Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (183. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
12 Misafir (2 Mobil) - 10 Masaüstü2 Mobil
5 sn
20.023
Cevap
357
Favori
813.017
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
25. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Hat değerlerim sizce nasıl ?

Görüşlerinizi alabilirsem sevinirim.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • vexra V kullanıcısına yanıt
    sadece HDD takmanız ve torrent'e uygulamasına tanıtmanız yeterli .
  • user_sevvv kullanıcısına yanıt
    merhaba

SNR down 10 dB civarında kopma yaşama ihtimaliniz yüksek 14-15dB olursa daha iyi olur...

Kopma varsa SNR'yi birkaç dB yükselterek az hız düşebilir ama daha stabil bağlantı olur düşüncesindeyim.
  • UnicornKnight kullanıcısına yanıt
    Hocam ben de hem Using DNS over HTTPS (DoH) hem de Using DNS over TLS (DoT) aynı anda Yes olarak çıkmıyor. İkisinden biri Yes çıkıyor, diğeri ise No yazıyor. Nasıl ikisini birden Yes olarak çıkacak şekilde ayarladınız?

Bu şekilde görünüyor bende. Bazen de DoH yes olurken DoT No oluyor.
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

İkisini birden nasıl Yes olarak yapacağım arkadaşlar. Yardımcı olur musunuz?

• quote:

Orijinalden alıntı: Eluveitiee

Hocam ben de hem Using DNS over HTTPS (DoH) hem de Using DNS over TLS (DoT) aynı anda Yes olarak çıkmıyor. İkisinden biri Yes çıkıyor, diğeri ise No yazıyor. Nasıl ikisini birden Yes olarak çıkacak şekilde ayarladınız?

Bu şekilde görünüyor bende. Bazen de DoH yes olurken DoT No oluyor.

İkisini birden nasıl Yes olarak yapacağım arkadaşlar. Yardımcı olur musunuz?
    Firefox kullanın ve ilgili ayarları yapmayı unutmayın. (Chrome efendi desteklemiyor)
    https://forum.donanimhaber.com/internetimizi-hijack-eden-iss-lar-encrypted-sni-ile-korunmak-gizlilik-icin-programlar--143028930

• Eluveitiee kullanıcısına yanıt
    merhaba

DNS-over-HTTPS'de güvenlik açığı olduğunu duyduktan sonra sadece DNS over TLS kullanıyorum...
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    değeri yükseltmek için ne önerirsiniz.
  • user_sevvv kullanıcısına yanıt
    ev içi tesisat/kablo ve bağlantıları yenileme/tamirat gerekebilir.
  • Yeni geliştirici sürümü yayınlandı.
    Release 3.5 Alpha 3:

▪︎Çözülen Sorunlar
    •USB: sabit depolama alanı boşluğu hesaplaması;
    •USB: sabit HiLink H3372 sinyal kalitesi ölçer;
    •IPsec: sabit kayıtlı cihaz trafik hesaplaması;
    •DECT: sabit tabanlı seri numarası yükleme;
    •Web: "Bağlantı öncelikleri" nde sabit sürükle bırak işlevi;
    •Web: "Trafik monitörü" nde sabit ana bilgisayar seçimi;
    •Web: genişleticilerde sabit port yapılandırması engellemesi;
    •Web: seçilen saat dilimi seçenek stilini düzeltti.

Yeni yayınlanmış sürüm de yayınlandı.
    Release 3.4.3 (stable):

▪︎Yeni özellik
    •Quectel EP-06E cat.6 modem desteği eklendi
    ▪︎İyileştirmeler
    •Kablosuz: uygulanmış WPA3-PSK Hızlı Geçiş (FT-SAE)
    •SSTP Sunucusu: AnyVPN SSTP Konektörü ile gelişmiş uyumluluk
    ▪︎Çözülen Sorunlar
    •USB: sabit montaj hataları
    •Web: Özel Bulut (Private Cloud) yeniden tasarladı

Yeni önizleme sürümü de yayınlandı
    Release 3.4.3 (beta):

•USB: Birim etiketi adında UTF-8 karakterli sabit montaj diskleri

https://help.keenetic.com/hc/tr/categories/360000400920-KeeneticOS-S%C3%BCr%C3%BCm-Notlar%C4%B1

https://t.me/Keenetic_TR

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Sacrosanct- -- 27 Mayıs 2020; 16:53:25 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• micro77 kullanıcısına yanıt
    Dediğiniz gibi değerleri kontrol ederek SNR'yi 16 dB yaptım kaybım da olmadı. Teşekkürler.

• merhaba arkadaşlar

dün akşam torrent ten bişeyler indirmek için torrent dosyasını modeme tanıttım tam indirme başlarken birden modem kapanıp açıldı. torrent ayarlarını biraz kurcaladım kurcaladım derken modemde torrent indirme hız ayarını biraz yükseltmiştim ondan olabilir mi ?

edit:ekleme

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi redthecrow55 -- 27 Mayıs 2020; 18:8:3 >
  • Selamlar ufak bir müşteri hizmetleri deneyimi aktarayım;

Teknik bir sıkıntı için mail attım, kısa sürede dönüş yaptılar, mailde önerilerde bulundular vs.
    İşim çıkınca evden ayrılmak durumunda kaldım o arada. Benden ses çıkmayınca ilgili kişi beni aradı. Direkt konuyu sordu, deneyebildiniz mi, problem devam ediyor mu vs.

Daha deneyemesem de, sorun çözüldü mü bilmesem de bunlar güzel şeyler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fate31

Bu gün modemi aldım hız testi yaptığımda telefonumda hiç bir sıkıntı yok ama PC de dortte biri çıkıyor nedenini bilen varmi
    Yanlışlıkla hız kısıtlaması yapmış olabilir misiniz?
    Arayüzden sıkıntı yaşadığınız cihazın detaylarına bakın hocam.
  • Kulspruta kullanıcısına yanıt
    Mail nerden atılıyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mustaka89

Mail nerden atılıyor
    Destek@keenetic.com.tr
  • Arkadaşlar merhaba ben keenetic city model cihaza sahibim.Cihaza HDD bağlamak istiyorum fakat cihazda usb portu yok.Acaba rj45 to usb çevirici alıp taksam arayüz cihazı tanır mı veya yerel ağda paylaşım yapabilir miyim?
  • sinceer07 S kullanıcısına yanıt
    aynı cihaz var sanmıyorum olacağını
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro77

merhaba

DNS-over-HTTPS'de güvenlik açığı olduğunu duyduktan sonra sadece DNS over TLS kullanıyorum...
    yok öyle bir şey hocam, bunu eylül ekim civarı manşetten giren yurtdışı kaynakların tamamı daha önce adı sanı duyulmamış üçüncü parti ne idüğü belirsiz yerler, içerikte ise tek bir kanıt dahi koyamıyorlar. tamamen "iddia edildi, öne sürüldü" tadında sipariş üzerine bir takım her nedense isimleri cisimleri de geçmeyen/adılmayan bilişim güvenliği uzmanlarından alınan kolpa demeçler zeminine oturtulmuş zırvalar. bizdeki servis sağlayıcıların daha ziyade yasak ve sansür çarkının ötesinde; yurtdışındaki servis sağlayıcılar bu özellik nedeniyle anonim kullanıcı verisini reklam şirketlerine pazarlamaktan elde ettikleri gelirlerinin öyle hatırı sayılır bir kısmını yitirecekler ki korku ve panik havası itelemeye çalışıyorlar böyle sahtekarlıklarla. hayır eğer öyle bir şey olsa geçmişten günümüze hiç kimsenin gözünün yaşına bakmayan thehackernews.com'a düşerdi en başta ve yerden yere vururlardı.

bizde haberleştiren malum mecraya (ismi lazım değil) zaten değinmiyorum bile, oraya teknolojiyle ilgili saygın bir mecra gözüyle bakmak zaytung'u resmi gazete addetmek gibi bir şey olurdu. yine güvenemiyorsanız kullanmayın elbette, o apayrı bir şey, tamamen sizin kendi hür iradenizle verdiğiniz kararlarla, tercihlerinizle ilgili. ancak kanıtlanan bir şey yok ve iddialar ismi cismi olmayan kişiler tarafından varsayımsal olarak kurgulanmış, herhangi bir formülizasyonu vs'si olmayan zırvalardan ibaret.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi UnicornKnight -- 27 Mayıs 2020; 22:21:5 >

DoH veya DoT'den aynı anda sadece biri kullanılabiliyormuş. Anladığım kadarıyla siz DoH kullanıyorsunuz. Bir sürü makale okudum DoH için bir sürü bir şey söyleniyor ama sanırım dediğiniz gibi hocam olay. DoT'den DoH'ye geçiyorum şimdi ben de.

Bu arada bunları ayarlamaya izin veren bir cihaz olması bile Keenetic'in ne kadar iyi bir firma olduğunu gösteriyor. Forumlarda insanlar bu DoT ve DoH'u her cihazı için ayrı ayarlarken biz modemden ayarlıyoruz, bütün cihazlarda aktif oluyor.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    bu açıklama gayet yeterli benim için. teşekkürler. DNS-over-HTTPS'ye devam o zaman
  • 
Sayfa: önceki 181182183184185
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.