Şimdi Ara

KEDİLERE ZARAR VEREN ÇOCUK ÜRETMEK... #ANTİ-NATALİZM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
324
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
Giriş

Tabiki de esmer leş tipli bir cocuk dalla kedinin birine vurdu

Kızın biri mudehale etti ben etsem onu falezlerden atmak isterdim kansizin evladı

Ulan parka köpeğini getiren insanlar var yarisinin kopegi o kadar egitimli ki kedilere bakmiyor bile uslu uslu oynuyorlar falan

Bu veledin anası babasi oyle insanlar ki bunlar kopekten daha saldirgan yararsiz ve iğrenç bir mahluk dunyaya getiriyorlar iste böyle

Fukaralar egitimsizler cahil cühelalar ürerse iste böyle olur ah bizim parkta bi abi var kedileri seven bunu görse varya anasi babasinin yaninda da olsa döverdi o yoktu ciddiyim zaten orucluydum babasi bir sey dese onu da doverdim az daha park yeri icin cocugunu oynatan bi natalisti dovecektim zaten adam tutmus park yerinde cocuk eğliyor trafik falan umrunda değil

Bu cocuk icin kopek gibi değil domuz gibi diyecegim domuza hakaret olur cok uslu domuzcuklar da var bilemiyorum iğrenç bir yaratik gibi insanlar üretiyorlar

Dusunsenize cocugunuz olursa bunun gibi bir hamam böceği ile bir arada okuma riski var

Asla cocuk yapmayin evlat edinin adam yetistirin sıfırdan sorun yaratmayin var olan sorunlari çözün

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Esmerim alındım hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • nedengerekli kullanıcısına yanıt
    Acı gerçek bu beyazlar daha üstün ve insancıl kardeşim yapacak bir şey yok

• u8p

• knk esmerleri ne kadar sevmesende dünya genelindeki kızların çoğu esmer erkeklerden hoslanıyo hatta avrupalı kızlar bitiyor resmen tr de bile her taraf esmer erkek dolu olmasına rağmen yine de esmerlerden daha cok hoslanılıyor

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • highest in the room kullanıcısına yanıt

ha ha haaaaa

• hamza5806 kullanıcısına yanıt
    la o değil de benim vücut tipi fat skinny yani yağlı olduğum halde dapdar duruyor omzum ne yapcam ben

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • highest in the room kullanıcısına yanıt
    Yaği at bol bol omuz çalış

• son up

• Esmerler cocuk yapmasin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • #esmerler_üremesin_ülke_bölünmesin @Alarak

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hamza5806 -- 28 Nisan 2022; 14:48:18 >
  • Dün parkta iranli bi cocuk bi kediye bastı tam bi sisko embesildi esmer mide bulandırıcı bi tipi vardi bi kovaladik kansizi

Bilerek basmadi ama gene de keske o kediye basana kadar kendi ölseydi

• 
Sayfa: 1
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.