Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (248. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.091
Cevap
358
Favori
815.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Devam ediyor bildiğim kadarıyla Keenetic web sayfasına gir hesap oluştur kendine sonra hesabının içine gir faliyetler menüsüne gel cihaz ekle deyip ek 1 yıl garanti veriyor.

Usb flah takarsan ısınır hele birde metal usb flashlar vardı baya sıcak oluyordu. Ben 2.5 inch disk kullanıyorum normal bir sıcaklıkta şuan.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • pokemon39 P kullanıcısına yanıt
    merhaba
    Keenetic hesabınıza buradan giriş yapıp ;https://help.keenetic.com/hc/tr

Keenetic account ... uygulamalar bölümünden yeni cihaz kaydı yapabilirsiniz.

Normalde ısınma olmuyor , bendeki Extra ve Vİva modellerinde ...

USB ye küçük bir USB ara kablo bağlayıp dener misiniz ?

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

• yeni geliştirici sürümünde EXFAT dosya desteği de gelmiş .

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
    https://help.keenetic.com/hc/ru/articles/360014561400

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 27 Haziran 2020; 15:9:56 >

• SNR değerleri ve Hat kalitesi hakkında faydalı bir makale ;
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360002830880-ADSL-hatt%C4%B1-parametreleri
  • Merhaba,

Keenetic Extra Dsl AC1200 modem satın aldım. Arayüze bir türlü bağlanamıyorum, bu sorunla daha önceden karşılaşan var mı?
  • tracedy6 kullanıcısına yanıt
    Tam olarak nasıl bir hata alıyorsunuz? SS mümkünse..
    Reset butonu ile fabrika ayarlarına sıfırlama yaptınız mı?
    ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 27 Haziran 2020; 17:52:26 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Sıfırlama yaptım. Aldığım hata 192.168.1.1 yazdığımda sunucu ip adresi bulunamadı diyor, my.keenetic.net denedim, telden kurmayı denedim. hiçbirisi olmadı. Asus modemim var hemen bağlanabiliyorum. Sanırım modem arızalı geldi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracedy6 -- 27 Haziran 2020; 17:56:46 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro77

merhaba

donanımları WPA3 desteklemeyen

"laptop,telefon,tv box,IP kamera" gibi cihazlar için WPA3 ayarı yerine aşağıdaki ayarı tavsiye ederim ;

Dediğiniz gibi yaptım internet modemden komple gitti Cevabınız için teşşekürler bu arada.

Eski sürümlerden yedeğini almıştım ayar dosyasıyla ilgili ona döndüm sıkıntı kalmadı sonrada 3.5 Alpha 11 sürümüne geçtim bi sıkıntı yok şuanlık düzgün çalışan modem 3.4.6

Sürümünde internet kopması wifi görüp bağlanamama gibi sorunlar yaşattı bana aldığımdan beri Wpa2-3 şeçiliydi bi sıkıntı olmuyodu 3.4.6 sürümünden kaynaklı bi ayarda bişeyde

Kesinlikle bişeyler var. En azında Turktelekom kullanıcısıyım bende bu sıkıntıları yaptı o sürüm bi kaç gün düzgün çalışıp bakalım.

Ethernet ile bağlanmayı denediniz mi?

Wifi ile bağlantı için önce modemin arkasındaki şifre ile bağlantı yapmanız gerekiyor...

• ■Release 3.5 Alpha 11:
    •SoC: optimized reading of ethernet MAC tables
    •Acme: improved SSL certificate revocation and renewal task queue
    •Web: fixed Beamforming and MU-MIMO configuration ( destekleyen cihazlar için )
    •Web: disabled automatic Wi-Fi blacklisting of newly registered devices
    •Web: limiting the number of selected language packages

Güncellemeler ve bilgiler;
    https://headwayapp.co/keenetic-com-tr-changelog

Keenetic Kullanıcıları Telegram Grubu;
    https://t.me/Keenetic_users_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 28 Haziran 2020; 0:15:55 >

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Denedim hocam hiçbir şekilde bağlanamıyorum ne yazık ki

• quote:

Orijinalden alıntı: << PriSonerS >>

Telefonum Xiaomi mi 9t. 2.4ghz den 5ghz e otomatik geçiş yapmıyor. Tekrar 5ghz e bağlanmak için aği unutup tekrar baglanmam gerekiyor.5ghz den 2.4e geçerken sıkıntı yok. Ama tam tersine geçiş yapmıyor. Bu sorunda modemi fabrika ayarlarına sıfırladıktan sonra olmaya başladı. Fast transition özelliğini de açtım. Band steering özellikleri bu şekilde
    3.5 alpha 11 sürümünde dediğiniz ayarları yaptım. 5 ghz stabil çalışıyor. Teşekkürler.

Keenetic destek ile iletişim kurmanız gerekiyor o zaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: micro77

Ethernet ile bağlanmayı denediniz mi?

Wifi ile bağlantı için önce modemin arkasındaki şifre ile bağlantı yapmanız gerekiyor...
    Desteğin için teşekkürler hocam kablolu bağlantıda masaüstünde de internet e giremedim saatlerce wifi lık bi durum yokmuş anlıyacağın.

Bu 3.4.6 sürümünde bı şeyler var ama çözemedim şuan 3.5 Alpha 11 e geçtim şuanlık bi sıkıntı yok olmazda umarım.

İlgin için tekrar teşekkürler

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-6D9EB68E1 -- 27 Haziran 2020; 20:5:53 >
    Reset butonuna 20 saniye kürdan ile basılı tutarak reset oluyor öyle mi resetledin?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • scandelos S kullanıcısına yanıt
    evet hocam kafayı yemek üzereyim ne yapsam olmadı

edit: hocam ben 20 sn basılı tutmuyormuşum, düzeldi problemim çok teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tracedy6 -- 28 Haziran 2020; 0:45:34 >
  • Cloudflare dns kullanıyorum. Snr margini 0 yapınca sürekli bağlantı kesiliyordu varsayılan değer olan 8 yaptım. Şifreleme yöntemini Wpa psk + wpa2 psk yaptım. Şu an için hız biraz düştü ama stabilite arttı. Gayet memnunum.

• quote:

Orijinalden alıntı: tracedy6

evet hocam kafayı yemek üzereyim ne yapsam olmadı

edit: hocam ben 20 sn basılı tutmuyormuşum, düzeldi problemim çok teşekkürler.
    Aslında 20 saniye değil 1 dakika tutmanız gerekiyor 4 ışığın da yanıp sönmesi power ışığının yanıp sönmesine kadar basılı tutun. Asıl reset bu şekilde.

sorununuz çözüldüğüne sevindim .

reset butonuna genelde 20-30 sn. basıp , tüm ışıkların yanıp söndüğünü görünce bırakmak yeterli oluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 28 Haziran 2020; 11:6:57 >

• SNR değerleri nasıl ayarlanır ve etkisi nedir ?

• 
Sayfa: önceki 246247248249250
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.