Şimdi Ara

.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
744
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi szcnrc -- 3 Aralık 2018; 22:2:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Çok üzücü bir durum, Allah sabır versin, ne diyeceğimi bilemedim. Genede kendinizi suçlamayın, böyle olacağını bilemezdiniz.
  • Öncelikle geçmiş olsun.Yavruya yardımcı olmaya çalışırken böyle bir durumun olması gerçekten çok üzücü.Ancak bu gibi durumlarda araştırmak veya bu işin uzmanlarına yani veterinerlere danışmak en iyisi.Dışarıdan almış olduğunuz özellikle de 2 aylık bir yavru bu kadar sık yıkanmaz; hele ki havaların bu kadar soğuk olduğu bir dönemde.Neden ölündüğü bilememekle birlikte bir daha ki sahiplenmenizde biraz daha araştırmacı olursanız bu gibi ufak ama hayat kurtarıcı bilgilere ulaşırsınız kolaylıkla.
  • Bence yıkandığı için ölmemiştir. Belli ki hastaydı ve yavru bedeni hastalığa dayanamadı. Yoksa sokak kedisi yağmurda sırılsıklam olur yine ölmez. Benim de geçenlerde bir yavru kedi elimde öldü. Araba çarpmış can çekişiyordu aldım kenara koydum belki kendine gelir veterinere götürürüm dedim ama 4-5 sn sonra son nefesini verdi ağzından kan geldi. Çok üzüldüm yaşadığın duyguyu anlıyorum.

• sana göre ılık ona göre sıcaktır . Allah Rahmet Eylesin. Sokakta daha yavru ihtiyaçı olan yavru gördümü alın yoksa daha kötü şartlarda ölüyorlar.
  • su ile alakalı olduğunu sanmıyorum, başın sağ olsun, yeni bir kedi sahiplenelirsin güzel insan. gençlik hastalığı da olabilir ya da iç hastalık falan suyla kedi mi ölürmüş?

• Kulağına su kaçırmamanız gerekirdi.Ayrıca üşümüş de olabilir.
  • Arkadaslar insana sucluluk duygusu hissetirecek seyler yazmayin. Teselli etmeye calisin bence.

• Ben sokaklarda neler görüyorum, sen elinden gelenin fazlasını yapmışsın, için rahat olsun..

Benim de hasta kedime karşı keşkelerim oldu ama yine de olan oluyor..
  • çok kötü bir durum gerçekten Allah sabır versin ama kendini suçlama çünkü sende öyle olmasını istemezdin sonuçta
  • Dostum ben de senin gibi olmek uzere olan bi kedi aldim eve iyileşene kadar.hem mantar hem ic paraziti vardi.ayrica öksürürken kendini kaybediyor nefes alamiyordu.kedileri cok severim fakat tuylerini koltukta vs gordugumde bitlendigim icin 2 hafta icinde 2 kez yikadim.su an disarida arka bahcemizde aslan gibi geziniyor.soguktan korunsun diye yuva da yapmistik ama birine batmis olmaliki cope atmis.kisaca yikamakla alakasi yok bence.sadece kotu bir tesaduf olmus.yardim etmekten endise etme.sevkin kirilmasin hic dostum.icin de rahat olsun.istersen fotograflarini ve öksürürken çekmiş olduğum vidyolari yollayabilirim.
  • Yani kedi beslemedim ama ılık suya soktuğun için direkt ölmemiştir. Dolaylı olarak tetiklenen bişeyler olabilir.
  • Su yüzünden ölmemiştir, kışın soğuğunda yağmurda ıslanıyor bu hayvanlar. Muhtemelen bir hastalığı vardı ve o yüzden öldü.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.