Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (377. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.091
Cevap
358
Favori
815.266
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Çok teşekkür ederim, arıyorum bulamadım. Diğer portu içeriğine girip wan yaptım ama olmadı deli etti bu modem beni
  • biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt

Sorun telekom firmaları ayarları vermiyorlar, modemle ilgili değil. Dert etme hallolur. KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

• biryeregitmiyoruz2 kullanıcısına yanıt
    Önce eski modemin içine girin oradan size atanmış fiber vlan id sini alın onu tanımlayın İnternet gelir
  • KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

• sonuçlar 1 gün ara ile.Bu değerler kullanıcı sayısı,türknet hat,modem vs neye göre değişiyor?

Hız testi yapınca modemle yan yana olunca 2 sinde de 32-33 mbps gibi aynı çıkıyor.Ama uzak odalarda h300 s in wifisi çekimi düşüyor.Keenetic Extra DSL 22 mbps çıkarken h300 s 10 mbps çıkıyordu.Şimdi ölçtüm h300s de 22 çıktı.Benimde kafam karıştı.Telefondan speed testen yapıyorum.Wifi nerdeyse çekmiyor gibi bile olsa köşe oda da wifi hiç kopmuyor.Kullanıcı sayısı artıkça wifinin çekimi o oranda düşüyor.

Bugün modeme arayüze biraz daha alıştım hız test sonucu 35 mbps üyeliğimde 35 çıktı.Kullandığım hiç bir modemde bu hızlı görememiştim.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cimbom38 -- 26 Ocak 2021; 23:57:47 >

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt

Kardes yalnız bu router modem değil.

• pannekamp P kullanıcısına yanıt

Fiber ile çalışıyor.Sanırım sen iyice incelememişsin...

• Kernel Panic kullanıcısına yanıt

ben de bu router'ı alacaktım. vdsl desteklemiyormuş. fiber destekli modemmiş. keenetic temsilcisi söylemişti.

• boogiee90 kullanıcısına yanıt

Aynen dsl desteği diğer modemde. Zaten telefon jack girişi yok bunda...

• Arkadaşlar Kablonete geçiyorum bu modemi kullanma şansım var mı? Yoksa satmak zorunda kalacağım.

Keenetic extra dsl

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi golgeee -- 25 Ocak 2021; 21:52:43 >
  • Arkadaşlar, "ZyXEL VMG3312-B10A v2" modeme sahibim, 35 mbit internetim var fakat Wi-Fi de kısa mesafede bile 22-25 'lere düşüyor onun haricinde çok aman aman bir sorunu yok. Keenetic hakkında çok fazla olumlu yorum var alma isteği hasıl oldu. Sizce almalı mıyım? Bariz bir fark olur mu? Şubat'ın 10'nda 75mbit internete sahip olacağım.

• 75 mbit interneti verimli kullanmanız için zaten 5Ghz ağı kullanmak veya Rj45 ile Ethernet üzerinden kullanmak gerekiyor.

Keenetic bu güne kadar gördüğüm en başarılı modem arayüzüne sahip. Kullanımı keyifli. Canım sıkıldık sıra arada girip kurcaladığım bile oldu.

Fakat, kendi adıma ben bu modemde problemler yaşıyorum. Her markada problem yaşama ihtimaliniz var. 1900 TL lik Archer 2800 de de sorunlar yaşayan var. Tahminen konuşuyorum, bu keenetic de daha az oranda olabilir. Şansınıza.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asyagrafik -- 26 Ocak 2021; 1:13:19 >
  • lanet tp link modemimden sonra gigabit portlara veda ederek bu modemi /extra dsl sipariş geçmiş bulunuyorum. hayatım boyunca bir daha tp link marka bişey almayacağım kesin. vr1200 denen plastik parçasına bir kez bile güncelleme gelmedi. wifi sorunlarından evde herkes bıktı. mobil veri kullanıyorlar çoğu kez. bu modemi ise aldım bakalım nasıl bir sonucu olcak. daha kötüsü olmaz diye düşünüyorum. elime geçsin bi hele...
  • FlexTR F kullanıcısına yanıt

sizin söylediğiniz modemden extra dsl'e bugün geçtim hocam. kopmalar, yüksek ping, stabil olmayan hız bıktırmıştı. iyi ki geçmişim :D

• boogiee90 kullanıcısına yanıt

Hocam eskiye göre Wi-Fi çekim alanı ve Wifi hızı nedir? bir ev içinde dener misiniz belirli bölgeleri, rica etsem

• FlexTR F kullanıcısına yanıt

hocam wifi çekimi arttı. en fazla 1 diş düşüyor çekim sinyali. hız olarak da 3-4 mbit dalgalanmalar oluyor fakat öyle büyük bir düşüş yaşanmıyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: golgeee

Arkadaşlar Kablonete geçiyorum bu modemi kullanma şansım var mı? Yoksa satmak zorunda kalacağım.

Keenetic extra dsl

Konu hakkında bilgisi olan var mı?

• golgeee kullanıcısına yanıt

Merhaba

Kablonet modemin wifi'sini kapatıp Keenetic modem/router'i LAN port'una bağlayarak WiFi yayını yapabilirsiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 26 Ocak 2021; 23:17:19 >
  • Keenetic TR pazarında %40 seviyesine erişmiş...
    https://www.chip.com.tr/haber/keenetic-ag-ve-internet-erisim-pazarini-buyutuyor_92796.html

• 
Sayfa: önceki 375376377378379
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.