Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (253. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: helluri , unifeb70 , unifeb70 , newfel , newfel Daha Az
5 Kayıtlı Üye (3 Mobil) ve 8 Misafir (1 Mobil) - 9 Masaüstü4 Mobil1 Android
5 sn
20.025
Cevap
357
Favori
813.106
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
86. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ok, bu ayarlar ile deneyin sonucu göreceksiniz o zaman ..

denemeden birşey anlamak epeyce zor ...
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Ethernette 208.67.222.222 tanımlı. Onu değiştirmeme gerek var mı?
  • tabii

yukarıdaki ayarları yapıp diğer DNS ayarlarını ,bütün cihazlardan kaldırmak gerekli.

yoksa her cihaz kendi DNS ayarlarını kullanır , bu da yukarıdaki ayarların bir anlamı olmaması demektir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 2 Temmuz 2020; 23:56:20 >
  • scandelos S kullanıcısına yanıt
    Bir de öyle deneyeyim onu yapmadım sanırım, teşekkür ederim :))

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Aslında kablo kullanmayı düşünüyorum ama henüz elimde bir kablo yok maalesef. Söylemiş olduğunuz dns ayarlarını değiştireceğim ve atmış olduğunuz fotoğrafı göremiyorum ne yazık ki, özel mesaj yoluyla ulaştırmanız mümkün mü? Teşekkür ederim :)

• openvpn i kullanan var mi? Bir turlu yapamadim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • AliOzdemirz kullanıcısına yanıt
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • merhabalar, keenetic cihazlarda her eternet portuna farklı ip aralığı verebiliyor muyuz?
    eter1: 192.168.2. 1
    eter2: 192.168.3.1 gibi

• Turknet VDSL ile kullanmak üzere bu modemi almayı düşünüyorum. Aradığım özellikler şunlar:
    -Çift band yayın
    -VPN kurabilme
    -USB üzerinden dosya paylaşımı, yazıcı paylaşımı, gerekirse 4G modem çalıştırma

Keenetic Extra DSL (KN-2111) işimi eksiksiz görür mü?

İlave soru: Bu cihaz ADSL, VDSL ve FİBER'i, yani üçünü de destekler mi?

Vakti olan biri, merakımı giderirse sipariş geçeceğim. Çok para, yanlış ürün almak istemiyorum.

Teşekkürler
  • arkadaşlar şu vpn olayını çözsek iyi olur her ihtimale karşı ayarları yapalım.ben baktım sitesine hiçbir şey anlamadım.
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Hepsi evet. nasıl yapılıyor dersen yardım sayfası gayet açıklayıcı bilgilere sahip..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bilen Biri kullanıcısına yanıt
    Çift bant yayın var...
    VPN kuruluyor...
    Usb ile dosya paylaşımı, yazıcı paylaşımı yada 4g modem çalışıyor.
    Hatta Apple time mashine özelliği de var...
    Bunlar haricinde DOH ve TOH gibi DNS uygulamaları , reklam engelleme , torrent indirme vs. gibi birçok özelliği var .
    ADSL, VDSL ve "ethernet wan" Fiber desteği var.
    Extra DSL hemen bütün istedikleriniz hatta fazlasını karşılayacaktır diye düşünüyorum.

• Bende extra dsl olan modeli 429.90 TL ye yeni yeni diye bir siteden aldım. İki günde elime ulaştı. Şu an kablosuz dünya diye bir sitede 419.90 TL. Ama bu siteyi ilk defa görüyorum.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

Kurulum için netspeed VDSL e geçiş tarihim olan 11 temmuz u bekliyorum.

O tarihte kurulum için desteğinizi rica edebilirim.🙂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi mitescere -- 3 Temmuz 2020; 16:17:57 >

• öncelikle hocam modemi sipariş verdim bugün elime ulaştı.Wi-fi hızlandırmak veya başka bişey için bir ayar yapmama gerek varmı?Otomatik kurulum çok basitti hiç bir sorun yaşamadım.Bilgisayardanda şuan sıkıntısız bağlanıyorum.
  • mitescere kullanıcısına yanıt
    merhaba
    çok uygun fiyata almışsınız, hayırlısı olsun.
    tabii ki takıldığınız yer olursa yardımcı olmaya çalışırız.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 3 Temmuz 2020; 17:18:17 >
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim hocam, henüz deneme fırsatım olmadı ama umarım işe yarar :)

• quote:

Orijinalden alıntı: onboardx

arkadaşlar şu vpn olayını çözsek iyi olur her ihtimale karşı ayarları yapalım.ben baktım sitesine hiçbir şey anlamadım.
    Opendns i yapamadim bir turlu. Son kullanicinin kolay kolay yapabilecegi birsey degil sanki :) internette de kaynak bulamadim.

• Merhabalar, ben de modemi 1.5 ay önce satın aldım. Modemle ilgili bir arıza yaşamadım lakin çok ısınıyor gibi. Elimi değdiğimde eski ucuz modemime göre çok daha sıcak olduğunu görüyorum. Kapatma düğmesi olmadığı için de gece yatarken fişini çekmeye başladım. Her gün fişini çekip tekrar takmanın bir zararı olur mu acaba alete?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi yeops -- 3 Temmuz 2020; 23:19:48 >
  • yeops kullanıcısına yanıt
    Keenetic Extra, Air ve Viva kullanıyorum. 7/24 açık .
    sadece gece belli saatlerde wifi yayını kapıyorum.
    7 aydan bu yana problem yok.
    eğer içiniz rahat etsin isterseniz , modemi dik konumda kullanın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 4 Temmuz 2020; 13:46:27 >
  • AliOzdemirz kullanıcısına yanıt
    bende bunları kullanıyorum sorun yaşamadım henüz
  • 
Sayfa: önceki 251252253254255
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.