Şimdi Ara

Kedim evdeki butun kablolari kemirdi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
26
Cevap
1
Favori
546
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Kedim evdeki butun kablolari kemirdi
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    618 Mesaj
    Durum çok perişansa kablolara limon falan sür ısırma oyuncağı da alabilirsin severse bırakır belki kabloları
    quote:

Orijinalden alıntı: Pastacı Fırınzade Efendi

Durum çok perişansa kablolara limon falan sür ısırma oyuncağı da alabilirsin severse bırakır belki kabloları

Kablonun birine oje surdum koklayip yuzunu eksiterek kacti insallah kalici bi cozum olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dexter / Camelot / Fringe / Game Of Thrones / House M.D / Lost / Merlin / Prison Break / Spartacus / South Park / Supernatural / The Big Bang Theory / The Secret Circle / The Walking Dead / Doctor Who / Kyle XY / Teenwolf / Breaking Bad / Gossip Girl / How I Met Your Mother / Alcatraz
  • Binbaşı
    1253 Mesaj

quote:

Orijinalden alıntı: karatebilenkedi

Aman dikkat edin hocam

Hocam böyle şeyler 10 saniyelik lehime bakar
    |
    |
    Bahsedilenler: DimpLe `

Orijinalden alıntı: SonictheHedgehog-MZ

Hocam bir yol goster suna, ayip valla

not: kediye

Valla aynısını yapmaya gelmiştim
    |
    |

Dare to Zlatan
  • Yarbay
    3062 Mesaj
    birkaç defa ısırırken o bölgelere kolonya sürün, kediler kolonyadan nefret ediyor ısırmayı bırak kokusunu aldığı saniye yaklaşmayı bırakır. bir kaç defa tekrarladıktan sonra kablolardan uzak durur büyük ihtimalle

Orijinalden alıntı: kittyhunter

birkaç defa ısırırken o bölgelere kolonya sürün, kediler kolonyadan nefret ediyor ısırmayı bırak kokusunu aldığı saniye yaklaşmayı bırakır. bir kaç defa tekrarladıktan sonra kablolardan uzak durur büyük ihtimalle

Bazi kablolari kemirmis icindeki bakir cikmis onlara dokemem ama digerlerine deneyecegim tesekkurler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Dexter / Camelot / Fringe / Game Of Thrones / House M.D / Lost / Merlin / Prison Break / Spartacus / South Park / Supernatural / The Big Bang Theory / The Secret Circle / The Walking Dead / Doctor Who / Kyle XY / Teenwolf / Breaking Bad / Gossip Girl / How I Met Your Mother / Alcatraz
HızlıCevap
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
SEO
üniversite
Bey Azura
haberler
Mobilya Takımları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,234
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.