Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (441. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sukrukaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.071
Cevap
358
Favori
814.646
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
53. Sırada  bugün en iyi #8
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: gadget42

Merhaba, Omni dsl 5 gün kesintisiz çalışınca internet hızı düşüyor. Kapatıp açınca tekrar hız yükseliyor. Otomatik belirlenen saatte kapanıp açılma özelliği varmıdır?

Bu durumun aynısı bende de mevcut kesin çözümü nedir acaba normalde 34-35 mbps hızım fakat 15 e düşüyor ve modemi yeniden başlatmadan kesinlikle düzelmiyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Mi stick 5ghz den baglanti sorunu yasiyorum, bagli gorunuyor ancak internet yok. Cozumu bilen var mi

• kajmeran89 kullanıcısına yanıt

Hızınız kablolu bağlantı da mı kablosuz bağlantı da mı düşme gözlemlediğinizi iletebilir misiniz?

• Kanal 36 ile dener misin B Y ?

Ayrıca ekstra 5ghz zorlama ayarlarının hepsi "Varsayılan" olarak olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: KYTECHNGAMING

Hızınız kablolu bağlantı da mı kablosuz bağlantı da mı düşme gözlemlediğinizi iletebilir misiniz?

her ikisinde de sabit aynı hızı alıyorum hız düşümü olduğunda, sanki biri bütün cihazlara hız limiti koymuş gibi belli bir rakamdan yukarı çıkmıyor hız olarak reset atana kadar modeme

• blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    Aynı sorunu yaşadım modem içinden mi stick için 5ghz kapattım.Ancak bu şekilde çözebildim.
  • Mi Stick wifi'si Mi Box'tan çok daha iyi. Bu net. Hatta bugün Mi Box'ta bir düzenleme yaparken yanlışlıkla etherneti çektim. 3 mt arkasında Extra'ya 5ghz'de 87 mbit's ile filan bağlandı. Resmen n00b dedim. :)

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Arkadaşlar bu ürüne sahibim ama modem çok fazla ısınıyo bütün ayarları normal extra yaptığım nişey yok sizinkilerde ısınıyor mu ?

Not: Dün gece 5Ghz yi kapattım sabah baktığımda hala sıcaktı.
  • aygnhkkt kullanıcısına yanıt

Sıcaklık durumuna takılmayın şayet bir masa yada mobilya üzerinde çalışıyor ise.

Ama cihazınızı dik konumlandırmanızı tavsiye ederim. Hem alt hava kanalları daha fazla hava açıklığna sahip oluyor hemde anten yüksekliğinizi arttırarak, wifi sinyal kalitenize olumlu etki etmiş oluyorsunuz.

• Mesh sistemi için en uygun keenetic ürünü tavsiye edebilirmisiniz ve nasıl yapılıyor mesh sistemi ?
  • aygnhkkt kullanıcısına yanıt

Extra DSL ile Extra (KN-1710) güzel ikili olur.

Burada kaç metrekare, ne kadar uzakta konumlandırmayı ve aradaki engelleri de düşünmek lazım. Ve de bütçe tabiki.

Mesh sistemi kurmak çok basit.

İlgili makaleye bakabilirsiniz. https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360002155079-%C3%96zel-Whole-Home-Wi-Fi-Sistemi-MESH

• Arkadaşlar modem 3-4 gün aralıksız çalışıp Hız düşümü yaşayan var mı modemden dolayı ben ve bir arkadaşda daha bu problem mevcut ve önemli bir sorun bu daha önce yaşayan veya bilgisi olan arkadaşlar varsa yardımcı olursa seviniriz nasıl beklentiyle aldık bu durum gerçekten can sıkıcı

• kajmeran89 kullanıcısına yanıt
    Hız kaça düşüyor? İsp yoğunluk kaynağı bir düşüş olabilir. Pandemi + Kapanma + Ramazan dolayısıyla herkes evde ve internet çok yoğun kullanılıyor isp band genişliği yoğun kullanımda internet hızı çok yavaşlıyor bu sebeple olabilir ama hızın 1 mbps gibi değerlere düşüyorsa destek@keenetic.com.Tr durumu anlatan mail at kontrol etsinler. Bazı özel hatlar İçin DMT güncellemesi yapıyorlar teyzemin evinde böyle bir durum vardı DMT güncellendiler düzeldi.
  • Arkadaşlar USB bağladığımız cihazlar kaç dk sonra uyku moduna geçiyor. Bunu nereden ayarlıyoruz veya görüyoruz. Bilgi verebilir misiniz? Şimdiden teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: scandelos

Hız kaça düşüyor? İsp yoğunluk kaynağı bir düşüş olabilir. Pandemi + Kapanma + Ramazan dolayısıyla herkes evde ve internet çok yoğun kullanılıyor isp band genişliği yoğun kullanımda internet hızı çok yavaşlıyor bu sebeple olabilir ama hızın 1 mbps gibi değerlere düşüyorsa destek@keenetic.com.Tr durumu anlatan mail at kontrol etsinler. Bazı özel hatlar İçin DMT güncellemesi yapıyorlar teyzemin evinde böyle bir durum vardı DMT güncellendiler düzeldi.

Daha önceden yazdığım gibi isp kaynaklı değil modem kaynaklı olduğuna yuzdeyuz eminim normalde 34 mpbs civarında hızım oluyor bu durum ortaya çıktığında 15 mbps yi geçmiyor hem wifi da hemde kabloluda modeme reset attığım an düzeliyor adguard dns kullanıyordum modem üzerinden şuan onu kapattım tekrar deneyeceğim bir kaç gün sanırım duruma göre hareket edeceğim teşekkürler cevap için

• 5 adet stok varmış birini aldım 4 kaldı bunlar sıfır dimi piyasadan 100 TL daha ucuz KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Cancagir06 C kullanıcısına yanıt

USB'den üzerindeki disklerin uyku moduna geçip/geçmemesi ile ilgili soruların cevabı... Özetle Keenetic bu işe karışmıyor, kullandığınız disk karar veriyor. İyi pazarlar dileriz.

Orjinal makele : https://help.keenetic.com/hc/ru/articles/213967209

Çeviri: https://help-keenetic-com.translate.goog/hc/ru/articles/213967209?_x_tr_sl=auto&_x_tr_tl=en&_x_tr_hl=tr&_x_tr_pto=nui

Amazon TR üzerinden şu 2.5 HDD'yi aldım. Uykuya geçiyor şayet torrent seed yapmasa bile mesela.

https://www.amazon.com.tr/Blue-Wd10Spzx-Laptop-Hard-Disk/dp/B071F9MLJJ/ref=pd_ybh_a_4?_encoding=UTF8&psc=1&refRID=R5HKZYRK5CV1GSC35HWT

Daha önce Crucial SSD vardı. Muhtemelen o da geçiyordu.

• Tazj T kullanıcısına yanıt

Hayırlı olsun. İyi fiyat.

Fiber ile mi sonlandırcaksınız?

• Superonline fiber kullanıyorum router olarak kullcancam,aslında extra dsl+Air almayı düşünüyordum öyle 800 e geliyordu ama Superonline modem olarak kullandirmıyor o yüzden bunu aldım inşallah sorun yaşamam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Tazj T kullanıcısına yanıt

Superonline fiber ile Extra DSL almamanız yanlış bilgi ile isabet olmuş. Fiber altyapıda (ethernet kablosu ile gelen hizmette) DSL destekli modem almanıza gerek yok. Onlar Router üzerinde DSL modulasyonu olan cihazlar.

Sizin router almanız isabetli olmuş.

Superonline şifrenizi sanal makine yardımı ile alır TV+ çalışma ihitmali vasa telefon hizmetinizi kullanmadan kendi routerınızı kullanabilirsiniz.

https://forum.donanimhaber.com/huawei-hg253s-wan-internet-sifresi-ogrenme--99599747-26#137906035

• 
Sayfa: önceki 439440441442443
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.