Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (311. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sukrukaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü1 Mobil
5 sn
20.072
Cevap
358
Favori
814.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
44. Sırada  bugün en iyi #36
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

ONT cihazını kaldırmadan Viva- Giga Ultra model bri Router ile bağlayabilirsin üzerinde Transmission torren gömülü geliyor Keenetic ürünlerinde pc gerek kalmadan torren download yapabiliyorsun gayet de başarılı

• gündoğdu_01 G kullanıcısına yanıt

Mesh için bir cihaz mutlaka Router odda olmalı bana kalırsa Bir ExtraDSL ve bir Extra alıp servis sağlayıcının verdiği modei kaldırarak Wi-fi mesh yapman.

• Worm Holes kullanıcısına yanıt

hocam her iki cihazda marada gerçekten çok iyi iki cihaz arasındaki kararı bütçene göre belirleyebilirsin Etra DSL ile Omni DSL arasında donanımsal farklılıklar var en belirgin farklılık Extra DSL AC teknolojisine sahip olması yani 2.4 ve 5 Ghz kablosuz destekliyor ben tercihimi ileriye dönük yatırım için Extra DSL den yana kullanırdım ama dediğim gibi kararı sen bütçene ve ihtiyacına göre bilirlemelisin.

• dhyingyang kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • yav şu burağın reklam incelemesini başka yere taşıyıp 1.mesajı forumda aktif ve bir şeyler deneyen arkadaşa verseler harika olacak. şimdi ben yukarıda arkadaşların bahsettiği dns ayarı için sayfa sayfa okumak zorunda mıyım. Nasıl yapacağız onu? :(

edit: o konu bu konu değilmiş. karıştırdım sayfaları. 1.sayfada inşallah şu ping düşürten dns ayarı vardır. Paylaşan, testler yapan herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ridianod -- 9 Kasım 2020; 20:4:2 >
  • Her gün gece 12-4 arası dsl ışıgı kırmızı yanıp sönüyor internet felaket yavaşlıyor anlamıyorum 1 aydır böyle

• Modemi uzun sure kullaninca internet inanilmaz yavasliyor sisiyor gibi modemi kapatip acinca normal haline geliyor.

Beta surume guncelledim birde bu sekilde deniyecegim. Onceki surum 3.4.12 yukluydu.

Hat degerlerinde herhangi bir sorun gorunmuyor bakalim cozmeye calisiyorum.

• arkadaşlar arayüz dilini nasıl değiştirebilirim acaba ? bulamadım hiçbir yerde.

• quote:

Orijinalden alıntı: Guest-6D9EB68E1

Rica etsem anlayan biri benim hat değerlerinide yorumlayabilirmi .? Birde Vdsl modu Vdsl2 CPE nedir .?

merhaba. bu değerlere nereden bakabilirim?

• Ridianod kullanıcısına yanıt

192.168.1.1 Yönetici(Admin) paneline giriş sırasında köşede dil seçimi yapabiliyorsun.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • Vodafone fiber kullanıyorum 100MB çekim gücü kötü , ama hız iyi .

Çekim gücü kötü çünkü duvarın içinde bir kutuda duruyor , ve evin bir çok yerine döşenmiş kablo uzantılarına bağlı .

Ben aynı zamanda wifi yi de kuvvetlendirmek istiyorum , sizce modem mi almalıyım yoksa bu modeme extender mi ?

Bu keenetic modeli işimi görür mü ?

Şuan superonline ve vodafon da ortak kullanılan hg255s modemi kullanmaktayım.

Yardımcı olabilirseniz harika olur.

Teşekkürler.

• Bu modemi superonline ile kullanabiliyor muyuz? Bir de malum artık CGN ağı diye bir gerçek var. CGN havuzundan IP alanlar bu modemin sayılan pek çok özelliğinden faydalanabiliyorlar mı? Dışarından modeme nasıl bağlanabiliyorlar, nasıl port açabiliyorlar (ki açabileceklerini pek sanmıyorum). O zaman bu modemin bir esprisi de kalmaz sanırım.

• __sin__ _ kullanıcısına yanıt

hocam çok teşekkür ederim ya. içerde aradım aradım bulamadım. arayüzde bir yer var sadece ingilizce gösteriyordu. bu şekilde oldu. teşekkür ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: AzuLA

Modemi uzun sure kullaninca internet inanilmaz yavasliyor sisiyor gibi modemi kapatip acinca normal haline geliyor.

Beta surume guncelledim birde bu sekilde deniyecegim. Onceki surum 3.4.12 yukluydu.

Hat degerlerinde herhangi bir sorun gorunmuyor bakalim cozmeye calisiyorum.

Bende güncelledikten sonra böyle sorunlarla karşılaşmaya başladım modem güzel fakat her gelen güncellemeyle yeni sorunlar çıkıyor.

• Dun gece betaya guncelledim cok ilginc hic sorun yasamiyorum aksam yogun saatlerde bakalim nasil olacak.

Herkeste farkli sonuclar veriyor versiyonlar.

• quote:

Orijinalden alıntı: yunalir

merhaba. bu değerlere nereden bakabilirim?

Alıntıları Göster

Merhaba ,

Modem arayüzünde girdikten sonra,

Yönetim>Tanılama>Dsl yolunu takip ederek bakabilirsiniz.

• Modemi kullanıyorum ama memnuniyetim yok denecek kadar az. Evin içersinde çekim kalitesi cok düşük. Bu sorunlar alındığı günden beri vardı ama ben üzerine pek düşmemiştim. Canlı dersler olunca wifi nin ne kadar sağlıksız oldugunu anladım. Evde bile mobil veriyi kullanır oldum.
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Dr.Aequitas

Bu modemi superonline ile kullanabiliyor muyuz? Bir de malum artık CGN ağı diye bir gerçek var. CGN havuzundan IP alanlar bu modemin sayılan pek çok özelliğinden faydalanabiliyorlar mı? Dışarından modeme nasıl bağlanabiliyorlar, nasıl port açabiliyorlar (ki açabileceklerini pek sanmıyorum). O zaman bu modemin bir esprisi de kalmaz sanırım.

Yok mu arkadaşlar cevap verecek kimse?

• iege kullanıcısına yanıt

Hattınız düşüyor olabilir, hat değerlerinizi kontrol edebilmemiz için gönderebilir misiniz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Dr.Aequitas D kullanıcısına yanıt

CGNAT olması fark etmiyor , KeeneCloud sayesinde modeme dışardan ulaşma imkanı bulunmaktadır...

• 
Sayfa: önceki 309310311312313
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.