Şimdi Ara

Kedim 90 gündür kızgınlıkta ???

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
96
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • merhabalar evimizde ki kedimiz bugün 3 ay olacak, kızgınlıkda ve evi apartmanı yıkıyor feci bir ve sürekli bir bağırmayla. kısırlaştırmaya götüreceğiz kızgınlık sonrası en az 10 gün geçmesi gerekiyormuş ne yazık ki kızgınlıktan çıkıp max 5 gün sonra tekrar giriyor 10 gün uyku harici sürekli sanki boğazını yırtarcasına yükseık sesle ses çıkartıyor. bir kereye mahsus hormon hapı verdik fakat oda çok kısa süreli fayda etti ne yapmalıyız tüm apartman artık şikayetçi.sürekli ilgilenmem gerekiyor sürekli ders çalışamaz oldum az değil 90 günn

• Kardeşim benim aynı durum bende de var. Çıkıyor 3-5 gün sonra tekrar kızgınlığa giriyor. Uyku mevzusunu geçtim zaten adam akıllı uyuyamıyorsun. Bi yandan da apartman mevzusu var. Ben bi çaresini buldum. Kedimi sevdikten sonra taşıma kafesine koyuyorum 5-10 dakka sonra uyuyor. Kimileri buna gereksiz duyar kasıcak ama kızgınlığı geçmeden de vet'e götüremiyorsun. Sen en iyisi parayı bulduğunda direk vet'e götür. Bir de çok ciddi rakamlar alıyorlar ama neyse artık yapacak birşey yok.
  • katılıyorum insan kıyamyor taşıma kutusuna kapatınca da ankarada özellikle çok yüksrek fiyatlar istiyorlar birde korkutuyor beni tabi müdahale. vet. en az 10 gün geçmeli diyor ne yapmalı bilemedim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.