Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (167. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
7 Misafir - 7 Masaüstü
5 sn
20.091
Cevap
358
Favori
815.274
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Bence de öyle yap dinlen yarın sakin kafayla neden bağlanmıyor bakarsın çözemezsen keenetic kayıt aç baksınlar.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • teknotakip_tr T kullanıcısına yanıt
    Bana 225₺ ye geliyor bu fiyata tavsiye edermisin yoksa bu fiyata tavsiye edebilecegin bir model varmi ve son olarak o dedigin degeri degistirmesi kolaymi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • extreme__ E kullanıcısına yanıt
    vpa2 yapın diğerini her cihaz desteklemiyor
  • Arkadaslar almisken hangisini aliyim cok zormus modem almasi aman aman fark varmi ikisini arasinda lutfen yardim
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

En son tv alirken. Bu kadar zorlanmistim

• dublex06 kullanıcısına yanıt
    Eğer internetin 50 mbit üstüyse extra al eğer 50 mbit altiysa omni alabilirsin.. Arasındaki ufak tefek özellikler hariç 5 GHz farkı var

• quote:

Orijinalden alıntı: dublex06

Arkadaslar almisken hangisini aliyim cok zormus modem almasi aman aman fark varmi ikisini arasinda lutfen yardim

En son tv alirken. Bu kadar zorlanmistim
    almışken extra al derim ommi de 5ghz kablosuz yok bu dert değil dersen ommi al

Dediğiniz gibi makaleyi okudum mesh oldu.

Snr değiştirme ayarı var hattım 24 mb maksimum alacağı hız 30mb yazıyordu ayarlarda.

Snr yi 4 yaptım hat zayıflaması 5 e kadar düştü 44 mbit maks hız alabileceğim yazıyordu.

Türk telekomu aradım paketi 50mb e çıkattırdım şuan 37 mbit alabiliyorum eğer bağlantıda kopma olmaz ise çok güzel oldu bu olay.

• Teşekkürler @mito1172 ve @crazyboy2099

• Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var. Şimdi elimde zyxel vmg 1312-b10d modem var. Bu rezil modemin kablosuz performansı çok kötü. Benim aklımda keenetic extra veya air router alıp bu modemle kullanmak var. Sizce air mi almalıyım extra mı ?

• kaarahan5858 kullanıcısına yanıt
    Hocam eğer 75 mbit paketiniz varsa ve daha önce 50mbitten yüksek hız aldıysanız hemen turknete arıza kaydı açtırın düzeltiyorlar

• Benim telefon ve evdeki 2 telefon da wpa3 destekliyor fakat modemden sadece wpa3 yapınca wifi gözükmüyor, wpa2/wpa3 seçince de wpa2 ile bağlanıyor. Modem kaynaklı bir sorun olduğunu düşünmüyorum ama sorunu çözemedim

• eminuckan E kullanıcısına yanıt
    Hocam Air de DSL özelliği yok extraDSL modelini almalısın.

• Air mi ? , Extra mı ? Viva mı ? :)
  • Hocam normalde wpa3 desteklemese bile kablosuz ağı görmesi lazım ama bağlanamazsın mesela. Benim bilsayrda wpa3 desteği yok modemde yalnızca wpa3 seçtiğimde bilgşsayar ağı görüyor ama bağlanmıyor wpa3 desteği olmadığı için

• Senceru kullanıcısına yanıt
    Vivada bu cihazlara en büyük farklardan bir tanesi giga Port var eğer giga kullanıyorum dersen Viva almanı öneririm .

Diğer farklılıklara aşağıdaki karşılaştırma tablosuna bakarak görebilirsin.

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-viva,keenetic-extra,keenetic-air

• quote:

Orijinalden alıntı: teknotakip_tr

Vivada bu cihazlara en büyük farklardan bir tanesi giga Port var eğer giga kullanıyorum dersen Viva almanı öneririm .

Diğer farklılıklara aşağıdaki karşılaştırma tablosuna bakarak görebilirsin.

https://keenetic.com.tr/tr/compare/routers?products=keenetic-viva,keenetic-extra,keenetic-air
    Birde mu mimo özelliği var. Önemli bir özellik.
    Aklıma ilk gelem farkı yazdım hocam karşılaştırma tablosunda detay var.👍

• quote:

Orijinalden alıntı: micro77

Keenetic Viva siparişi vermiştim, gelince kurulum yapar yardımcı olmaya çalışırım...
    Viva nasıl hocam ? cihazda bir sıkıntı yok değil mi ?
  • Extra dsl cihazı yeni kurdum, birkaç gün oluyor. Fiber 100mbit internetim var.
    Modeme bağlı cihazlardan telefonum (iphone7) modemden iki oda uzakta 2.4ghz bandında 3-5 mbps'i hızı geçmiyor. Başka telefon burada 30mbps hızına sahip.
    Aynı konumda telefonu 5ghz bandına bağlanırsam (SSID farklı) 25-93 mbps arasında dalgalanıyor.
    Bilgisayarım aynı konumda iki banttada minimum 80-90 mbps hızı görüyor.

Telefonumun 2.4ghz bandında daha hızlı çalışmasını nasıl sağlarım ? Cihaz listesinde 144mbit 11n/k/v/r 2x20 MHz yazıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Saldıray_TR -- 21 Mayıs 2020; 22:1:29 >
  • Saldıray_TR kullanıcısına yanıt
    Hocam modem konuşlanmasını iyi yapmanı öneririm birde aşağıdaki makaleye göz at.

https://help.keenetic.com/hc/tr/articles/360000807959-Wi-Fi-h%C4%B1z%C4%B1n%C4%B1-maksimuma-%C3%A7%C4%B1karma

• 
Sayfa: önceki 165166167168169
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.