Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (202. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir - 5 Masaüstü
5 sn
20.091
Cevap
358
Favori
815.285
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Sizin nicki 4pda ru sitesinde gördüm. Ordan galiba keenetic extra dsl yerine kn 2110 keenetic duo kullanıyorlar. Extra dsl ile farkı nedir ben hız problemi yaşıyorum duo nun fw yi yüklemeyi düşünüyorum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Merhaba

Sizin nicki 4pda ru sitesinde gördüm. Ordan galiba keenetic extra dsl yerine kn 2110 keenetic duo kullanıyorlar. Extra dsl ile farkı nedir ben hız problemi yaşıyorum duo nun fw yi yüklemeyi düşünüyorum

• sekerburak S kullanıcısına yanıt
    Hocam DSL mi wlan mı kopuyor?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    benim hem wifi kopuyor, neler oluyor şu an telden bağlantı yapıyorum bi ara geldi şimdi tekrar gitti turuncu ışık yanıyor
  • mustafa1300 kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Aynı donanım gibi görünüyor. Ama 2110 romu recovery programı ile yüklenebilir gibi , ama çok eski rom olduğu için stabil yada en son geliştirici sürümü alfa 5 romunu tavsiye ederim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 6 Haziran 2020; 0:46:58 >
    Ever kardeşim ama tekrar bağlanıyor hız 1 mbe düşmüş oluyor yeniden başlatmak gerekiyor

• Muhterem Bey M kullanıcısına yanıt
    Selamlar,

3.4.3 son stabil surumdeyim. Dun ayarlari yine aynen yaptim ancak bugun aksamustu baktigimda kayitsiz cihazlarda hiz sinirlamasi yoktu.
    +
    Ustad, running-config'te sadece kaydet var. Bu yolla aldigimiz yedegi nasil geri yukleyecegiz ? Sadece startup-config'te hem kaydet, hem yukle mevcut.
  • Firmadan test amaçlı ürün istedim adamlar bana bunların zaten testi yapılmış deyip isteğimi geri çevirdi. Kalitelerini bayağı bir belli ettiler.

• 2Berk kullanıcısına yanıt
    Evet doğrusu startup-config ile yedek alıp , sıfırlama sonrası tekrar restore yapılıyor . Bu şekilde bütün ayarları hazır hale geliyor.

• DSL hattın kopuyorsa öncelikle isp firmana bir arıza kaydı açtır, modemin tanımla menüsünde dsl menüsünün ekran görüntüsünü atarsan snr değerlerine bakalım belki düşüktür manuel yükseltebilirsin.

• sekerburak S kullanıcısına yanıt
    Hocam bence Keenetic destek hattına kayıt aç Self-test dosyanı alıp incelerler.

• 2Berk kullanıcısına yanıt
    Bende 3.4.3 ile kayıtsız cihazlara bwm atadım bakalım bende de silinecek mi? Ne kadar beklemeliyim?

• asc2 kullanıcısına yanıt
    Hocam firma sana ürün vermedi diye kalitesi mi düşmüş oluyor? Ne alaka anlam veremedim açıkçası firma neden sana test amaçlı bir cihaz versin ki? İphone huawai yada farklı markalar her test cihazı talebinde bulunanlara cihaz mı gönderiyor? Bize söyle biz de bilelim test için talep oluştururuz 😂

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi teknotakip_tr -- 6 Haziran 2020; 14:10:52 >
  • Paco de Lucia kullanıcısına yanıt
    OmniDSL işini görür hocam bir cihaz alırken önce bütçe sonra ihtiyaçlar gelir bütçene göre OmniDSL işini görür.

Herkese vermiyor, doğru tespit, o yüzden sen talep yapma.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi asc2 -- 6 Haziran 2020; 14:22:12 >
    Hocam sen markalar tarafından kabul görmüş bir tester mısın da sana veriyorlar herkese vermiyorlar?

Herhalde çok ünlü bir tester olmalısın ..

Sen firmanın avukatı mısın?

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

DSL hattın kopuyorsa öncelikle isp firmana bir arıza kaydı açtır, modemin tanımla menüsünde dsl menüsünün ekran görüntüsünü atarsan snr değerlerine bakalım belki düşüktür manuel yükseltebilirsin.
    kendi kendine düzeldi hiç bir işlem yapmadım çünkü dün akşam üstüne doğru oldu bu durum ve ara ara kopup bağlandı, snr ayarların da hiç bir sıkıntı yok değerlerim iyi şimdi gayet düzgün çalışıyor..
    Peki sen kalite uzmanı mısın?? Sen sırf sana test cihazı vermediler diye kalitesini mi ölçtün firmanın?? Biz para verip alalım sen bedavadan ürün iste vermediler diye de firmayı kötüle, yaptığının yanlış olduğunu söyleyince de avukat mısın bilmem ne?

• Hocam kendiliğinden düzeldiyse anlık bir hatsal durum oluşmuş olabilir muhtemelen kopma olduğu sıralarda alt yapı bakım çalışması vb. Durumlar olmuş olabilir. Sorun olmadığına sevindim 👍

• 
Sayfa: önceki 200201202203204
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.