım ama Keenetic Extra DSL tavsiye eder misiniz? Sıkıntısı var mu? 500-600 geçmeyecek şekilde modem arıyorum. 10-12 cihaz bağlı oluyor herkes evde olduğunda. Kopma donma olmyacak bir şey arıyorum.

• smartboom S kullanıcısına yanıt
    Evde :80 portunu kullanan başka cihaz olabilir. ipcam vs var mı?

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • claswan kullanıcısına yanıt
    Rahatlıkla kullanırsınız. Güzel şekilde yönetebiliyor.

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Keentic City cihazımda 2,4 Ghz bandında Kanal 14'ün kilidini açmam mümkün mü?

• Neden 14?

2.4 Ghz'de 14. kanal sadece Japonya için geçerli olup, 802.11b de yavaş bir şekilde mi kullanmak istiyorsunuz?

• Şuraya biraz heyecan bırakayım. HERO DSL ile...

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 21 Haziran 2021; 0:24:40 >
  • 179 nedir ya, maşallah. Biz 17 yi bile göremiyoruz. 12 yi görünce bayram ediyoruz.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Peak DSL'de ülkeye giriş yapmış diyebiliriz. 1800TL civarında gibi bir rakam görünüyor.

• Bu aralar yenilikler, yeni deneyimler bitmiyor.

https://rmm.keenetic.com Yeni Beta aşamasındaki keenetic.cloud adresimiz.

Dahası için giriş yapınız.

• Keentic city

• Keenetic Ultra aldım. Keenetic Hero ile birlikte mesh olarak kullanacağım. Bakalım nasıl çıkacak, merakla bekliyorum.

• sky__walker kullanıcısına yanıt
    Ultra ve Hero DSL çok güçlü bir ikili ,şimdiden hayırlısı olsun ve iyi uçuşlar dilerim...👍

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar Hero DSL aldığımda fiber ile kullandığımda 1000 mbps ye kadar destek alabileceğim değil mi? Örneğin fiber de 200 mbps internet kullandığımda kablolu ya da kablosuz 5ghz de 200 mbps hız alabilir miyim?

• gokbiloz kullanıcısına yanıt

Fiber hat mı DSL olupta fiber adı ile satılan bir paket mi kullanıyorsunuz?

5GHZ AC 1200-AC1300 olan cihazlar ile wifi üzerinden bu hızlara erişebilirsiniz evet.

• Fttb olan fiberden sanırım hocam. Eve kadar cat 6 ile geliyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Hero DSL yerine Giga'da alabilirsiniz ileride DSL hat kullanma gibi bir durumunuz söz konusu değil ise.

hocam sen ne yaptın ya mahalleye internet mi vereceksin :)

Hayırlı olsun sırtı yere gelmeyecek ikili

dsl cihaza gereksiz para vermeyin hocam. Giga alın geçin :) Hayırlı olsun

Hayırlı olsun. Mükemmel kombin diyebiliriz :)

• 
Sayfa: önceki 476477478479480
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.