Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (473. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: dmrbrn Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.025
Cevap
357
Favori
813.119
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
91. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Asus modemi bridge moda almak ile neyi kastettiğinizi açabilir misiniz?

Tam olarak nasıl bir kullanım amaçlıyorsunuz?

Asus bir bölgeye Omni bir bölgeye yayın yapsın mı? Yoksa Asus'ta sadece wifi kapayarak Omni ile mi Wifi yayını yapmak istiyorsunuz.

Yoksa asus sadece dsl sinyali çevirsin Omni'de pppoe sonlandırması yaparak tüm yönetimi tek bir noktada mı kullanmak istiyorsunuz?

İstediğim şey son bahsettiğiniz şey, Asus sadece sinyali çevirsin tüm işlemleri omni yapsin, asus wifi vs kapalı olsun istiyorum.

Keenetic kitapçığında kendileri belirtmiş köprü moduna alinsin diye o nedenle o yolu denedim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • MAG M kullanıcısına yanıt

Görünen o ki tam olarak arayüzde anlatılamamış ama şunu deneyin. Sonucu alacaksınızdır. Asus cihazınızı köprü moduna almak ve belirttiğiniz lan portundan Keenetic 0 yada Mavi porta giriş yapmanı ve Keenetic ayarlarında kablolu altında pppoe ayarlarınızı ypamanız yeterli olacaktır.

• KeeneticOS 3.7.13 Alpha yayınlandı. 12.06.2021

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • Ben yardımcı olmaya çalıştığınız icin gerçekten teşekkür ederim ama daha önce de dediğim gibi mobil uygulama da güncellemiyor maalesef. Şimdi evdeyim ve Telnet’i deneyeceğim

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • thearchitect T kullanıcısına yanıt

Son 1-2 saat önce denemişseniz planlı bakım çalışması olduğunu öğrendik sunucularda.

Güncelleme kanalını değiştirerek dener misiniz?

• İos uygulamasında herhangi bir güncelleme kanalı secmiyorum, az önce paylaştığım ekrandaki gibi otomatik güncelleme açıp kapama var bir de takvim oluşturma var başka seçenek yok zaten.. bakim çalışması ile ilgili degil sanırım çünkü günlerdir bu sekilde.

Güncelleme kanal seçeneği iOs için farklı bir yerde mi onu da anlamadım. Attığıınız ekranda zaten gözükmüyor.

• Bu arada Telnet yükledim bilgisayara, komut satırına 192.168.1.1 girdim ama bağlanmadı. Acaba farklı bir komut mu girmek lazım önce, dediğim gibi çok bilgi sahibi olmadığım bir uygulama

cmd üzerinden telnet 192.168.1.1 yazmalısınız

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mertcan-39 kullanıcısına yanıt

Bileşen kurulu değil. Orada sıkıntı yaşadığını hatırlıyorum.

Mesaj uyarınızı karıştırmışım.

cmd açtığınızda;

telnet 192.168.1.1 yazın

kullanıcı adı ve şifrenizi girin.

yada PuTTy indirin ve açıp bu şekilde bağlanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 12 Haziran 2021; 19:22:41 >
  • Maalesef bu da olmadı, cihaza bağlanıp components commite kadar geldim ama yine güncellemesi ekteki hata ile sonlandı

Bileşenlerin hepsi kurulu olarak mı kullanıyordunuz?

• Yok hayır extra bir şey yüklememiştim

• Sonunda çözüldü ve 3.6.6’ya güncellendi. İos uygulaması üzerinden Telnet ile bağlantıya izin ver dedikten sonra tekrar deneyince güncellendi.. yardımlarınız icin tekrar teşekkürler

• Bu şifresi mesh ağındakilere giriş olayı çalışmıyor sanırım. Acme default-domain ile de denedim olmadı. bu yeni gelen özellik nası çalışıyor sen becerebildinmi ?

• cat174 kullanıcısına yanıt

Sol da cihazın adına tıklayınca şifre girmene gerek kalmadan açıyor arayüzünü. Lokal ip'sine tıklarsan olmuyor.

Link halini aldı zaten cihaz isimleri.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KYTECHNGAMING -- 12 Haziran 2021; 21:35:38 >

Fabrikasyon açıktı diye hatırlıyordum.

keşfedip bulduğunuza sevindim.

Sorunsuz kullanımlar.

• Domain adını oto alınca geldi sanırım daha önce çıkmamıştı. Teşekkürler.

• cat174 kullanıcısına yanıt
    Bende en son kurulumda oto da bıraktım orayı. Düzgün olarak algılamasını test etmek için.

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 471472473474475
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.