Şimdi Ara

Kedim evde rahat değil

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
161
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar okulun dibinde kedi buldum bir süredir de bakmak için kedi arıyordum kediyi bulduğum gibi eve götürdüm aşılarını vs bugün yaptırıcam ama kedi evde rahat değil gibi ve ağlamaklı bakıyor kahroluyorum. Şimdi ben kediyi almasam soğuktan ölecekti kötülük etmedim yani ama biraz huzursuz gibi ve benden kaçıyor. Napabilirim? Zamanla alışır mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Kaç gündür sizde kedi? - alışması biraz zaman alabilir.
    Kedi kaç aylık ? -İnsanlardan dayak yemiş olabilir.
    Günde kaç saat evde kalıyorsunuz? -Evde durduğunuz onla geçirdiğiniz süre arttıkça size alışmsaı kolaylaşır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: tembelreis

Kaç gündür sizde kedi? - alışması biraz zaman alabilir.
    Kedi kaç aylık ? -İnsanlardan dayak yemiş olabilir.
    Günde kaç saat evde kalıyorsunuz? -Evde durduğunuz onla geçirdiğiniz süre arttıkça size alışmsaı kolaylaşır.

Alalı gün olmadı 1-2 saat anca oldu. Kaç aylık bilmiyorum.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam özgürlüğü elinden alınıp bir eve kapatılıyor, tanımadığı bir ortam.Güven duygusunu sağlamanız biraz zaman alacaktır, eve alışması da aynı şekilde.Yavruysa ve zayıfsa büyük olasıkla yaşama ihtimali düşük olduğu için sahiplenmekle iyi yapmışsınız ama biraz zaman verin kendisine evde güvenli noktalar belirlesin, evdekileri uzaktan izlesin.Zamanla güven duygusunu sağlayınca zaten kendisi gelecektir.Ama siz üstüne üstüne gitmeyin serbest bırakın unutun onu çok sürmez aranızdaki mesafe
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.