Şimdi Ara

Kedim Kapıları Açıyor

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
1
Favori
1.828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Başlıkta belirttiğim gibi, yemek yerken odaya girmemesi için benim odama kapatıyoruz ama nasıl yapıyorsa 1-2 dakika sonra geliyor. Hala anlam vermiş değilim. Sanırım kapıya zıplayıp ağırlığını veriyor

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyxx -- 18 Mayıs 2014; 22:37:22 >

• Benimkindede ayni sorun var bizden gormus nerden acildigini anlamis kapinin kulubuna asiliyo acilana kadar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Video'u atınca, alıntıla çağır beni.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dark Knıght -- 7 Nisan 2014; 18:25:28 >
  • Benide haberdar et.
  • Aynen benim kedimde ayni hareketleri yapiyor kapiyi acmasinda sıkınti yok ama kapatmaya gelince sorun yasiyoruz :)

• Arkadaşlar malesef videoyu çekemeden kedim evden kaçtı :( Kusura bakmayın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ozzyxx -- 18 Mayıs 2014; 22:38:32 >
  • aynısını benim tekir oğlum yapıyor. eğer yaparken yakalarsam video çeker atarım :) ayrıca bizimki buzdolabını ve çekmeceyi açıyor. buzdolabının lastiğine tırnağını taktırıp çekiyor ama çekmeceyi nasıl açtığını bilmiyorum
  • bizdede aynı sorun var. arkadaş normal kapıları geçtik dış kapıyı buz dolabını fln açmaya başladı. kapıyı kitlemeyi unuttuk mu apartmanda komşularımıza misafir oluyor :D
  • Kedinin Ağzından Öpesim Geldi çok severim böyle maharetli hayvanları
  • Benim kedim de sahurda dış kapıyı açıp evden kaçmış. Babam uyuduğu için dışardan başka bi kedi yanında ses yapınca uyanıp anlamış. Sabah 6da eve girdi kerata ama dışarda ne yemişse direkt kustu. Çok tehlikeli ne yapacağız bilmiyorum

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.