Şimdi Ara

Kedilere Uyuz Oluyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
870
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bunlar kadar beleşçi hayvan daha yok. kuşlar bile en azından uçuyorlar bir şeyler yapıyorlar. yemek versen 80 sene dibinden ayrılmaz, vermesen de ayrılmıyorlar. geliyorlar sürtünüp duruyorlar pst mst yapıyorum ayağımı yere vuruyorum hiç sallamıyor da.

köpeklerde böyle bir olay yok. çağırmadığın sürece yaklaşmıyorlar bile. yaklaşırlarsa da öyle sürtünme falan ben hayatımda görmedim yanından veya arkandan yürürler o kadar.

• Düşünsene minik bir kedisin kendi kendine takılıyon ama yine de Lenora beyefendiye yaranamıyosun vay alüminyum

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kızlar yanaşsa surtunse hosuna gider ama

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • vallaha ben kedileri pek sevmezdim ama ne bileyim artık sevirum siyah kediler hariç bana sevimli gelmiyorlar ama şöyle yavru sarı maviş kediler çok tatlı oluyor ama büyüyünce kendilerinden nefret ediyorum bazen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi thebiqboss -- 17 Eylül 2019; 17:38:26 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Düşünsene minik bir kedisin kendi kendine takılıyon ama yine de Lenora beyefendiye yaranamıyosun vay alüminyum
  • Bu Lenorayı bloklicam diye diye hep ertelediydim dur basim bloğu fırsat bu fısrat.
  • quote:

Orijinalden alıntı: collossus

Bu Lenorayı bloklicam diye diye hep ertelediydim dur basim bloğu fırsat bu fısrat.
    basmayın
  • korktuğunu bu kadar belli etme
  • Kedilere Uyuz Oluyorum
  • ben kedi besleyenlere uyuz oluyorum.
    her tarafını çiziyorlar, hala sevmeye devam ediyorlar. yemek vericem su vericem ev vericem o halde bana çizik atsın sakat bırakırım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi [Eren] -- 17 Eylül 2019; 19:4:53 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-2472D2B0E

Düşünsene minik bir kedisin kendi kendine takılıyon ama yine de Lenora beyefendiye yaranamıyosun vay alüminyum
    Kedi sevmeyen insan isotçudur, sabahları tezek topluyordur, kahvaltıda çemen yiyordur.

• quote:

Orijinalden alıntı: [Eren]

ben kedi besleyenlere uyuz oluyorum.
    her tarafını çiziyorlar, hala sevmeye devam ediyorlar. yemek vericem su vericem ev vericem o halde bana çizik atsın sakat bırakırım.
    nankörler, yemeği gördü mü satarlar, hal hatırları yoktur ve yemek alamadılar mı da sürekli rahatsız ederler. sevmiyorum kedileri. köpekleri severim ama.
  • Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Sevmek için bir nedenim yok. Neden isotcu damgası yediğimi anlatabilir misin. Hayvan duyarindan nefret ediyorum. Ben hiç gidip deformed kedi besleyen insan görmedim mesela hiç düşündün mu neden?

• quote:

Orijinalden alıntı: equallyworthless

Sevmek için bir nedenim yok. Neden isotcu damgası yediğimi anlatabilir misin. Hayvan duyarindan nefret ediyorum. Ben hiç gidip deformed kedi besleyen insan görmedim mesela hiç düşündün mu neden?
    Bu yaptığıma ironi derler, bunu ciddi algıladıysan bence şahsî bir sorun bu. Ayrıca, neden tamamen İngilizce ya da tamamen Türkçe yazmadın? Deformed ne demek Allah aşkına? Neden Türkçesini yazmıyorsun?

Her neyse, soruna gelecek olursak; evet, aldım, hatta aldığım tüm kediler yardıma muhtaç hayvanlardı.

• Çirkinlik Ne Kadar Kolay Ç kullanıcısına yanıt
    Keşke senin kedilere yaptığın gibi biri de bana acıyıp sahiplenseydi de para biriktirmeye gerek kalmadan yüzümdeki deformiteyi duzelttirseydi. Hayat hiç adil değil.

• quote:

Keşke senin kedilere yaptığın gibi biri de bana acıyıp sahiplenseydi de para biriktirmeye gerek kalmadan yüzümdeki deformiteyi duzelttirseydi. Hayat hiç adil değil.
    Kardeş sen manyak mısın lan hahahahhaahaha

• quote:

Hayatın adil olduğunu savunanlar, güzel hayatlara ya da hayattan nefret etmeyecek durumlara sahip kişiler. Bazen bu edilgenliği istiyorum ben de, ama böyle bir şey asla olmayacak, bunun için savaşmak zorundayız.

• Kedilere oldum olasi isinamadim. Aykut elmasin kedi ile kopegi karsilastirdigi muhtesem bir vine var, mutlaka izleyin. Cok dogru bi tespit. Ben de kopekciyim. Kopekler daha sadik daha oynanabilir daha duygusal hayvanlar bence. Hatta vinei atayim,

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.