Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (300. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
20.093
Cevap
358
Favori
815.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bende buradaki abartılı yorumlara kanarak aldım bazen 2 günse 1 Bazen günlük olarak modemi yeniden başlatmak zorundayım. Bağlantı var gibi gözükmesine rağmen bağlantı yok. Eski sürüm yeni sürüm vs fayda etmedi. Başka modemle 1 gün bile sorun yaşamadım. Tesisatım da sağlam kablosunu vs bizzat kendim çektim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teknolojidnyasi kullanıcısına yanıt

buradan deneyerek size uygun SNR ayarını değiştirebilirsiniz...

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • hayatgezi kullanıcısına yanıt

SNR Gürültü marjı değerleriniz nasıl ?

• modem bugün elime geçti. sizce de biraz fazla ısınmıyor mu? daha internet olmadığı halde ısındığını gördüm. kafamı kurcaladı. iade etmeli miyim?

• baymirza kullanıcısına yanıt
    Evet ısınma sorunu var, bende de durum aynı. Aliminyum bir plaka bulursanız altına koyabilirsiniz, çok azda olsa etkisi olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 2 ay önce ısınma konusunu dile getirmiştim. Tabi o zaman havalar daha sıcaktı onu da belirteyim KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

Alttaki bağlantıya bakınız. Sıcak havalarda çözümü bu şekilde buldum KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

https://forum.donanimhaber.com//mesaj/yonlen/145267232

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi __sin__ -- 13 Ekim 2020; 17:6:23 >

• baymirza kullanıcısına yanıt

üstadım ben ısınmaya bağlı hiç bir sorun ve performans problemi ile karşılaşmadım kafana takacak kadar ısınma oluşmuyor ce testlerinde 70 dereceye kadar test edildiğini okudum.

hocam yeni sürümde belki bir sorun oluşmuş olabilir destekmail at eski sürümü iste yükle test et sorun yaşarsan ara incelesinler çözüme kavuşur mutlaka.

ilginç bu sorunu yazanlar var ama 6 aydır kullanıyorum bu sorun bende neden yok anlamadımKEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları  sorun olsa zaten yazarım, yazdım daKEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları sonuçta firma babamın firması değil bedava almıyoruz... abartılı yazanları bilmem de memnunsam da kötülememKEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

• __sin__ _ kullanıcısına yanıt

airties 5760 da bende usb fan takmıştım buz gibiydi ama zamanla aşırı toz yapıştırıyor modeme fan artı fan da aşırı toz toplayıp hem kendini hem modemi leş gibi yapıyorKEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları bu modemde 6 aydır ısıdan yana sıkıntım olmadı zatenKEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mito1172 -- 13 Ekim 2020; 19:30:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: baymirza

modem bugün elime geçti. sizce de biraz fazla ısınmıyor mu? daha internet olmadığı halde ısındığını gördüm. kafamı kurcaladı. iade etmeli miyim?

Benim modem günlerdir kapanmadı. Siz öyle dediniz diye yokladım hiç ısınma yok. Firmware güncellemeyi deneyin.

• quote:

Orijinalden alıntı: hayatgezi

Bende buradaki abartılı yorumlara kanarak aldım bazen 2 günse 1 Bazen günlük olarak modemi yeniden başlatmak zorundayım. Bağlantı var gibi gözükmesine rağmen bağlantı yok. Eski sürüm yeni sürüm vs fayda etmedi. Başka modemle 1 gün bile sorun yaşamadım. Tesisatım da sağlam kablosunu vs bizzat kendim çektim.

aynı sorun bende de devam ediyor günde en az 1 kere reset atmak gerekiyor bazen sayı artıyor. Sistem panelinde internet erişimi yok olarak gözüküyor. İnternet bağlantısını yeniden başlat dediğinde de sorun düzelmiyor. Sadece modeme reset atınca düzeliyor. Güncellemelerin hepsini yaptım ama yine de aynı

• 3.5.1 güncellemesi ile modemdeki işlemlerde genel olarak daha fazla serileşme ve ısı da acayip bir düşüş fark ediliyor. Uzun kullanımdan sonra benimle aynı düşünce de olanlar var mı ona göre bu sürüm de kalmayı düşünüyorum.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mito1172

airties 5760 da bende usb fan takmıştım buz gibiydi ama zamanla aşırı toz yapıştırıyor modeme fan artı fan da aşırı toz toplayıp hem kendini hem modemi leş gibi yapıyor bu modemde 6 aydır ısıdan yana sıkıntım olmadı zaten 

Şu anda kaldırdım zaten fakat yazın gerçekten iyi oluyor. Sezonluk kullanırım KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

• mito1172 kullanıcısına yanıt

Şu anda kaldırdım zaten fakat yazın gerçekten iyi oluyor. Sezonluk kullanırım KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

• Arkadaşlar merhaba. yaklaşık 5 senedir TTNET zyxel vmg3312-b10b modemi ile ona 3 yıldır eşlik eden Archer c60 routerı mı sorunsuz kullandım.

2 cihazın fazla yer kaplamasından dolayı tek bir cihaz alıp tüm işlerimi ona atmak istedim.

Keenetic extra dsl ac1200 cihazını aldım. Cihaz bugün elime ulaştı. Eski cihazlarımı yerinden sökmeden sadece hat kablosunu çekip yeni modemim keenetici taktım. Yalnız 3-4 saatir uğraşmama rağmen kurulumu yapamıyorum yani hiç bir şekilde internete bağlanmıyor keenetic modem. @ttnet olan kullanıcı adımı sorunsuz giriyorum acaba yanlışlık mı var diye müşteri hizmetlerini arayıp kullancıı adı mı ve şifremi tekrardan öğrendim hiç bir sorun olmamasına rağmen keenetic internete bağlanmıyor. Hat kablosunu çıkarıp eski modeme takınca 1 dakikada internet açılıyor.

Şuan kafayı yemek üzereyim neden keenetic cihazım internete bağlanmıyor olabilir sizce? Başına böyle bir durum gelen var mıdır aranızda?

50 Mbit VDSL kullanıyorum.

Lütfen yardım edin sebebi sizce ne olabilir?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehovic -- 14 Ekim 2020; 0:34:36 >

• __sin__ _ kullanıcısına yanıt

aynen yazın olabilirKEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları 

• mehovic kullanıcısına yanıt

hocam kurulum videosu var onu izle istersen ama kurulumda yapılan en büyük hata genelilikle internet servi sağlayıcısının hattına verdiği kullanıcı adı ve şifreninyanlış yazılması vmg3312b10b telekom modemi bu modem telekom tarafından yönetilebiliniyor sen kullanıcı adı ve şifreni yanlış da yazsan türk telekom modemi yönettiği için doğru şifrteyi sistem modeme giriyor ve internet geliyor, ama satın alınan modemleri yönetemedikleri için kullanıcı adı veşifreyi yanlış girersen modeme internet gelmez bakabiliyorsan ttnetin verdiği modemlerde kulalnıcı adı ve şifrene bak keenetic modeme onu gir dene.

• quote:

Orijinalden alıntı: Muhterem Bey

hocam kurulum videosu var onu izle istersen ama kurulumda yapılan en büyük hata genelilikle internet servi sağlayıcısının hattına verdiği kullanıcı adı ve şifreninyanlış yazılması vmg3312b10b telekom modemi bu modem telekom tarafından yönetilebiliniyor sen kullanıcı adı ve şifreni yanlış da yazsan türk telekom modemi yönettiği için doğru şifrteyi sistem modeme giriyor ve internet geliyor, ama satın alınan modemleri yönetemedikleri için kullanıcı adı veşifreyi yanlış girersen modeme internet gelmez bakabiliyorsan ttnetin verdiği modemlerde kulalnıcı adı ve şifrene bak keenetic modeme onu gir dene.

Hocam teşekkür ediyorum tavsiyeniz için bugün Keenetic'i arayıp destek istedim onlarda sizin dediğinizi dediler ve ttnet şifremin ttnetin bana verdiği şifresini girmeme rağmen yanlış olduğu için internete bağlanamıyormuşum. Neyse çok şükür hallettim onu cihaz çok kaliteliymiş cidden.

Lakin şuan başka bir sorun var eski modemim ile 40 mbite kadar hız alabiliyorken bu keenetic ile 30 mbit e kadar hız alabiliyorum. Sizce bunun sebebi ne olabilir? Yani sadece 1 günde hat değerlerim değişmiş olamaz heralde. Keenetic modemin arayüzünde 44 mbite kadar hattımın desteklemesine rağmen 30 mbit gelmesi bana tuhaf geldi açıkçası...

Hat değerlerim bunlar

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mehovic -- 15 Ekim 2020; 0:17:53 >

• micro77 kullanıcısına yanıt

Mtk işlemci iyidir,Sen öyle dediklerine bakma.Tayvan çipidir,Çin değil!Diğer bahsettikleri ve övdükleri çiplerde çinlinin elinden geçer.Adamlar bilmeden atıp tutuyor....

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 298299300301302
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.