Şimdi Ara

Kedim hasta (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
38
Cevap
0
Favori
6.967
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Sağ olun. Ben hayvanlara eziyet eden insanları hiç anlayamıyorum. Ağzı var dili yok. Ne kötülük yapabilir de vuruyorsun hayvana. Bu tip insanlar sosyopattır bence kesinlikle psikolojik sorunları vardır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AnonymousT

Sağ olun. Ben hayvanlara eziyet eden insanları hiç anlayamıyorum. Ağzı var dili yok. Ne kötülük yapabilir de vuruyorsun hayvana. Bu tip insanlar sosyopattır bence kesinlikle psikolojik sorunları vardır.

Kesinlikle.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Allah rahmet eylesin benim kuşumds öldü . Üzücü durum yeni bir kedi al sokakta kış geliyor. Hayvanlara küsme ne kadar da aci versede ölünce

• Sağ olun. Haklısınız hayvanlara küsmemek gerek. Zaten küsmüyorum da ölünce çok üzüyor insanı.

• Geçmiş olsun. Bizim kedi de 7. yaşını dolduruyor bu sene. Ölürse ailecek psikolojimiz bozulur yemin ediyorum. Evin 5. bireyi gibi davranıyoruz.
  • Tihilu kullanıcısına yanıt
    Sağ olun. Allah sizin kedinize ömür versin. Gerçekten aile bireyi gibi oluyorlar.

• Hocam bizim de bahcedeki kedi öldü öyle. Veterinere goturduk. Cok üşümüs dedi vucut sicakligi azalmis. Hizli hizli nefes aliyordu En son gece. Sicak su torbasi koyduk yanina. Sabah miyavlamis. Abim iki dk disari cikarmis tak diye ölmustu sonra.

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Keşke hamile kalmadan kısırlaştırsaydınız.

• quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Keşke hamile kalmadan kısırlaştırsaydınız.

Düşündük ama çok bencilce bi karar olduğuna karar verdik. Sırf kendimiz için hayvanın doğasıyla oynamak ne kadar doğru olur?

• Zaten bu hastalığın pek kurtuluşu yok maalesef.

• Öncelikle geçmişolsun hocam.Bizim de 5-6 aylık bir kedimiz var İzmirde.Babaannem le dedem bakıyor.Yazın başında doğdu.Aslında oradaki kediler insan sevmesine alışık olmaz çünkü çok insan yok orda çevrede en fazla 10 insan falan var.Ama bu kedinin annesi ve kardeşi öldü annesiz kardeşsiz büyüdü o yüzden alıştı insana,mesela dedemler hayvan sevmez demiyim ama pek duygu beslemezler, bir tek köpekleri oluyor ama bu kediyi çok sevdiler öyle ki dışarıda olduğu zaman dedemle kedi beraber yatıyor.Valla hiç bilemiyorum ölürse napıcaz çok bağlandık kediye.Biz yokken köpek saldırmış da zorla kurtulmuş umarım bir daha olmaz

• Sağ olun. Mutlaka aşılarını yaptırın. Karma ve parazit aşını yaptırın en azından. İç parazitler çok ölümcül oluyor.

• Kedim...
  • Nobel Adayı N kullanıcısına yanıt
    Hamile kalmamasının yolu kısırlaştırmak. Sokaktaki bütün yavrular yuva bulamayacağına göre ölmelerinden iyi gibi gözüküyor kısırlaştırılmaları.

• 7/24 açık veterinerler var.Oraya götürebilirsin.Ölebilir şakası yok bu işin
  • quote:

Orijinalden alıntı: adnan mersedes

Hamile kalmamasının yolu kısırlaştırmak. Sokaktaki bütün yavrular yuva bulamayacağına göre ölmelerinden iyi gibi gözüküyor kısırlaştırılmaları.

Düşünce farklılığı olmuşla ölmüşe çare yok

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.