Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: sukrukaya Daha Az
1 Kayıtlı Üye ve 5 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
20.072
Cevap
358
Favori
814.676
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
40. Sırada  bugün en iyi #36
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ürünü bugün kullanmaya başladım ve şu anlık memnunum... Ek olarak önerebileceğiniz ayarlar var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Hocam Keenetic' in diğer rakiplerine göre artılarını anlatmakla bitiremedik vallahi
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    hocam keenetic firmasına kayıt açtım telnet komutuyla bakabiliyorsunuz komut aşağıdaki gibidir.

show interface Dsl0
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Eyvallah hocam sağolun.
  • CorleoneFamily kullanıcısına yanıt
    adamlar bıkmadan usanmadan her sorduğum soruya çok hızlı bir şekilde cevap veriyorlar, bu şekilde destek almayı özlemişim galiba bende sürekli sorular soruyorum
  • Aynen. Bu şekilde şımarmadan devam ederlerse, ileride büyük bir firma olabilirler.
  • arkadaşlar..

bu sayfada keneetic in yeni bir ürün çıkaracağından bahsedilmişti. bu doğru mu .. iletişimi olan arkadaşlar sorabilir mi ?
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    utanmadım sordum evet giga portlu ve yüksek hızlı WiFi DSL ürün 2020 yılında getireceklerini belirtiler fakat tam tarih veremiyorlar, ben kendi fikrimi söylüyorum şuan için kullanılan internet hızlarında ve Nas vb. veri alışverişlerinde 1200 Mbps hız bana göre makul ve gayet hızlı bu tabi benim kendi düşüncem herkes katılmayabilir.
  • theraptorx kullanıcısına yanıt
    Aslında Keenetic firması yeni kurulmuş olmasına rağmen 2017 verilerine göre rusya 2.6 Milyon adet modem/router pazarının %30 civarında satış oranlarına sahip , sadece
    TR'ye yeni geldi .
    Keenetic özellikle malzeme kalitesi, yazılım, ürün desteği , garanti konularında rakiplerinden çok ileride görünüyor...
    TR'deki birçok marka sadece satış yapıp üstüne yatma peşinde...
    Mesela Tenda ; aldığın andan itibaren yazılım, servis desteği , garanti konularında hiç kendinizi yormayın birşey bulamayacaksınız , kısmetinize ne çıkarsa artık ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 27 Aralık 2019; 16:51:22 >
    aynen katılıyorum, normal ev kullanıcıları için özellikleri , performansı gayet yeterli.
    daha ileri seviye kullanıcılar için de üretilmiş üst düzey ürünleri de var tabii...

• micro77 kullanıcısına yanıt
    teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    fiyat aralığı 3000-400 arasında olsaydı. mükemel olurdu.

vdsl ye geçmeyi düşünüyordum. alacağım hızda max 35mps , değer mi diye düşünüyorum..

esasen vdsl de adsl nin bir tık üstü. eski bir sistem. her an elimizde patlayabilir.

fiyat dediğim gibi olsaydı . şimdi alırdım.

şimdi hat değiştirmekten ziyade kullandığım adsl modemi merkezi bir yere almayı planlıyorum.

ve modem arayışına bir süre ara veriyorum.

2-3 gün sonra konuyu takipden de çıkacağım.

saygılar.
    dediğinizi anlamadım 100 megabit ethernete bağladığımız nas cihazını nasıl 1200 megabit kullanıyorsunuz anlatın bizde bilelim.
  • yusufziya Y kullanıcısına yanıt
    modem altyapısı VDSL 30A yani 200 Mbps'e uyumlu ...

tabi TR'ye ne zaman gelir bilemem ?

ayrıca ethernet wan desteği ile fiber bağlantı ile kullanmak da mümkün.

tabii tercih sizin ...
  • @micro77 inceleme için teşekkürler. modemin usb bağlantı hızını da yazabilir misiniz? usb2 midir 3 müdür? teşekkürler.
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    Merhaba bir kaç yerde ve burada usb 2.0 diye gördüm ben, yanılmıyorsam tabiki....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt
    yanılmıyorsunuz. usb 2.0
  • ugacomtr U kullanıcısına yanıt
    usb bağlantı hızı 2.0
  • altuntepe2 kullanıcısına yanıt
    Alkışşş altuntepe2 arkadaşımız bizim hatamızı bulmuş kendisini alkışlıyoruz......
    Şak şak şakkkk

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.