Şimdi Ara

Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!) (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
14 Misafir (1 Mobil) - 13 Masaüstü1 Mobil
5 sn
213
Cevap
3
Favori
57.947
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    inandıkları için öylee yazıyorlar. anlayamazsınızzzz
  • Bizim evede kedi girmisdi babam supurge hortumuyla iyi bir hasladı kediyi sonra bisey yok gibi yuruyup gitti 2 3 gün sonra bahcede cesedini gördüm.
  • Allah'ım şifa versin inşallah bizim de başımıza gelmişti çok kötü bir durum
  • hayvanın çektiği şu azap tamamen sizin ihmalciliğiniz. ki azapla kalmayıp ölebilir de.

eve bir can almak büyük bir sorumluluk. bunun gereklerini yerine getiremeyecek kişiler evlerine hayvan alırlarsa sonuçları böyle oluyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 9vs6

iç kanamadan ölebilir. başka kedi alınız ölmezse arkadaş olur

hocam baya düzeldi gibi gözüküyor. 3 gün oldu sanırım olay olalı.
    kendini toparladı şimdilik eskisi gibi yemeğini yiyip tuvaletini rahatlıkla yapıyor.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

1 hafta sonra kediniz ölebilir kendinizi hazırlayın buna... Ayrıca "Allah esirgemiş, esirgesin" gibi klasik kalıplaşmış dualar söyleyeceğinize 12. katta kedi beslerken daha dikkatli olmanız gerektiğini, balkon kapısını neden açık bıraktığınızı düşünmeniz gerek. Herşey oldu bittiden sonra anlamsız dualarınızla kendinizi kandırıyorsunuz.

Not: Dinlere inanmıyorum bu yüzden tepkili mesaj yazdım.

Dostum senin dinsiz olman beni ilgilendirmiyor. Zerre umrumda değil.
    Ancak benim konuma gelip böyle posta koyamazsın.
    Kedimin ölüm tehlikesi geçirdiği şu zamanlarda seninle uğraşamam bunu bil.
    Kedinin düşmüş olması senin gelip burda azarlayabileceğin anlamına gelmez.
    İsteyerek olmadı tabiki. İhmal sonucu diye yazdım ben oraya.

BLOK.

• quote:

Orijinalden alıntı: a_y_k_u_t

Çok üzüldüm kedinin durumuna bakışı falan ağlatacaktı beni :( Umarım durumu iyiye gider ve iyileşir. Evcil hayvanı olmayan pek anlayamaz ufacık canı yansa insanın içi gidiyor. Bazen diğer insanlar kızıyor ve ya onlara garip geliyor çocuğumuz gibi deyince. Ama ben dayanamıyorum ve ne yazık ki artık evcil hayvan bakamıyorum. Başlarına kötü bir şey geldiğinde depresyondan çıkamıyorum.

Aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hükümran

Geçmiş olsun inşallah düzelir. Bu korku yüzünden zaten surekli açık olan bütün kapı pencerelere sineklik taktirdik. Mutlaka sizde bi düşünün

Şuan sipariş verildi zaten tel için
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrT4ngo

araba tavanini gorunce bi gülme geldi Allah affetsin :D

şaka maka bulduğnuz için şanslısınız. eğer bulamasaydınız acaba noldu diye kahrınizdan mahvolurdunuz

Aynen öyle
  • quote:

Orijinalden alıntı: Sosisli Süt

Durumlar nasil?

iyileşiyor gibi.
    Eski hareketlerini yapmaya başladı.
    Yalıyor eskisi gibi
    Yemeğini ve tuvaletini rahatlıkla yapabiliyor artık.
    Hadi hayırlısı
  • quote:

Orijinalden alıntı: kerem1000

quote:

Orijinalden alıntı: fearlestorm

1 hafta sonra kediniz ölebilir kendinizi hazırlayın buna... Ayrıca "Allah esirgemiş, esirgesin" gibi klasik kalıplaşmış dualar söyleyeceğinize 12. katta kedi beslerken daha dikkatli olmanız gerektiğini, balkon kapısını neden açık bıraktığınızı düşünmeniz gerek. Herşey oldu bittiden sonra anlamsız dualarınızla kendinizi kandırıyorsunuz.

Not: Dinlere inanmıyorum bu yüzden tepkili mesaj yazdım.

Dostum senin dinsiz olman beni ilgilendirmiyor. Zerre umrumda değil.
    Ancak benim konuma gelip böyle posta koyamazsın.
    Kedimin ölüm tehlikesi geçirdiği şu zamanlarda seninle uğraşamam bunu bil.
    Kedinin düşmüş olması senin gelip burda azarlayabileceğin anlamına gelmez.
    İsteyerek olmadı tabiki. İhmal sonucu diye yazdım ben oraya.

BLOK.

arkadaş doğruları yazmış, adına posta koymak mı dersin ne dersin bilemem. ihmalciliğinizle hayvana ızdırap çektirdiniz. neredeyse can verecekti... bi de ''isteyerek olmadı'' yazmışsın. yok bi de isteyerek olaydı ha?

evine bir can alıyorsan ihmal etmeyeceksin, bu kadar basit. bunu yapamayacaksanız kedi bakmayın.

• Üzüldüm kardeşim geçmiş olsun araba iyiki orda duruyormuş yoksa daha kötü olabilirdi
  • Bizim kedi de 3 Hafta önce 4. kattan beton zemine düştü. Hemen veterinere götürdüm iç kanama için iğne yapıldı ertesi gün röntgen çekildi iki bacağının eklem yerinde kırık ve ciğerlerinde kanama vardı. Ciğerlerindeki kanama durmadan ameliyata alamadılar, 1 hafta serum ve iğneler ile kanama durduruldu sonra ameliyata alınıp iki bacağına da platin takıldı. Ameliyattan sonra veterinerde 1 hafta yoğun bakımda kaldı, bir haftadır bizimle evde. Çok şükür iyi, her geçen gün biraz daha düzgün yürüyor ama bizi çok korkuttu.

Düşmeden sonraki bir hafta on gün iç kanama için riskli, umarım sizinki de iyileşir çok geçmiş olsun.
  • Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!)

Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!)

Bu vitamin ile çok çabuk toparlandı tavsiye ederim.

Kedim 12. Kattan Düştü ! (İYİLEŞTİ!!!)

Ameliyat olduğu gün ve bir hafta sonra eve geldiği gün..

Bu da yazık düşmeden önceki hali :(
  • quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

Bizim evede kedi girmisdi babam supurge hortumuyla iyi bir hasladı kediyi sonra bisey yok gibi yuruyup gitti 2 3 gün sonra bahcede cesedini gördüm.

Hocam size bir sey demek istemiyorum ama babaninz hayattaysa umarim o yaptiklari fitil fitil burnundan gelir. Bir gün bir yerde kıstırıp sağlam bir dövüp sakat bırakırlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Noldor86

quote:

Orijinalden alıntı: -ZoRRo-

Bizim evede kedi girmisdi babam supurge hortumuyla iyi bir hasladı kediyi sonra bisey yok gibi yuruyup gitti 2 3 gün sonra bahcede cesedini gördüm.

Hocam size bir sey demek istemiyorum ama babaninz hayattaysa umarim o yaptiklari fitil fitil burnundan gelir. Bir gün bir yerde kıstırıp sağlam bir dövüp sakat bırakırlar.

Yapamayacağın şeyleri söyleme evlat hadi uza.
  • yaparım demiyor umarım diyor... temenni etmiş...
  • Hakikaten hocam 10 numara bi zamanlama

Adam kedim 12. Kattan düşmüş diyor sen sizin eve giren kediyi felç eden babandan bahsediyorsun

Seni tebrik ediyorum

Hadi baban kediyi öldürdü kedinin sucu eve girmek cezası ölüm

O hayvan belkide aç olduğu için eve girmişti

Sende bunu anlatınca hem sana hem babana madalya takmak lazım.
  • 
Sayfa: önceki 7891011
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.