Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (7. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
9 Misafir - 9 Masaüstü
5 sn
20.093
Cevap
358
Favori
815.376
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Türkcell dergilikte çıkan bir dergide derginin ismi yüksek teknoloji tv keenetic Extra DSL ile TP-Link Archer VR1200 kaşılaştırma yapmış. ilginizi cekebilir diye düşündüm.

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
  • Merhaba,

Bu cihaza mi pro extender tanıtamadım bir türlü. Devamlı son ekranda "conection error" alıyorum. Deneyen ve başaran var mıdır?
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    merhaba .
    mi pro extender arayüzünden keenetic wifi'ye client olarak bağlanması lazım...
    mi pro ayarlarında dhcp ip aralığı 192.168.1.X şeklinde ise örneğin 192.168.2.X şeklinde değiştirmeniz gerekebilir...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 30 Aralık 2019; 16:42:52 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: micro77

merhaba

büyük boyutlu dosyalardan kastınız 4gb dan büyük dosyalar ise bu tamamen HDD NTFS formatı ile alakalı .

yani NTFS formatlı HDD takıldığında sorun olmuyor . Linux EXT2/3/4 yada MACOS formatları da destekleniyor...

Yine de sizin için test amaçlı büyük boyutlu rastgele bir torrent indiriyorum...

Wifi çekim gücü ev kullanımında gayet yeterli.

Ayrıca ofis kullanımlarda betonarme duvarları dikkate alarak MESH teknolojisi sahip ilave wifi routerler ile menzil

genişletmeye hazır geliyor.
    Merhaba mesela dışarda iken bu modem sayesinde torrentten indirme yaptırabilir miyiz?

• tabii ki ister mobil uygulaması ile isterseniz web tarayıcı ile istediğiniz torrent dosyasını indirebilirsiniz...
    örneğin mobil uygulama ekranı:
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

web arayüzü:

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 30 Aralık 2019; 22:7:57 >

• quote:

Orijinalden alıntı: micro77

merhaba .
    mi pro extender arayüzünden keenetic wifi'ye client olarak bağlanması lazım...
    mi pro ayarlarında dhcp ip aralığı 192.168.1.X şeklinde ise örneğin 192.168.2.X şeklinde değiştirmeniz gerekebilir...
    Üstad teşekkür ederim. Mi marka telefonla hallettim sonunda. Modemde sorun yokmuş.

• theraptorx kullanıcısına yanıt
    rica ederim. olduğuna sevindim .

• teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    bunu ilk mesaja sabitliyorum müsadenizle
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Müsaade her zaman senin üstadım...
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Müsade sizin üstadım..
  • Bana kalırsa, 30a desteği modemi almak için yeterli değil zira telekomun bu standartı atlayacağını düşünüyorum, üreticiler artık 35b (Vplus) ve G.fast destekli modemler üretip piyasaya sürmeli artık. Piyasada bunun gibi 30a destekli modemlerin sayısı bile çok azken 35b ve g.fast destekli modem neredeyse hiç yok. Bizler telekom yüzünden 17a ya mahkumuz ama günümüz standartı olan 35b ve g.fast destekli cihazlar piyasada bolca bulunabilmeliydi benim görüşüm. En azından kullanıcılar bu standartlara hazır olursa, telekoma güncel teknolojiler için baskı yapabiliriz diye düşünüyorum.

Ayrıca, Vectoring gibi yılların teknolojisinin modem üreticilerinin kullanmamasına yorum bile yapmıyorum.
    500 lirayı bu cihaza vermeyin. Günümüzün güncel teknolojilerini destekleyen cihazları üreticilerden isteyin veya bekleyin. Önceden almış olana lafım yok. Onun dışında 30 liralık 2. el bir modem bile iş görüyor şuanki şartlarda.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BilirKişi00 -- 31 Aralık 2019; 20:20:16 >

• BilirKişi00 B kullanıcısına yanıt
    hocam eline sağlık.

ben modem almakdan vazgeçtim.

modemin yerini değiştireceğim.
    daha merkezi bir yere alacağım.

çekim işini halletmiş olacağız.

hız olayına gelince download olayını geceleri yaparım artık.

istediğimiz fiyatta ve istediğimiz özellikleri barındıran modem istiyoruz.

verdiğimiz paranın hakkı olan modem . saygılar.
    merhaba
    dediklerinizde haklılık payı olabilir , fakat forumdaki diğer markaları bir incelerseniz, yazılım, donanım ve servis konularında herkes bir yerinden şikayetçi ...
    TR'de istediğiniz bu teknik özellikleri ve kaliteyi veren bir marka bulabilirseniz kaçırmayın derim...
    ayrıca bize de söyleyin ki bilgimiz , haberimiz olsun ...

Evet telekom 30a profiline geçmez çünkü 17a ile frekans değeri uyuşmuyor. yani aynı anda ya herkesi 30a yapmak zorundalar böyle birşey olmayacağı için 35b geçme ihtimali var çünkü 35b ile 17a 4.3125 kHz frekans değerinde ve uyumlular aynı dslam'dan iki farklı müşteriye 17a 35b verebilirler. 30a 8.625 kHz olduğu için gürültü yapıp 17a kullanan herkesin internetini kullanılmaz hale getiriyor.
    (yazdıklarım yabancı forumlardan alınmıştır)

• Merhabalar

Bu üründe IPTV desteği var mı ?
    Tivibu kullanan var mı ?
  • acelaloglu A kullanıcısına yanıt
    merhaba
    evet İP TV desteği var ;
    https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360001625159-IPTV-ba%C4%9Flant%C4%B1s%C4%B1-kurma

• acelaloglu A kullanıcısına yanıt
    ben evimde Türk Telekom tivibu hizmetini set top box üzerinden sorunsuz olarak alıyorum.
  • Günaydın

Çok teşekkür ederim
  • Merhaba, bir arkadaşımda almayı düşünüyor, ben superonline kullanmadığım için bir şey diyemedim, superonline ile çalışıyor mu bu modem biliyormusunuz....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt
    cihaz bütün internet alt yapılarını destekliyor arkadaşın süperonline internet hattına ait kullanıcı adı ve şifreyi biliyorsa sorunsuz olarak kullanabilir.
  • 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.