Şimdi Ara

Kediler arabayı mahvetti

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir (1 Mobil) - 1 Masaüstü1 Mobil
5 sn
66
Cevap
0
Favori
12.762
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 12 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 43
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 8
  • Ortalama Mesaj Aralığı 1 saat 26 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 10
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • kal_sau (14 mesaj) monodoks (8 mesaj) supreme-mr (5 mesaj) Ex1983Pax (3 mesaj) .:Power:. (3 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (11 mesaj)
  • @
1 oy
Öne Çıkar
Tüm Forumlar >> Motorlu Araçlar Dünyası >> Otomobil Genel >> Kediler arabayı mahvetti
Sayfaya Git:
Sayfa:
Giriş
    1588 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Merhaba arkadaşalar,

Çok ciddiyim bizim apartmanda kedi manyağı kadınlar var ve bu hayvanları yemleye yemleye 15 tane filan nüfüs yaptırdılar.İşin kötü tarafını ben çekiyorum arabanın mutlaka üstünü hoplayıp zıplayıp çıkıyorlar.Hatta dövüş bile ediyorlar arabının üstünde.Araçta siyah renk olduğundan çoğu yeri tırmık izleri doldu.

Napıcam bu hayvanlara bilmiyorum alarm taktırsam fayda eder mi acaba?

|
    |
  • Yüzbaşı
    800 Mesaj
    Kedileri besleyenlere söyle bi çaresini bulsunlar. İlgilenmezlerse git ya polise ya da zabıtaya başvur.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    521 Mesaj
    Sanırım üzerini örterek bir nebze aracınızı korumak durumundasınız.
    |
    |
  • Yarbay
    3916 Mesaj
    bunlardan birisi işini görür

|
    |
  • Binbaşı
    1178 Mesaj
    kedi besleyen yaşlı teyzelerden ben de nefret ediyorum

hayvanlar uyuz uyuz yolda yürürken resmen biz onlara yol vermek zorunda kalıyoruz. bir defa tekine baya sağlam bir küfür etmiştim, tam vuracakken manyak bir teyze de bana dünyanın lafını saydı. iyi kavga etmiştik. (yer: beşiktaş digitürk binası arkası)

aslında inadına köpek besleyeceksin onların kedi beslediği gibi bak bakalım etrafta dolanıyor mu mendebur, nankör hayvanlar
    |
    |
  • Yarbay
    2427 Mesaj
    arabaya elektrik ver
    |
    |
  • Yarbay
    4792 Mesaj
    1 kere otoparkta geri geri gelirken kedi ezdim (ne işi varsa) az daha 3-4 yaşlı teyzeler yüzünden linç edilicektim.
    |
    |
  • Yarbay
    2416 Mesaj
    Bauhaus'ta kedi ve köpekleri uzak tutan bi koku satılıyor hayvanlar için ayrılmış bölümde bahçe malzemelerin yanında onun iş görceğini tahmin ediyorum!
    |
    |
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Alarm taktırsam kedi çıktığı zaman öter mi acaba?
    |
    |
  • Çavuş
    84 Mesaj
    Bence branda örtmeyi alışkanlık haline getir.
    |
    |
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Bazen bakıyorum camdan yine üstünde 2-3 tane kedi su döktüm birkaç kere panik yapıp kaçmaya çalışıyorlar ama kaçmaya çalışırken daha çok zarar veriyorlar
    |
    |
  • Yarbay
    2222 Mesaj
    Halamlar köyde 20 kadar kedi besliyorlar(yeni doğurmuş bir tane daha gördüm, artabilir)Ne birisi arabanın üstüne kavga ediyor ne de başka bir şey. Sadece birini arabalarının üstüne efendi efendi mayışırken gördüm. Siz arabaya dişi kedi resimleri falan mı çiziyorsunuz arkadaş anlamadım ya
    |
    |
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Valla benimkisi gibi 7-8 araç var inadına beni gıcık etmek içinmidir ilk önce iila benimkine çıkıyorlar

Özellikle kış aylarında aracı yeni parkettiysem motor sıcaklığından faydalanmak için kaputun üstünü dolduruyorlar
    |
    |
  • Yarbay
    2222 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

Valla benimkisi gibi 7-8 araç var inadına beni gıcık etmek içinmidir ilk önce iila benimkine çıkıyorlar

Özellikle kış aylarında aracı yeni parkettiysem motor sıcaklığından faydalanmak için kaputun üstünü dolduruyorlar

==>www.sahibinden.com<==
    |
    |
  • Yarbay
    7615 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: .:Power:.

quote:

Orijinalden alıntı: monodoks

==>www.sahibinden.com<==
    |
    |

• Yarbay
    7829 Mesaj
    geçen kış namussuz kedi nerden bulmuşsa tavuğu arabamın tavanında yemiş arabayı görünce tavanında kanat kemiklerini ve çiziklerini görünce başımdan kaynar sular döküldü tabi en iyisi kasaptan 1 kg et alın enjektörle fare zehirini basın toptan kurtulursunuz kadınlarında yüzünü görmek isterdim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 3 Ekim 2009; 16:20:33 >
    |
    |
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    Ne zararı bu hayvanların sizlere ki.Belki sende insan yerine kedi olacaktın ve ac ac sokaklarda gezicektin kimbilebilir ki.Bırak hayvanlar istedikleri gibi yatsın.Hem yarın dünya hayvanlar günü, bırak rahatsız etme pisileri.
    |
    |
  • Yüzbaşı
    412 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: SucukluYarbay

kasaptan 1 kg et alın enjektörle fare zehirini basın toptan kurtulursunuz kadınlarında yüzünü görmek isterdim

Bunu sen ciddi ciddi düşünerek mı yazdın yoksa dalga mı geçiyorsun.Umarım ciddi değilsindir. Ciddi isen fare zehiri enjekte ettiğin eti ben sana zorla yedirecemde.
    |
    |
  • Binbaşı
    1588 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    quote:

Orijinalden alıntı: kal_sau

Ne zararı bu hayvanların sizlere ki.Belki sende insan yerine kedi olacaktın ve ac ac sokaklarda gezicektin kimbilebilir ki.Bırak hayvanlar istedikleri gibi yatsın.Hem yarın dünya hayvanlar günü, bırak rahatsız etme pisileri.

yok hocam zarar vermem hayvanlara zaten yapsam şimdiye kdar çoktan yapardım,ama bir yolda bulmak lazım arabanın heryanı çizik doluyor.
    |
    |
  • Yarbay
    7829 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: kal_sau

quote:

Orijinalden alıntı: SucukluYarbay

kasaptan 1 kg et alın enjektörle fare zehirini basın toptan kurtulursunuz kadınlarında yüzünü görmek isterdim

Bunu sen ciddi ciddi düşünerek mı yazdın yoksa dalga mı geçiyorsun.Umarım ciddi değilsindir. Ciddi isen fare zehiri enjekte ettiğin eti ben sana zorla yedirecemde.

tabiki şaka o kadar kansızmıyız hem küçüklüğümden beri hayvan beslerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi EmreGLC -- 3 Ekim 2009; 16:22:23 >
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
Reklamlar
pubg mobile uc
vp satın al
LOL RP Satın Al - LOL RP Yetkili Satış Sitesi
En ucuz kedi maması fiyatları
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR1
0,453
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.