Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (192. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
8 Misafir - 8 Masaüstü
5 sn
20.091
Cevap
358
Favori
815.200
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ağ trafiği bölümü kimin ne kullandığı konusunda fikir verecektir ama dediğin gibi bir cpu işlem arayüzü olsa iyi olur, bunu talep edeceğim ben de.. Ancak CPU o kadar az yükte çalışıyor ki buna ihtiyaç hiç dumadım ben. ExtraDSL ve Extra router mesh bende ve 13 cihazla % 3-20 arasında kalıyor. tivibu sürekli açık.

Son sürümü yükleyebilir misin? bende geliştirici 3.5. Alpha 4 yüklü sen de yükleyip deneyebilir misin? hem ExtraDSL e hem de Air e yükleyelim.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

• Bilgisayara port tetiklemesi yapmasına rağmen sonuç alamayan arkadaşlar muhakkak cep telefonunu seçerek port tetiklemesi yapsın. Sonuç alacaklarını düşünüyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben olayı anlamış değilim malesef çok fazla cihaz da bağlı değil ancak her iki cihazda da cpu sürekli %100 de çalışıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dusunur71 -- 31 Mayıs 2020; 15:49:11 >
  • dusunur71 kullanıcısına yanıt
    ilk önce yeniden başlatın , olmazsa fabrika ayarlarına sıfırlayıp , bir dener misiniz ?
    Bu arada torrent açık mı? Intelliqos u aktif eder misiniz? sistem bileşenlerinden yüklüyorsunuz?

paylaştığınız resimde servis kodu var, size özel o bölümleri kaptmalısınız.
  • ozzdere O kullanıcısına yanıt
    Aşağıdaki makaleyi incele süper bir makale ve uygulama.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000865499-Medya-sunucu-ortam-kitapl%C4%B1%C4%9F%C4%B1

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbulut115

Bu arada torrent açık mı? Intelliqos u aktif eder misiniz? sistem bileşenlerinden yüklüyorsunuz?

paylaştığınız resimde servis kodu var, size özel o bölümleri kaptmalısınız.
    Teşekkür ederim uyarınız için. Sistemin ikisini de öncelikle yeniden başlatacağım. Olmaz ise sizin de dediğiniz gibi yeni yazılım yükleyeceğim. Ayrıca Nas cihazım olduğu için modemde herhangi bir usb ya da hdd bağlı değil. Torrent işini nas üzerinden hallettiğim için modeme usb takmadım bu nedenle torrent kapalı. Kaldı ki torrent ten çok indirme yapmıyorum.
    Yalnız Intelliqos u aktif edelim torrent için sistem kaynaklarını fazlasıyla sömürür, siz indirmeseniz bile gönderme yönünde olabilir vs . Ayrıca Nas için internet erişiminde de iki yönlü hız sınırlamaları da koyun.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbulut115 -- 31 Mayıs 2020; 15:52:52 >

• quote:

Orijinalden alıntı: ahmetbulut115

Yalnız Intelliqos u aktif edelim torrent için sistem kaynaklarını fazlasıyla sömürür, siz indirmeseniz bile gönderme yönünde olabilir vs . Ayrıca Nas için internet erişiminde de iki yönlü hız sınırlamaları da koyun.

Keenetic air modelini önerir misiniz? Evde bazı odalarda İnternet hızı düşüyor. Tüm odalar full ve 5 ghz oluyor mu ona göre alacağım da.

• Almam diyordum ama keenetic airi ben de aldım :) Merakla siparişimi bekliyorum. Umarım tüm ev maksimum hızda İnternete girer.

• Arkadaşlar selamlar,millenıcom doping fiber internet kullanıyorum 6-7 yıldır....
    verilen telekom tilgin modemi çıkarıp extra dsl keenetec modemi bir türlü aktif edememiştim,
    sağolun yardımcı olmaya calıstınız,nihayet teknotakip_tr arkadaşın yönlendirmesi ile sorunu hallettim.....
    sorun şu..
    ttelekom verdiği modemde birçok bilgiyi gizli tutuyor[admin admin ile giriş yaptıgınızda]
    onların göstermek istedikleri kadar bilgiye ulaşabiliyorsunuz tilgin modemde...
    fakat şu kullanıcı adı ve şifre ile giriş yaparsanız,
    kullanıcı adı:root
    şifre:fTTh_b2013
    modem ve hattınızla ilgili aklınıza gelebilecek her türlü bilgiye ulaşıyorsunuz,
    bu arada tilgin fiber modem modeli hg1332..
    ......bu şekilde giriş yaparsanız vlan ıd numarasına ulaşabiliyorsunuz,
    benimki 2059muş......
    bu şekilde modeme giriş yapıp vlanıd adresini keenetice girince hemen internete giriş yaptı..
    ..............
    hepinize tek tek teşekürler,
    ilgilendiniz,özel mesajlar yardımcı olmaya çalıştınız,
    Allah razı olsun...tekrar tekrar teşekürler..
    Demir BURAN

• dmrbrn kullanıcısına yanıt
    Süper olmuş, bu mesajını çerçevelememiz lazım
  • Ben iki gündür kullanmaya başladım varmı önerisi olan yüklemem veya aktif etmem gereken bi şey?

• altan2144 A kullanıcısına yanıt
    bu yönlendirmede bir yanlışlık var bence wisp dediğiniz şey modeme gelen interneti wifi olarak almak demek kişi dsl hattı ile kullanıyorsa interneti bu biraz yanlış oluyor bence birde şu husus var neden pc ye yönlendiriyoruz port tetiklemeyi birde hangi portları yönlendiriyoruz
  • Keenetic e ait en ucuz 5ghz li routeri hangi model ?

• Keenetic'in telefon uygulamasına son güncelleme ile karanlık mod özelliği geldi ama telefonunun ayarlarında gece mod özelliği olanlar kullanabiliyordu.

Benim gibi telefonunda karanlık mod özelliği olmayıp karanlık temada kullanmak isteyen varsa Play Store'dan "Dark Mode" adlı uygulamayı indirip gece modunu seçerseniz Keenetic uygulaması gece modda başlıyor.
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

• altan2144 A kullanıcısına yanıt
    Hangi siteden aldınız hocam ? Bende almayı düşünüyorum. Modem odamda 5 ghz kullananiliyorum ama muhtemelen mesh olarak kullanacağım cihazın konumunda 5ghz çekmeyecek. O yüzden alt modellerden birini alsam yeter diye düşünüyorum

• blacksnake03 kullanıcısına yanıt
    CİTY modeli 214 tl ye almıştım
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    webdenal.com kendi sitesinde de fiyatlar uygun ve geçen gün bayağı alışveriş yapan oldu. 5ghz olayına bir bakıcam benim telefondan eğer koyacağım noktada çeker ise air alırım yoksa start bile işimi görür..

• 
Sayfa: önceki 190191192193194
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.