Şimdi Ara

Kediler İçin Nasıl Bir Mama Almalıyım

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İş yerinin önüne koyuyorum, sokak kedileri yesin diye, semtimde bulunan petshop'dan aldım, açık paket olanlardan, nohut gibi kahverenkli.

koydum kapıya hiç biri yemiyo, koklayıp gidiyorlar,

Tekrar gittim petshopa, başka bir mama verdi, "abi bunu kesin yerler" dedi.

Onuda yemiyorlar, tekrar gittim, bu sefer petshop'daki görevli "abi kediler insan gibi, her insan yemek seçer, onlarda aynı, açıksın yerler" dedi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kef14 -- 21 Nisan 2017; 19:53:4 >
    < Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Kediler çok seçicidir. Sokak kedileri genelde çöp artık vs yediklerinden kuru mamayı yadırgayıp yemeyebiliyor. Benim çok başıma geldi. Alışkın olmadıklarından yemek istemiyorlar. Arada mama tadına alışkın olan seven çıkacaktır mutlaka.

Yağlı yemek artıkları iyi gelmez diye gidip mama almıştım onu koymuştum ev yemeği artıklarını hopur hopur yerlerken kuru mamayı koklayıp bırakmışlardı. Bazıları yemişti ama. Kediden kediye değişiyor.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam siz ıslanmayacak yerlere bırakın onlar yemesede aç olan köpek yer,karga yer vs. illaki birisi yer yani merak etmeyin.
  • Ben yemleri kapiya koyuyorum. Kediler koklayip koklayıp gidiyorlar. Ama yemler ertesi gün baktığımda tükenmiş. Bende diyorum ki. Kediler yemediyse nereye gidiyo bu yemler. Demek ki diğer hayvanlar yiyormuş ☺️

• Kef14 kullanıcısına yanıt
    Kargalar bayılıyor.Muhtemelen onlar yemiştir
  • Kef14 kullanıcısına yanıt
    Onun adı yem değil mama. yem kuşlarınkine diyorlar.
  • Bilgilendirme için teşekkürler. Başlığı değiştirdim.

• Size tavsiyem sokak hayvanlarına temizmama.com'dan micho ya da bonachine almanız.

bunlar ben gördüğüm kadarıyla her sokak kedisi yiyor. Yenmeyecek bir mama değil yani.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.