Şimdi Ara

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları (10. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: helluri , unifeb70 , unifeb70 Daha Az
3 Kayıtlı Üye (2 Mobil) ve 6 Misafir (1 Mobil) - 6 Masaüstü3 Mobil1 Android
5 sn
20.025
Cevap
357
Favori
813.105
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
76 oy
Öne Çıkar
Popüler Konular listesinde
89. Sırada  bugün en iyi #7
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    merhaba
    Keenetic firması modeme özel istediğniz bir domain name tescil ediyor...
    modem yazılımı sayesinde bu alan adına bir şekilde ulaşmak mümkün oluyor...
    mesela benim kullandığım ;https://micro.keenetic.name
    isterseniz siz de cep telefonu yada turknet olmayan bir internet sağlayıcıdan yukarıdaki linki test edebilirsiniz...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 14 Ocak 2020; 22:59:30 >
  • micro77 kullanıcısına yanıt
    Ddns çalışma mantığını biliyorum fakat cgnat aktif iken kullanılabildiğini bilmiyordum. Bayağı faydalı bir özellik öyleyse. Teşekkürler

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • serji kullanıcısına yanıt
    rica ederim.

ayrıca bu özellik sadece Keenetic extra dsl modem'e ait değil tüm Keenetic router'lerde mevcut ,
    her birine ayrı ayrı alan adı "domain name" almak ve internet olan her yerden ulaşmak mümkün.
    mesela Keenetic air mesh router ;
    KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 14 Ocak 2020; 23:22:51 >
  • abuabuabu A kullanıcısına yanıt
    Muhtemelen RAM yetersizliği yaşıyorsunuz modemde o yüzden modem sapıtıyor sanıyorsunuz. Keenetic modemin sıkıntı çıkaracağını sanmam deneyebileceğiniz kullanan bir arkadaşınız varsa önce deneyin sonra satın alın derim.
  • mito1172 kullanıcısına yanıt
    Yok laa...
    Ne ajanı olum...
    O amerikan işi.
    Biz hafiyeyiz, hafiye...
    3+1 ev kör alan kalmasın diye ama hala kapı ve koridorda kör alan mevcut. 2 kamerada ekleyecektim ama şimdiden sistem sapıttı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • altuntepe2 kullanıcısına yanıt
    Deneme imkanım yok maalesef...
    Bu router olandan değilde direk modem oşandam alsam işimi görürmü?
    Tp-link vr 900
    Asus ac68u
    Arasında hangisini önerirsiniz?
    Download vs önemli değil sadece sistem stabil çalışsın ve çekim gücü iyi olsun yeter.

ilginç 3 artı 1 eve 12 kamera ev ahalisinin adımlarını lokmalarını sayıyorsun sanırım neyse ne diyelim kolay gelsin
    Evde çocuk / bakıcı ikilisi var ise normaldir,
    Ama yok ise düşündürücü gerçekten,
    Ajan olabilir mi acaba :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • deniz_sea kullanıcısına yanıt
    Talihsiz bakıcı deneyiminden sonra maalesef.
    Bebek bakıcı kombinasyonu mevcut üzerine birde talihsiz olaylar olunca psikopata bağlıyor insan.

Şu kardeşinize yardım etsenizde şu modem olayını çözsek. Yoksa kameralar elimde patlamış olacak.

ya baştan desene bende şaşırdım 12 kamera nedir tamam şimdi anlaşıldı haklısın ne manyaklar var yalnız kameraları gizle baya göze takılmasın bakıcının bu konuda bilgim yok hiç kullanmadım ama bir güvenlik kamerası kuran firmalara danış derim 1 modeme maksimum kaç ip kamera takılabilir diye en net bilgiyi onlardan alırsın burada pek 12 kamera takan olduğunu sanmam
  • quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Talihsiz bakıcı deneyiminden sonra maalesef.
    Bebek bakıcı kombinasyonu mevcut üzerine birde talihsiz olaylar olunca psikopata bağlıyor insan.

Şu kardeşinize yardım etsenizde şu modem olayını çözsek. Yoksa kameralar elimde patlamış olacak.
    Geçmiş olsun rabbim tekrarını veya daha kötüsünü yaşatmasın inşallah.
    Hocam bana sorarsan arkadaşlarında dediği gibi 7/24 12 kamerayı dışardan izlemiyorsan ExtraDSL işini rahatlıkla görebilir eğer biraz piskopata bağladım 7/24 izliyorum dersen zaten modeme hiç girme ultra modelinini öneririm öndeki modemi köprü moda alırsın kullanıcı adı ve şifreyi ultrada sonlandırırsın modemin hiç bir hükmü kalmaz tüm yük ultrada olur ve rahatlıkla istediğin gibi kullanabilirsin.
  • Kameraları böyle en görünen yere tepeye tepeye diktim. Demokrasinin kılıncı gibi göz önünde olsunki unutmasın izlendiğini diye.
    Kameracılar ip güzel değil olmaz cart curt dvr cihazlı kamera takıp kablo çekmemiz lazım diyorlar.
    En uygun söyleyen her açı için 12 kamera ve kablolama ile 11bin fiyat çıkardı.
    Ev kira kablosuz yapalım diye sordum olmuyor diyip durdular.
    Bende sinirlendim mi nin kamerasını ve 64gb hafıza kartı alıp taktım nasada yönlendirince 6 aya kadar kayıt yapabilir görünüyor. Son 4 kameraya kadar modem idare ediyordu ama 4 kameranın yükü ağır geldi heralde devamlı donuyor
    @mito1172

Sağolun hocam. Allah cümlemizin çoluğunu çocuğunu korusun, hep iyi insanlarla tanışırsın inşallah
    @deniz_sea

Gün içinde bir iki kez belki hanım bakar işe gidince ama daha çok kameralar kayıt yapsın bir sıkıntı vs olursa bakarız ama kameralar nas cihazına kayıt yaptığından modem baya kasıyor. Nası devre dışı bırakınca kasma gidiyor ama nas'a kayıt etsin istiyorum
    @teknotakip_tr

işte 1 modem kaç kamera taşır onu öğrenmek lazım 4 kameradan sonra sapıtıyorsa belki de o kadar taşıyordur emin değilim umarım bilen biri yazar
    Elimde tt netin verdigi zyxel modem vardı bugün onu kurdum o modem 5 kamera 2 nas ve 4 telefonda sapıttı.
    Modem kitlenip kaldı büyük ihtimalle iyi bir işlemcisi olan herhangi bir model işimi görecek.

• quote:

Orijinalden alıntı: abuabuabu

Elimde tt netin verdigi zyxel modem vardı bugün onu kurdum o modem 5 kamera 2 nas ve 4 telefonda sapıttı.
    Modem kitlenip kaldı büyük ihtimalle iyi bir işlemcisi olan herhangi bir model işimi görecek.
    aynen iyi bir modem belki kaldırır tavsiyem konudaki modemin m.hizmetlerini ara durumu anlat belki net bilgi verir ve taşır derse alırsın güçlü bir modelini
    Hocam bak birisi ne yazmış HB yorumuna:

quote:

Cihazı modem router olarak kullanıyorsanız ve aynı anda modeme 7 - 8 cihaz bağlı ise ve bağlı cihazlardan biri mesela tv de youtube dan video seyrederken pc nizde speedtest yaptığınızda cpu kullanımı %99 a kadar çıkıyor ve bazen kopma problemi oluyor.
  • mraltun kullanıcısına yanıt
    Evet yabancı forumlarda istemci sayısı artınca donmalar başlıyor yazmışlar.
    Bilemedim ne yapacağımı

• size en uygun Keenetic ultra router gibi görünüyor, RAM bellek açısından...
    normal modemi wifi firewall vs. kapatıp bu Router ile bir deneyin derim...
    işinizi görmez ise internet alışverişlerinde 15 gün iade seçeneği de var...

• mraltun kullanıcısına yanıt
    speedtest de torrent benzeri max. download kapasitesi kullanıyor...
    tahminim diğer kullanıcıların etkilenmemesi için torrent indirme de normal hızın 2/3 ile sınırlı yapılmış ...
    bu tür hız testleri yaparken gerçek hızı öğrenmek için, ağda internete yüklenen kullanıcı olmaması gerektiğini de belirtmek lazım, yoksa yanlış sonuçlar elde ediliyor...

önemli olan 20-30 kullanıcı da olsa normal internet kullanımı , TV izleme vs. gibi durumlarda sorun yaşanmaması , herkesin internete erişmesi olmalı değil mi?

KEENETIC EXTRA,OMNI,HERO,PEAK,HOPPER DSL , VIVA,AIR,HOPPER,TİTAN İnceleme ve Kullanıcı Yorumları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi micro77 -- 16 Ocak 2020; 9:25:39 >

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.