Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (204. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: ozcangoral , ozcangoral Daha Az
2 Kayıtlı Üye (1 Mobil) ve 17 Misafir (1 Mobil) - 17 Masaüstü2 Mobil1 iOS
5 sn
20.066
Cevap
357
Favori
814.511
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Neden çünkü iade hakkı vermeyen, satış sözleşmesine aykırı uygulama yapan dandik bir firma olduğundan. Tüketici heyetinden götürsem seve seve alacaklar da bu zaman da kim uğraşacak, o yüzden test ürünü istedim, açılmış kullanılmış. Hala boş yapmaya devam ediyorsunuz. Kimse demiyor bu satış sözleşmesine aykırı nasıl iade almaz diye de sana niye test ürünü gönderecekmiş diye diretiyorsunuz. Şimdi aramızda geçen mailleşmeleri burada tek tek atıp amatörcr konuşmalarıyla çalışanı ifşa mı edeyim illa. Zaten test edilmiş ürünlermiş. O zaman niye reklam için gönderiyorsun dandik youtuberlara. Test edilmiş nasıl olsa. Keenetic in ne kadar para bayıldığı belli oldu bu kadar yandaş kazandığına göre.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Keenetic firmasını bir kez daha kutluyorum test ürünü
    Vermemeleri ile ilgili 👍 yoksa bu beleşti tayfaya beleş ürün vermiş olsalardı burası şak şakçılarla dolardı.

• teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Sen hala burada mısın, pılını pıttını toplayıp gidiyordun? Boşuna mı sağ ol dedik sana?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asc2 -- 6 Haziran 2020; 16:5:10 >
  • asc2 kullanıcısına yanıt
    Burayı beleşçilere bırakmamaya karar verdim😂

Çok bencilce davranış bu arkadaşım, sen ambalajlı açılmış kurcalanmış bir ürünü satın alıyor musun? kişiden kişiye değişir belki ama öyle olmuyor, ben almıyorum mesela, Kutuyu açıp kurcalayıp geri gönderidğin ürün bir daha satılamıyorsa indirimli 2. ellere düşüyor. Ben de zamanında sordum bu konuyu başka bir ürün için avukata , tüketici hakeme bile gitsen dönersin dedi, hakem heyeti evet dese firma uğraşsa yukarıdan dönersin dendi. Ama satın alacağın yere bu marka değil, bayisi, bağımsız online satış yeri vs sorarsın satın alma öncesinde iade edebilir miyim? onlar da sana söyler, almazsın işine gelmezse, alan yerleri arrarsın ilgili ürün için vs.

Bir düşün online her şeyi alalım 1-2 hafta kullanalım geri verelim, ayakkabı alalım, elbise alalım özel günümüzü geçirip verelim, ürün alalım çeşit çeşit deneyip bir kaç gün kullanıp giyip iade edelim. Bunun anlamlı bir pratiği bulunmuyor, iki taraflı düşünmek gerekiyor. Keenetic için rahat ol, ihtiyacın varsa, gerçekten çok güzel ürünler, işini diğerlerine göre ortalamanın çok üstünde fazlasıyla karşılarlar.

Bu serbestlik olursa, giden gelen kargolardan, 2. ele düşen ürünlerin zararlarından dolayı fiyatlar yükselecektir, hepimizin üstüne bir yük olur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ahmetbulut115 -- 6 Haziran 2020; 15:10:41 >

Ben de dandik firmalara bırakmamaya karar verdim. İnternette geldiğim bütün olumsuz yorumları burada paylaşacağım bundan sonra.

• ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt
    Sana sesli gülüyorum şuan Heunamsjsmskgsksjsns

• ahmetbulut115 A kullanıcısına yanıt
    O zaman satış sözleşmesini değiştirsinler. 14 gün içinde iade edilir diyor. Sarf malzeme hijyen gerektiren ve dijital ürünler hariç.
    Ben eğer üründe deformasyon vs yoksa uzun süre kullanılmamış, firma geri iade almış kobtrollerini yapıp uygun şekilde muhafazaya almışsa satın alırım, sorun etmem.

Sana sesli gülüyorum şuan kddkdjjxıflxhjxdmjxu

Sen muhtemelen para verip ürün almıyorsun ki firmalara yazıp beleş ürün istiyorsun o yüzden açık gelmiş kullanılmış gelmiş senin çokta umrunda olmaz 😂😂😂

Gül ne yapalım, bu durumda gülebiliyorsan büyük başarı, çok optimist bür karaktersin, Allah bozmasın.

Bu zaman kadar kimseden ne test ürünü aldım ne de ürün geri iade ettim. Keenetic aşırı şişirilmiş yorumlar görünce denemek istedim, olay bu. Daha uzatmasan iyi olur yoksa firmanın adını kötülüyorsun. Patronların kızmasın sonra, gerçi gülüyorsun her şeye ama.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asc2 -- 6 Haziran 2020; 16:15:1 >
    Beleşçi olmaktan iyidir 😂 sen tatile giderken vatan bilgisayardan dijital kamera alıp tüm tatil anılarını ölümsüzleştirdikten sonra ben bu ürünü beğenmedim deyip iade edenlerdensin 😂😂😂 yemin ederim var ya bu dünyada hayat size güzel.

Hiçbir ürün iade etmedim diyorum. Ergen ergen konuşacaksan daha cevap vermeyeceğim.

Ben kendi işimin patronuyum ama sana test etmen için gönderecek bir iş yapmıyorum keşke yapasaydım seni test Uzan’ı olarak kullanırdım 😂

Şaka bir yana hocam güldük eylendik inşaALLAH bir gün Keenetic markası ile karşılaşırsan memnun olacağından eminim sorun yaşarsan yardımcı oluruz👍

• iyi haftasonları herkese
    Hocam böyle bir mantık olamaz. Mesela ben Corsair bir klavye almak istedim ama sorunlu çıkacağından ve iade alınmayacağından korktuğum için Corsair'den test ürünü istedim diyelim. Verirler mi sizce? Vermezler tabii ki. Firma adını önemsemeyin, herhangi bir firma bu şekilde cevap verecektir. Sizin dediğiniz gibi olsa herkes test ürünü ister firmalardan bir deneyeyim diye. Herkesin akıllısı siz misiniz yahu?

Ya da mesela Bosch marka buzdolabı alacaksınız. "Test etmek istiyorum ya bir göndersenize, kullanılmış da olur." diyebilir misiniz? Bir denesenize ne diyecekler size

İnternetten alışveriş her zaman risktir. Markadan vb. bağımsız. Arkadaşım yakın zamanda 17 bin liralık MSI laptop aldı. Ölü piksel çıktı cihazda. İade etmek istedi, bu şekilde olmaz servise gidecek dediler rapor için. MSI'ın servisi iade veya değişim yapamayacaklarını sadece ekranı değiştirebileceklerini söyledi. MSI Global'e yazdı, fakat bir sonuç alamadı. Tüketici heyetine gitti.

Bu olayın Keenetic ile bir alakası yok. Herhangi bir firma size bu şekilde cevap verir. Zira adınız, ünvanınız, bir işleviniz yok firma için. Niye size test ürünü göndersin bir firma? Normal bir tüketicisiniz. İnfluencer değilsiniz, inceleme yapmıyorsunuz. Noname bir tüketicisiniz. Kendinizi bu kadar büyük görmeyin yahu. Bakın tekrar yazıyorum; piyasadaki bu tarz firmalar için noname herhangi bir tüketicisiniz. Umarım anlatabilmişimdir. Youtuber'lara gönderiyorlar çünkü adamlar Youtuber. Kanalları izleniyor. Siz kimsiniz peki? Normal bir tüketiciden farkınız nedir firma için?

Benim markayla bir alıp veremediğim yok. Keenetic ürün de kullanıyorum, Asus da kullanıyorum. Memnun olduğum noktalar var, olmadığım noktalar var. Ama gidip de "ya ben size güvenmiyorum da bir test ürünü göndersenize bana" demedim yani. Böyle bir şey Dünya'nın hiçbir yerinde olmaz, olamaz.

Bir de boş yapma falan yazmışsınız ya. Boş yapan siz olmuşsunuz biraz, kusura bakmayın.

• Eluveitiee kullanıcısına yanıt
    Sen de mi firmanın adamısın, firmanın adamı olmayan var mı burada? Hala anlamamkta diretiyorsunuz. Satış politikaları satış sözleşmesine aykırı diyorum hala salak saçma yorumlar yapıyorsunuz. Daha cevap vermeyeceğim. Firmanın elemanlarına ne anlatsan boş.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asc2 -- 6 Haziran 2020; 16:30:50 >
    O kadar argümana karşı argümanınız "firma adamısın" ise zaten sizden bir şey olmaz hocam, kusura bakmayın tekrar. Mantıklı bir tartışma yürütmek mümkün değil sizinle. Neredeyse her mesajınızda da "boş" kelimesini kullanmanız da biraz ironik.

Kullanıp memnun olan, gelip buraya yazan herkesi firma elemanı mı ilan edeceksiniz?

O zaman ben de benim inandıklarıma inanmayan, benim gibi düşünmeyen herkesi terörist ilan edeyim? Tanıdık geldi mi? Ne kadar sapıkça bir düşünce tarzı değil mi?

Hukuka aykırı gördüğünüz bir şey varsa hakkınızı ararsınız. Bunun için yollar herkese açık.

• 
Sayfa: önceki 202203204205206
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.